- Новини
- 0 вподобання
- 1056 покази
- Будуємо лазні, Готові проекти, Будови Домінант в Україні
Лазня «Персія» становить чудовий приклад класичної естетики колодчастого зрубу та його функціональності. Компактний розмір дозволяє розмістити цю лазню на будь-якій ділянці чи прибудинковій території ще й доповнити її бесідкою. На думку нашого клієнта, проект альтанки «Пікнік» ідеально підійшов для цієї мети. Відкрита, літня бесідка даруватиме чудове дозвілля на природі після лазневого відпочинку. Лазню з бесідкою ми побудували в с. Вишеньки (Бориспільський район) та пропонуємо вам дізнатись деталі реалізації цього замовлення.
Проект «Персія» - лазня з оциліндрованих колод 5,5 на 5,5 м
Проект маленької дерев’яної лазні «Персія» включає всі необхідні приміщення для повноцінного відпочинку на площі 30 м2. Лазня спроектована так, щоб забезпечити комфорт і зручність: місце для розташування у кімнаті відпочинку, простора парилка для приємного проведення часу і навіть ґанок, який дозволяє взимку одразу зануритися в сніг.
Парилка спланована на 7,5 квадратів, душова має 6,3 м2, включаючи санвузол, передлазнева кімната - 9 м2. Компактна й економічна лазня «Персія» ідеально підходить для відпочинку з друзями та родиною. Вона не лише підвищить тонус і настрій, але й поліпшить здоров'я, слугуючи чудовим доповненням до дачної ділянки або заміського будинку. Завдяки просторим розмірам парилки, проект «Персія» можна рекомендувати для комерційного використання. Адже в такій лазні буде зручно компанії з 6-7 людей.
Якщо бажаєте мати власну лазню, ви, ймовірно, стикалися з питаннями її проектування і будівництва, забезпечення затишку і функціональності кожного компонента. Лазня «Персія» гарно демонструє все, що вам потрібно. Проект включає всі необхідні та раціонально сплановані приміщення. Ще багато різноманітних проектів бань з колод пропонується в каталозі «Домінант». Зверніть також увагу на дуже схожу до «Персії» модель лазні «Есконн». Якщо ви бажаєте поставити собі лазню виключно для особистого використання, то саме «Есконн» підійде ідеально. В цій лазні парилка має розмір 4,8 м2, якого повністю вистачає на родину або на компанію з 3-4 чоловік. Таким чином, обираючи цей проект врахуйте свою економію на оздобленні парилки. Натомість лазня «Персія» з удвічі більшим приміщенням парної має більший спектр функціональності і рекомендується під комерційні цілі також. Якщо у вас є бажання додати приміщення або змінити комплектацію, наші менеджери з радістю прорахують ваші побажання в найкоротші терміни. При реалізації замовлення на лазню «Персія» в с. Вишеньки замовник побажав доповнити споруду бесідкою «Пікнік».
Проект «Пікнік» - дачна альтанка 4 на 5 м
Красномовна назва проекту «Пікнік» відразу налаштовує на відповідний настрій. Вона підходить як для приватних сімейних заходів, так і для галасливих шашликів з друзями. Максимально відкрита і проста конструкція альтанки впишеться в будь-які умови: дача, заміський комплекс, літній табір або двір багатоповерхового будинку. Альтанка «Пікнік» доводить, що краса в простоті - ця невелика споруда може виконувати безліч функцій і приносити затишок та користь на вашу ділянку. Маючи розміри забудови 4 на 5 м ця літня альтанка дуже пасує до лазні «Персія» майже таких самих розмірів. Тому наш клієнт і обрав саме таку бесідку для побудови поруч з лазнею, за рахунок чого утворився вдалий тандем.
У якості стінового матеріалу лазні було застосовано соснову колоду діаметром 200 мм, а для альтанки - менший діаметр 180 мм. Такого розміру колод більше ніж достатньо для відкритих садових конструкцій, в яких немає сенсу здорожчувати бюджет будівлі за рахунок збільшення товщини колод. Як видно на світлинах з місця забудови, і лазня, і альтанка мали незначні зміни при реалізації проектів. Наприклад, в оригіналі «Пікнік» має чотирискатний дах, а клієнт замовив двоскатний. За рахунок такого архітектурного рішення також було досягнуто деякої економії бюджету будівництва.
Особливості поєднання двох споруд: лазні і альтанки
Ідея поєднання споруд лазні «Персія» з бесідкою «Пікнік» дуже вдала як для приватної ділянки так і для громадського місця відпочинку. Суміщення колодчастої лазні з бесідкою стане вигідним для будь якого заміського комплексу або бази відпочинку. Тандем лазні з альтанкою розширює можливості дозвілля та дарує чудовий відпочинок. Бажання побудувати окремо лазню і альтанку дозволяє комерційному закладу приймати відразу декілька компаній гостей. Наприклад, одні хочуть виключно лазневий відпочинок, інші щось святкують на природі у бесідці, і ніхто один одному не заважає. Тому така ідея більше підходить якраз таки заміським ресторанно-готельним комплексам. А от у разі комбінації лазні з бесідкою на власному подвір’ї, то вигідніше робити суміщення лазні з терасою під навісом в одній споруді. Це економія на декількох стінах, кроквяній системі, підведенню інженерних комунікацій та фундаменті. В каталозі «Домінант» можна знайти також такі готові, суміщені проекти, як сучасна лазня з терасою «Аріса» або «Бетана», «Чарівниця», «Фієста» та багато інших проектів, серед яких можна обрати найкращий для власних запитів.
Досвідчені фахівці компанії «Домінант» обов’язково допоможуть вам визначитись з проектом або скомбінувати декілька проектів у гарний комплекс споруд, підберуть оптимальну технологію виробництва і будівництва, а також встановлять споруди швидко та якісно за справедливими цінами, створюючи комфорт, покращуючи якість і підкреслюючи красу вашої ділянки!


















