Технології будівництва будинків з бруса «Домінант»: оциліндрована колода, сухий брус, утеплений брус

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Технології виробництва і будівництва будинків з бруса

За час багаторічної діяльності у сфері дерев'яного домобудівництва виробничо-будівельна компанія «Домінант» розробила найбільш ефективні технології зведення зрубів. Ми будуємо надійні, екологічно чисті і теплі будинки з соснового бруса, який виробляється на власному обладнанні нашого підприємства. Будинки з бруса «Домінант» затребувані не тільки в Україні, а й за кордоном. Закупівля лісу проводиться на державних аукціонах, ключові критерії відбору матеріалу - здорова і якісна соснова деревина. Виробничі потужності підприємства дають можливість запропонувати повний технологічний цикл зведення споруд за трьома технологіями: оциліндрована колода, сухий профільований брус та подвійний утеплений брус, а також створювати проекти будинків в найширшому діапазоні від бюджетних будиночків до ексклюзивних дорогих особняків.

ТЕХНОЛОГІЯ №1

ОЦИЛІНДРОВАНА КОЛОДА


brevno-ocilindrovannoe

Виробництво оциліндрованих колод

Наша будівельна компанія виробляє оциліндровану колоду у власному лісопильному цеху за технологією «місячний паз» + компенсаційний паз. На високоточному обладнанні по деревообробці колодам надається круглий перетин, далі нарізається «місячний паз» і проробляється компенсаційний паз. Ширина «місячного паза» в місці прилягання колод будь-якого діаметру між собою становить 9,5 см, за рахунок нього утворюється ретельне з'єднання між колодами, в якому до всього іншого під час подальшого монтажу прокладається міжвінцевий утеплювач синтепон. Це повністю запобігає продування стіни. Компенсаційний паз знімає внутрішнє напруження в колодах і запобігає виникненню тріщин при усадці зрубу. Всі колоди обов'язково обробляються антисептиком , проходять попереднє складання згідно з проектом, маркуються і складуються на перекладку з перетяжками.

lunnij-paz kompensacionnij-paz

Технологія будівництва будинків з оциліндрованих колод

Проектування і будівництво дерев'яних зрубів відбувається з урахуванням товщини матеріалу, яка впливає на функціональне призначення будівель, їх теплозбереження та вартість. Ми виробляємо оцилиндрованні колоди в чотирьох розмірах:

Оциліндрована колода Ø 160 мм — рекомендована товщина для проживання в будинку в літній період. Це найкращий розмір колод для садових будиночків та альтанок

marcipan

Літня кухня, дача, садовий будиночок 4 на 5 м — «Марципан»

piknik

o Недорога альтанка дачна 4 на 5 м — «Пікнік»

Оциліндрована колода Ø 180 мм — рекомендована товщина для проживання в будинку в літній період. Це найкращий розмір колод для комерційних будівель: готелів, лазень та ресторанів.

Уют2
Затишок2

Курортний котедж на дві сім`ї — «Затишок2»

kontynent2
kontynent2

Дачний будинок з дерев`яного брусу 6х8,5м — «Континент2»

girso
girso

Проект кафе-ресторану 9х9м — «Млин Гірсо»

Часто з оциліндрованих колод діаметром 180 мм замовляють будівництво церков та каплиць:

xram-rozhdestva-presvyatoj-bogorodicy

Строительство деревянной церкви 10,4 на 10,4 м — «Церква Різдва Пресвятої Богородиці»

chasovnya-voskreseniya-gospodnya

Каплиця з оциліндрованого бруса 38,8 м2 «Каплиця Воскресіння Господнього»

Оциліндрована колода Ø 200 мм — рекомендована товщина для проживання в будинку в зимовий період. Це відповідний розмір колод для постійного житла. Будинок з дерева зі стінами завтовшки 200 мм по теплопровідності еквівалентний цегляній стіні товщиною близько метра - 890 мм. Колода розміром 200 мм починає промерзати при температурі -40 ° С. Тому, встановлюючи житловий будинок з дерева, краще використовувати брус 200-220 мм.

bazilik
bazilik

Дерев`яний будинок під ключ 10х10 м — «Базилік»

Оциліндрована колода Ø 220 мм — рекомендована товщина для проживання в будинку в зимовий період. Це найбільш підходящий розмір колод для постійного житла. Будинок з дерева зі стінами завтовшки 220 мм по теплопровідності еквівалентний цегляній стіні товщиною 980 мм і бетонній 2600 мм.

mniashta
mniashta

Маєток з басейном — «Мніашта»

Переваги технології будівництва будинків з оциліндрованих колод

«Місячний паз». Використання поздовжнього профілю «місячний паз» у виробництві оциліндрованих колод дає можливість досягти найбільш щільного прилягання колод між собою, що запобігає наскрізному продуванню стін.

Компенсаційний паз. Ми обов'язково робимо на кожній колоді спеціальний пропил - компенсаційний паз, що запобігає появі тріщин при усадці зрубу.

