ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Будівництво красивого павільйону з бруса з навісом

З дерева можна реалізувати не тільки житлові будинки, але й абсолютно будь-які ідеї будівель. Сьогодні ми покажемо дивовижно красивий павільйон з просторою терасою і кімнатою, а також функціональний навіс господарського призначення. Обидві споруди виконуються з висушеного, соснового бруса різного перетину. Місце реалізації проектів - Харківська область, Чугуївський район, с. Світанок.

Гарний павільйон з сухого бруса 150*150 мм

За допомогою дерев'яної альтанки, бесідки або павільйону можна так якісно організувати простір на прибудинковій території, що абсолютно всі турботи по проведенню дозвілля залишаться в минулому. Якщо вибрати гарний проект альтанки і доповнити її зручною кімнатою для господарських потреб і оригінальними дерев'яними меблями, вона стане справжньою окрасою вашої ділянки. До того ж дерев'яний павільйон відрізняється широкою функціональністю. Побудувавши собі його біля будинку, ви отримуєте місце для відпочинку і хобі, літню вітальню або терасу, банкетний зал, танцювальну залу або ігровий майданчик. Дерев'яний садовий павільйон може включати місце для мангала або барбекю або закрите приміщення - літню кухню або сарай. Можна побудувати такий павільйон, в якому передбачена можливість сезонного скління. Тобто на зиму ви ставите вікна і отримуєте повноцінний садовий будиночок, захищений від холоду і снігу.

Наша робота в с. Світанок з будівництва садового павільйону добре відображає всі переваги такої споруди. У проекті, створеному архітектором «Домінант» на підставі індивідуальних переваг клієнта, об'єднуються краса, якісний матеріал виконання та практична планування.

Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону

Дуже ефектно виглядає закруглена форма альтанки, яка нагадує грані дорогоцінного каменю. Крім краси такий прийом розширює простір альтанки, згладжуючи внутрішні кути. Матеріал, обраний для зведення цієї дерев'яної конструкції - висушений, профільований брус. Кращі показники по стабільності, якості просушування і натуральності без будь-яких клеїв і домішок, ніж у сухого профільованого (цільного!) Бруса «Домінант», годі й уявити. У подробицях всі переваги цілісного, сухого бруса ви зможете почитати в публікації «Переваги цільного висушеного бруса в порівнянні з клеєним брусом».

Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону
Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону
Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону
Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону
Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону
Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону

Площа відкритої частини павільйону становить 51 м2, а маленьке закрите приміщення займає всього 2,89 м2 і його можна використовувати як санвузол, комору або кухню. Параметри будови складають 12 м на 5 м. Наявність і закритої кімнати, й великої відкритої території під навісом роблять проект особливо практичним, надаючи можливість використовувати павільйон не тільки у себе вдома, а й у комерційних цілях в будь-якому комплексі відпочинку на природі. Адже немає нічого прекраснішого, ніж насолоджуватися мальовничими пейзажами в максимально відкритій альтанці з бруса.

Популярні альтанки з бруса для дачі та саду в широкому асортименті представлені в каталозі проектів нашого сайту. До того ж ми в більшості випадків створюємо нові проекти виходячи з індивідуальних вподобань замовників, у яких різний смак і різні характеристики земельних ділянок. Тому, якщо у вас є ідея з придбання павільйону для саду з дерева, обов'язково звертайтеся до нас, ми реалізуємо конструкцію будь-якої конфігурації та складності.

Навіс для зберігання садового інвентарю та дров

Реалізація даного проекту є яскравим прикладом споруди з дерева для зручного і красивого облаштування прибудинкової території . Маючи в своєму розпорядженні землю, господареві обов'язково потрібно про неї гарненько піклуватися. І навіть не висаджуючи собі город або палісадник, вам все одно треба буде підстригати траву на ділянці, утримувати газон в порядку. А для цього потрібен інструмент, який краще зберігати в сухому і захищеному від атмосферних явищ місці для підтримання справності та терміну служби. Крім того, вам може знадобитися місце для зберігання дров. Наш клієнт з Харківської області побажав придбати собі простий навіс 7,9 на 2,9 м з бруса 60*150 мм (всі пропоновані розміри бруса можна подивитися в розділі сайту «Технології»). Для підсобної споруди цілком достатньо найтоншого бруса по товщині, адже не варто нераціонально здорожувати хозприміщення. Та й накриття краще робити найпростіше, в нашому випадку - це односхилий дах.

Будівництво красивого павільйону
Будівництво красивого павільйону Будівництво красивого павільйону

В результаті нашої роботи клієнт придбав дві корисних споруди собі на ділянку. Гарний дерев'яний павільйон з сухого бруса 150*150 мм стане гордістю господаря. Сюди він зможе запрошувати більше гостей і проводити з ними чудове дозвілля. А навіс з бруса 60*150 мм допоможе утримувати ділянку в порядку, акуратно зберігати дрова і садовий інвентар.

Що дуже зручно для всіх наших клієнтів, так це те, що крім широкого вибору проектів дерев'яних конструкцій різноманітного призначення, ми пропонуємо також відповідні розміри деревини, виходячи з побажань замовників і цілей використання будівель.

Крім павільйонів і садових альтанок для дачної ділянки ви можете підібрати у нас оригінальний садовий будиночок-студію або комплект садових меблів з дерева. А для дітей ми пропонуємо готові рішення по будівництву ігрових майданчиків з гойдалками та гірками.

садовий будиночок-студія комплект садових меблів з дерева ігрові майданчики

Звернувшись в компанію «Домінант», ви отримуєте максимальний набір пропозицій для комплексного дизайну вашої заміської ділянки!

Переглянуті проекти: