Зателефонуйте мені

Останнім часом особливої популярності набули будинки з подвійного бруса з утепленням, а все завдяки енергоефективності та інших переваг технології. Практично у всіх розвинених країнах вже давно піклуються про економію природних ресурсів, а енергозбереження у них - не просто слово, а частина цілеспрямованої державної політики. Ось і в Іспанії зайнялися будівництвом так званих пасивних будинків, і сьогодні ми раді розповісти і показати, як відбувається будівництво наших будиночків в цій сонячній країні.

Будинки з подвійного брусу «Домінант» в Іспанії

Будівництво енергозберігаючого будинку забезпечує потрійний захист від промерзання, що дозволить заощадити на опаленні. Навіщо такий захист від морозів для спекотної Іспанії? - запитаєте ви, але ж система з бруса і утеплювача має настільки низьку теплопровідність, що навіть якщо на вулиці буде дуже жарко, то всередині будиночка буде зберігатися свіжа прохолода соснового лісу.

Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №1 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №2

Крім того, завдяки замкового з'єднання бруса збільшується міцність конструкції, висушений в камері брус не всихає, що дуже важливо для країн зі спекотним кліматом, для будови використовуються тільки натуральні матеріали, та й виглядають стіни так, що їм зовсім не потрібна додаткова обробка. Хіба що рекомендується в обов'язковому порядку пофарбувати зовні будинок фарбою на водній основі з додаванням кольору, щоб захистити зруб від постійного впливу ультрафіолету. Як видно на фото, наші замовники віддали перевагу білосніжному кольору, який освіжає і робить ефектним будь-яку будівлю.

Представник нашої компанії в Іспанії зараз займається будівництвом двох об'єктів з паралельного бруса, які були виготовлені і експортовані в Іспанію нашим підприємством. Один з будиночків має площу 106,5 м2 і всього один поверх, але завдяки гарній плануванні тут є всі необхідні кімнати та багато простору.

Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №3 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №4
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №5 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №6 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №7 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №8 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №9 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №10 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №11 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №12 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №13 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №14 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №15 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №16 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №17
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №18 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №19
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №20 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №21
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №22 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №23
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №24 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №25
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №26

Другий будиночок має площу 142 м2, що дозволило облаштувати тут кілька спалень і санвузлів, гардеробну, кабінет, вітальню, кухню. Це наш проект «Брілана» . Перевагою споруди є наявність двох терас, на яких буде приємно відпочивати компанією під теплим іспанським сонечком.

Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №27 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №28
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №29 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №30
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №31 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №32
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №33 Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №34
Будуємо в Іспанії: проекти будинків з подвійного брусу №35

Особливості зведення утеплених будинків з дерева

Будівництво будинків з подвійного брусу має свої нюанси: зводити їх можна тільки при гарній погоді, а в разі опадів - обов'язково накривати зруб плівкою, щоб зберегти експлуатаційні властивості матеріалу. На нашому сайті представлений широкий асортимент будівель з подвійного бруса, з різною комплектацією, розмірами і вартістю. При бажанні можна звернутися за допомогою до наших фахівців, які створять абсолютно унікальний проект на основі ваших побажань. В Іспанії зараз зводяться будиночки, створені повністю на основі побажань клієнтів з урахуванням специфіки місцевої архітектури і будівельних стандартів. Компанія «Домінант» багато років займається будівництвом будинків і інших дерев'яних споруд як в Україні, так і за її межами. У вартість базової комплектації входить монтаж на території нашої країни, вартість зведення будинку за кордоном буде коштувати на 20% дорожче, тому деякі зарубіжні клієнти купують домокомплект і самостійно займаються його збиранням у себе в країні. Ми чудово розуміємо всі потреби клієнта і прагнемо налагодити зручну і просту схему роботи як для місцевих, так і зарубіжних замовників. Вибираючи нас, ви можете бути твердо впевнені в бездоганній реалізації свого проекту дерев'яного будинку!

Коментарі ()

Товар додано для порівняння.