ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво садиби з бруса

Садиби (усадьбы)

Мніашта

Мніашта
Загальна площа: 479 м²
1 330 551 грн.

Беатріса

Беатріса
Загальна площа 165,6 м²
581 671 грн.

Аметист

Аметист
Загальна площа 62,8 м²
246 454 грн.

Кальміс3к

Кальміс3к
Загальна площа 155,61 м²
454 956 грн.

Базилік

Базилік
Загальна площа 175,21 м²
485 387 грн.

Аполон

Аполон
Загальна площа 216 м²
698 460 грн.

Жартіна

Жартіна
Загальна площа: 220,08 м²
712 562 грн.

Лангаран

Лангаран
Загальна площа 187,7 м²
1 071 110 грн.

Альвін

Альвін
Загальна площа 100,8 м²
371 013 грн.

Орхідея

Орхідея
Загальна площа 109,8 м²
418 217 грн.

Мейдін

Мейдін
Загальна площа: 264,3 м²
794 886 грн.

Бельведер

Бельведер
Загальна площа 147,62 м²
452 142 грн.

Дагней

Дагней
Загальна площа: 195,3 м²
666 030 грн.

Кальміс4к

Кальміс4к
Загальна площа 155,61 м²
461 874 грн.

Амадей

Амадей
Загальна площа 142,1 м²
513 275 грн.

Леорд

Леорд
Загальна площа 189,1 м²
585 254 грн.

Пурпурові вітрила

Пурпурові вітрила
Загальна площа 176,5 м²
453 034 грн.

Еміус

Еміус
Загальна площа 190 м²
513 538 грн.

Вівальді

Вівальді
Загальна площа 121,9 м²
601 834 грн.

Зуена

Зуена
Загальна площа 200,83 м²
513 538 грн.

Садиба - це заміський маєток для постійного проживання з прилеглою садово-парковою територією і комплексом додаткових будівель. Садиба для сезонного проживання, називається вілла. Будівництво садиби з бруса було традиційним на території нашої країни з давніх часів. Деревина відрізняється найвищим комфортом і тривалим терміном служби, а також володіє значними перевагами порівняно з іншими будівельними матеріалами. Непередаваний аромат свіжообробленої деревини в будинку утворює зовсім особливу атмосферу і мікроклімат. Тому улюбленим матеріалом для будівництва грунтовного і довговічного житла завжди було дерево. Будівництво садиби з бруса, яка стане родовим маєтком - це одна з найважливіших подій у житті. Від того, наскільки добротно буде зведена садиба, залежить якість проживання та комфорт багатьох поколінь домочадців. Тому довіряйте будівництво садиби з бруса професійним підрядникам з великим практичним досвідом і бездоганною репутацією. За багато років продуктивної роботи нашої компанії ми отримали безліч вдячних замовників, для яких їхня садиба з бруса є предметом гордості всього сімейства.

Особливості конструціі і функціонал садиб з брусу

Будівництво садиби з бруса - це зведення добротного житлового будинку, який є символом престижу, підкреслює статус власника і його положення в суспільстві. Тому планування садиби і присадибної території повинна максимально відповідати звичному способу життя господаря і його сімейства, а також виражати його індивідуальність і забезпечувати комфорт. Будівництво садиби з бруса покликане розширити перелік всіляких благ цивілізації і облаштувати житло і навколишній ландшафт продумано, раціонально і красиво. У більшості випадків садиби з бруса конструктивно представляють собою двох- або трьох- поверхові особняки з бруса з мансардою. На присадибної території обов'язково розміщуються додаткові споруди: літня кухня, альтанка, садовий павільйон, садові меблі, що робить житло ще більш комфортним і красивим. Будівництво садиби з бруса може включати деякі господарські споруди прямо всередині будинку, наприклад будинок з гаражем або будинок-баня.

Коротка історія садиб зі зруба

Садиба, як визначення заможного маєтку, походить від слів «сад», «садити» і бере свій початок в XVII столітті, під час особливого процвітання дворянських станів і буржуазії. У ті часи садиба означала панський двір на селі з усіма будівлями, садом і городом. Обов'язковим атрибутом садиби був парк з водоймами, фонтанами, алеями і альтанками. Іноді у великих садибах зводилися церкви або каплиці.

Експлуатація та обслуговування дерев'яних садиб

Будівництво садиби з бруса доступне за ціною, недороге в обслуговуванні і легке в експлуатації. Садиба з бруса відрізняється високою міцністю, природним волого-і повітрообміном, хорошою тепло- і звукоізоляцією, красою екстер'єру. Ідеально відшліфований брус повною мірою розкриває природну текстуру дерева неймовірної краси і не вимагає додаткової обробки і декору, так як сам по собі служить ефектним прикрасою і додає всій будівлі неповторного стилю і розкоші. Після проведення фінішних робіт по шліфовці і фарбуванню дерев'яних стін садиби, впродовж п'яти років не буде потрібно додаткових ремонтних і профілактичних робіт. За рахунок фінішного оздоблювального фарбування продовжується термін служби зрубу і поліпшуються його експлуатаційні характеристики. Рекомендуємо прочитати нашу статтю про обслуговування зрубів, способи підтримки якості будівництва і довговічність дерев'яного будинку.

Фінішні, оздоблювальні роботи, які професійно виконують досвідчені спеціалісти виробничо-будівельної компанії «Домінант», збільшують термін експлуатації садиби з бруса.

Ціни на будівництво садиби з брусу

Будівництво садиби з бруса з комплексною забудовою присадибної території можна замовити за вигідними цінами в нашій фірмі, тому що ми встановлюємо ціни без націнок посередників, як компанія-виробник. Будівництво садиби з бруса для нашого кліматичного поясу рекомендується здійснювати з оцилиндрованного бруса з діаметром 220 мм або сухого профільованого бруса з перетином 200 мм. Залежно від матеріалу і розмірів забудови вартість садиби складе від 2716 грн/м².

Переглянуті проекти: