Наші роботи: дерев'яні будинки та інші будівлі з натурального дерева

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

  • Наші роботи - Домінант
  • Наші роботи - Домінант

Всі наші роботи на карті

Багаторічний досвід роботи нашої виробничо-будівельної компанії - це безліч задоволених замовників і сімей, які щасливі жити у своєму власному будинку!

За час нашої діяльності було побудовано і зараз знаходиться в процесі будівництва велика кількість зрубів, приватних заміських будинків, готелів і ресторанів, бань та альтанок. Важливим вважаємо той факт, що нам довіряють не тільки будувати будинки, а й зводити церкви і каплиці. Дерев'яні будинки, які побудувала компанія «Домінант», сьогодні вже можна побачити в різних містах і країнах світу.

Кожен наш проект реалізується тільки із здорової та якісної деревини, ми суворо контролюємо якість на всіх етапах виробництва та будівництва, яке відбувається з дотриманням всіх технологічних вимог і стандартів. До кожної споруди надається дворічна гарантія виробника.

Коли ми зводимо будинок, то вкладаємо душу в кожен новий об'єкт, максимально враховуючи всі особливості проживання в ньому. Ось чому наші будинки надійні, красиві, довговічні, комфортні та дійсно заслуговують уваги.

Впевнені, що вам цікаво буде подивитися наші реалізовані проекти будинків, альтанок, бань, котеджів, готелів з бруса та інших дерев'яних конструкцій.

Переглянуті проекти