Обробка бруса антисептиком. Після розпилювання оциліндрованих бруса на деталі домокомплекту згідно з проектом будівлі, колоди обов'язково занурюються у ванни з антисептиком певної температури на 2 хвилини для кращого просочування деревини від грибків і плісняви.

Попередня збірка на території заводу. Дає можливість підігнати колоди одну до іншої і зробити їх маркування, завдяки чому кожен замовник може придбати підготовлений для монтажу домокомплект і зібрати його самостійно. Крім того, попереднє складання ми включаємо до вартості базової комплектації на відміну від інших компаній, які вимагають його оплачувати додатково.

Маркування бруса. Дозволяє проводити ретельний контроль якості кожної колоди і уникнути помилок при складанні будинку.

Формування домокомплекту і складування його. Проводиться для зберігання матеріалу, його атмосферного просушування і подальшого транспортування на місце установки.

Можливість комбінувати стіни з оциліндрованих колод з каркасними перестінками. За рахунок установки всередині зрубу каркасних перестінків можна вибрати дизайн інтер'єру на свій смак і здешевити вартість будинку.

Технологія будівництва будинків з оциліндрованих колод компанії «Домінант» володіє трьома найголовнішими і дуже важливими характеристиками, які гідно оцінить кожен мудрий замовник: оперативність, бюджетность і екологічність!


ТЕХНОЛОГІЯ №2

СУХИЙ ПРОФІЛЬОВАНИЙ БРУС


profilirovannyj-brus

Виробництво сухого профільованого бруса

Профільований брус проводиться за технологією «Паз-гребінь» + 2 компенсаційних паза. Технологія виробництва профільованого бруса компанії «Домінант» передбачає, висушування матеріалу яке відбувається спеціально розробленим нашими фахівцями способом в прес-вакуумній камері, де відбувається повне і рівномірне просушування бруса будь-якої товщини до 16% вологості. Таким чином, ми досягаємо бездоганної стабільності матеріалу і підвищення його експлуатаційних характеристик. Ми по праву пишаємося тим, що є єдиним українським підприємством, якому вдалося розробити унікальну технологічну лінію з виробництва цілісного сухого профільованого бруса, який не потрібно склеювати з окремих висушених ламелей.

Профільований брус Профільований брус

Технологія будівництва будинків з сухого профільованого бруса

Проектування і будівництво будинків з сухого профільованого бруса відбувається з урахуванням товщини стінового матеріалу, яка впливає на функціональне призначення будівель, їх теплозбереження та вартість. Ми виробляємо цілісний сухий профільований брус прес-вакуумної сушки трьох розмірів:

Сухий профільований брус 60x150 мм — - рекомендована товщина для проживання в будинку в літній період. Це найкращий розмір колод для дач и літніх будиночків.

girso
silva

Купити дерев`яний будиночок в Україні, ціна 4 на 6 м — «Сільва»

rytm

Готовый домик на дачу 4х5,6 м — «Ритм»

Сухий профільований брус 150x150 мм — рекомендована товщина для проживання в будинку в зимовий період. За рахунок міжвінцевого примикання прямокутного бруса товщиною 150 мм цей розмір колод відмінно підходить для постійного, теплого житла: котеджів та маєтків.

girso

Котедж з сухого профільованого бруса 10 м на 7,5 м — «Айрінвін»

meydin

Сучасний особняк з бруса 13,5 на 11 м — «Мейдін»

Сухий профільований брус 200x150 мм — рекомендована товщина для проживання в будинку в зимовий період. Цей розмір колод з міжвінцевим з'єднанням між брусами 200 мм дає можливість отримати добротний, теплий будинок з монолітними стінами, в яких повністю виключені містки холоду:

langaran

Індивідуальний житловий будинок, проект 10 на 11 м — «Лангаран»

Переваги технології будівництва будинку з сухого профільованого бруса

Прес-вакуумна сушка профільованого бруса. Ми єдине підприємство в Україні, хто встановив і налагодив роботу двох унікальних технологічних ліній по рівномірному просушуванню бруса будь-якої товщини до 16% вологості.

Стабільність стінового матеріалу. Спеціальний спосіб висушування бруса в прес-вакуумній сушці робить профільований брус нашого виробництва найкращим по експлуатаційними властивостями, порівняно з брусом конвекційної сушки і матеріалом природної вологості.

Відсутність усадки після монтажу. Сухий калібрований брус не дає усадку і не тріскається.

Цілісність деревини Наш брус, на відміну від клеєного, не втрачає свою цілісність, зберігаючи початкову структуру деревини, її унікальні властивості і міцність.

Відсутність хімічних речовин і клеїв. Цілісність сухого профільованого бруса забезпечує відсутність хімічних добавок і клею в складі матеріалу, який на 100% є екологічним.

Довжина бруса 9-12 м. Достатня довжина бруса дозволяє зробити в будинку довгі стіни без додаткових перестінків, що означає додаткові можливості з проектування конструкцій і дозволяє оптимізувати проектні рішення.

