ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
Синтепон Синтепон

Синтепон – це синтетичний утеплювач з поліефірного волокна, віскози або лавсану.

Назву «синтепон» взято з французької мови, в якій «synthepon» складається з двох слів: французького «synthe» - синтетичний матеріал і латинського «ponere» - класти. Дослівно синтепон - це синтетичний матеріал, який служить підкладкою. Це найпоширеніший сучасний утеплювач, який відрізняється легкістю, гарними теплоізоляційними властивостями, доступною вартістю.

В порівнянні натуральних і синтетичних матеріалів, як правило, завжди перемагають перші. На думку більшості, синтетика не так добре зберігає тепло і має жорстку структуру. Але сучасні технології дозволяють додати полімерним волокнам м'якість, пружність, пухнастість і хороші теплоізоляційні якості. Саме таким матеріалом виступає синтепон, який відомий також під назвою «ватін». Синтепон складається з волокон тонких поліефірних ниток, що утворюють кілька шарів. Іноді в синтепон додають такі натуральні матеріали, як бавовна або шерсть. У кожному шарі синтепону волокна скріплені між собою в однаковому напрямку. Залежно від того, яким чином скріплені волокна синтепону, його поділяють на такі види:

  • Термоскріплений. Це евросінтепон з з'єднанням волокон під впливом високих температур. Це легкий, щільний матеріал, який відрізняється низькою теплопровідністю і не деформується при пранні.
  • Голкопробивний. Волокна такого синтепону закріплені голками із спеціальними щербинами. Це дуже пишний матеріал, але не стійкий до деформації.
  • Клеєний або емульсійний. Виходить шляхом з'єднання волокон клеєм. Це найдешевший синтепон з найбільшим об’ємом, але найменшою стійкістю перед деформацією. Може мати специфічний запах і викликати алергію.

Будь-який з перерахованих вище видів синтепону володіє наступними характеристиками:

  • легка вага;
  • м'якість;
  • вологостійкість;
  • пружність;
  • висока термоізоляція;
  • низька ціна.

До недоліків синтепону можна віднести деформацію через механічні навантаження, іншими словами скочування. Крім того синтетичні волокна можуть плавитися при високих температурах. Синтетичні волокна (нешкідливі самі по собі) з добавками шерсті або клею можуть стати причиною алергії. Клеєний матеріал не зберігає свої властивості після прання, і його не рекомендується використовувати при пошитті дитячого одягу.

У дерев'яному житловому будівництві синтепон - відмінний міжвінцевий утеплювач, що має низку переваг, які підтверджують цей факт. Висока щільність, однорідність полотна, рівномірне і легке укладання синтепону між колодами без застосування спеціальної техніки, високі водовідштовхувальні і теплоізоляційні властивості дозволяють отримувати якісно утеплений дерев'яний зруб з чудовими експлуатаційними характеристиками. Ми використовуємо синтепон для укладання між вінцями дерев'яних будинків.

міжвінцевий утеплювач
міжвінцевий утеплювач міжвінцевий утеплювач

Тому при замовленні споруди в нашій фірмі, будьте впевнені, що всі комплектуючі дерев'яного будинку бездоганно підібрані за якістю досвідченими майстрами дерев'яного домобудівництва «Домінант»!

 

Переглянуті проекти: