Онлайн будівництво зрубу під замовлення, відео виробництво дерев'яного будинку

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Виробничі потужності компанії Домінант

Запрошуємо вас подивитися в online режимі, як відбувається виробництво матеріалу для будівництва зрубів на підприємстві. Контакти фірми вказані на сайті, і знайти нас не складе труднощів. А поки що ми вирішили познайомити вас ближче з нашою роботою за допомогою відео, де добре видно як на виробничій території компанії «Домінант» виробляється брус і відбувається попереднє складання зрубів. Ви можете не тільки побачити виробництво online, а й додатково прочитати про те, як будується дерев’яний будинок з брусу на сайті.


Обов'язково подивіться Виробництво Оnline - дізнайтеся більше про роботу компанії «Домінант»!

Наші виробничі потужності забезпечують реалізацію споруд з сухого профільованого бруса до 140 м3, з оциліндрованих колод до 300 м3 на місяць.

Виробництво функціонує цілодобово. Кількість виробничих бригад - 6.

Будівництво здійснюють 6 монтажних бригад і 2 бригади по опоряджувальних робіт.

Виробничі потужності компанії «Домінант» дозволяють з легкістю виконувати замовлення на будь-яку кількість будинків і завжди встановлювати зруби вчасно!

Онлайн виробництво зрубів під замовлення

На нашому сайті пропонуються готові проекти будинків в кількості понад півтисячі, серед яких, звичайно ж, можна підібрати найбільш підходящий варіант. Ми пропонуємо як реалізацію готових проектів, так і будівництво зрубів під замовлення. Процес виробництва бруса і будівництво дерев'яного будинку є складним і цікавим. Ви можете поспостерігати в режимі online деякі технологічні операції виробничо-будівельного процесу зведення зрубів.


Замовляйте будівництво будинку зі зрубу під ключ або в базовій комплектації, не втрачайте чудову можливість облаштувати своє життя з комфортом і отримати екологічне, зручне житло з натурального матеріалу!

Телефонуйте прямо зараз за номерами:

+38 063 499-91-00

+38 097 012-38-52 (Viber; WhatsApp)

Ми побудуємо для вас відмінний будинок з бруса в найкоротші терміни!Переглянуті проекти