Можливість комбінувати стіни різної товщини в одному будинку. Технологія будівництва будинків з сухого профільованого бруса дозволяє як комбінувати стіни з бруса будь-якого розміру, так і брусові стіни з каркасними перестінками тим самим оптимізуючи дерев'яну конструкцію і бюджет споруди наприклад:

  • стіни 200*150 мм + перестінки 150*150 мм;
  • стіни 200*150 мм + перестінки 60*150 мм;
  • стіни 200*150 мм + каркасні перестінки;
  • стіни 150*150 мм + перестінки 60*150 мм;
  • стіни 150*150 мм + каркасні перестінки.

Технологія будівництва з сухого профільованого бруса компанії «Домінант» дозволяє за помірну вартість отримати будинок високої якості, естетики і комфорту!


ТЕХНОЛОГИЯ №3

ПОДВІЙНИЙ БРУС З УТЕПЛЕННЯМ


dvojnoj-brus-s-utepleniem

Виробництво паралельного утепленого бруса

В основі стіни будинку з утепленого бруса закладається два ряди з сухого профільованого бруса 60 * 150 мм, між якими в стіну поміщається утеплювач. Подвійна стінова конструкція складається з допомогою зарізних замкових з'єднань, за рахунок яких виходить стійка будова. У просторі між брусами ми укладаємо мінеральне волокно URSA «PureOne», виготовлене на основі розплаву кварцового піску. Застосування саме цього матеріалу ми пояснюємо його негорючістю, екологічною чистотою, а також відмінними показниками по тепло- і звукоізоляції.

Технологія будівництва будинків з подвійного бруса з утепленням

Технологія спорудження будинку з паралельного бруса не вимагає ніякої попередньої збірки на території заводу, як і будівлі з сухого профільованого бруса. Тому що брусові, а тим більше подвійні стінові конструкції утворюють настільки ретельне, герметичне з'єднання, що їх надалі можна просто не розібрати. Одночасно зі зведенням стін простір між рядами бруса заповнюється утеплювачем таким способом, щоб залишати повітряний прошарок, який допомагає утримувати тепле повітря всередині будинку. Внутрішній простір подвійний стіни також дає можливість сховати там проводку і комунікації. Є відмінна риса монтажу будинку з подвійного бруса: його потрібно робити виключно при гарній погоді і уважно стежити, щоб не було опадів, а інакше відразу треба накрити зруб плівкою, від промокання бруса з утеплювачем, щоб вони не втратили своїх експлуатаційних властивостей. В якості деяких прикладів вже побудованих будинків з подвійного бруса з утеплювачем пропонуємо розглянути проекти:

tileyf
tileyf

Будинок з подвійного бруса з утепленням — «Тілейф»

darius2
darius2

Дом из двойного бруса с тремя спальнями — «Даріус2»

Переваги технології будівництва будинків з подвійного бруса з утепленням

Високе теплозбереження. Потрійний захист від промерзання двох рядів бруса з утеплювачем не тільки знижує витрати, але і економить на опаленні будинку.

Міцність і стійкість конструкції. Подвійне замкове з'єднання бруса забезпечує виняткову міцність і монолітність утеплених стін.

Відсутність усадки після складання. Сухий калібрований брус не дає усадку і не тріскається.

Естетичність. Ідеальна геометрія прямолінійних стін не потребує додаткової обробки, шліфування, герметизації або вирівнювання.

Екологічність. При монтажі споруди з утепленого бруса ми не застосовуємо цвяхів і клею, використовуючи тільки натуральні матеріали.

Доступна вартість. Будинок з подвійного бруса не вимагає великої кількості вхідного пиломатеріалу, тому його можна побудувати дешевше аналогічного котеджу з профільованого бруса 200×150 мм.

 Можливість комбінувати всередині будинку різні перестінки. Всередині споруди з утепленого бруса можна зробити не тільки такі ж стіни як по периметру будівлі, а й каркасні перестінки, або перестінки з одинарного сухого профільованого бруса 60×150 мм. За рахунок таких конструктивних рішень можна оптимізувати бюджет будівництва. Приклад проекту з паралельного бруса, всередині якого передбачені пере стінки з одинарного сухого профільованого бруса 60×150 мм:

morvad

Одноповерховий котедж з утепленням — «Морвад»

Технологія будівництва будинків з подвійного бруса компанії «Домінант» на сьогоднішній день являє собою кращий вибір для будівництва теплого житла, яке відповідає всім офіційно прийнятим в державі нормативам і СНиП (ДБН) по теплоізоляції будівель!

Розроблені професіоналами «Домінант» технології будівництва будинків з бруса об'єднують в собі екологічність, високу якість і сучасне обладнання для виготовлення матеріалів з високою виробничою потужністю.

Професіоналізм, постійний розвиток, гарантія якості до кожної будівлі виділяє компанію «Домінант» серед інших підприємств сфери дерев'яного домобудівництва. Наші технології дерев'яного будівництва вже зарекомендували себе в Україні і високо цінуються за кордоном, про що свідчить постійне розширення географії наших будівель. Місія підприємства - поліпшення якості життя, здоров'я і навколишнього комфорту кожного власника побудованого нами будинку, тому ми розробили і пропонуємо тільки надійні і ефективні технології, що об'єднують всі переваги дерев'яного будівництва.

Переглянуті проекти