ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • articles ua

Особливості одноповерхових проектів будинків

Більшість будинків ми будуємо за індивідуальними проектами, а потім заносимо їх в каталог і розподіляємо по категоріям. У статті покажемо особливості однієї з категорій нашого каталогу будинків – одноповерхові котеджі з фото і плануваннями.

Відмінні риси зведення дерев'яного зрубу на один поверх

Головне, що приваблює клієнтів, які замовляють одноповерховий будинок - це економія на стінових матеріалах, опаленні і простота зведення одноповерхового зрубу (багато хто бере дерев'яні комплекти для самостійної збірки). Виходячи з цього, отримуємо простоту експлуатації та проведення ремонту, якщо раптом знадобиться щось в будинку полагодити.

Деревянный сруб на один этаж

Під час самого будівельного процесу відпадають висотні роботи і необхідність у застосуванні будівельних лісів, а також в облаштуванні важких міжповерхових перекриттів, що означає менше навантаження на фундамент.

В одноповерховому будинку відсутні сходи. Це означає, що простір не крадеться сходовими прольотами і по будинку безпечно можна переміщатися маленьким дітям. Люди в похилому віці теж не можуть постійно підніматися на другий поверх. Такі особливості мешканців як вік і склад сім'ї в першу чергу повинні визначати особливості проекту і вибір кількості поверхів.

Одноповерховий будинок, як правило, займає більшу площу на ділянці, ніж двоповерховий будинок. Яскравим прикладом порівняння стануть проекти дерев'яних будинків на три спальні «Тойдрім» и «Барон».

Тойдрім

«Тойдрім»

Барон

«Барон»

Планування ідентичне, а габарити істотно відрізняються, 7 на 8 м і 10 на 13 м.

Тойдрим

«Тойдрим»

Барон

«Барон»

Це означає, що капіталовкладень на заливку фундаменту більше буде саме під одноповерховий будинок. Також і на площу покрівлі витрати в проекті «Барон» вдвічі більше і становлять 140 220 грн., тоді як накрити покрівельним покриттям «Тойдрім» коштує 66 215 грн. Це дуже прості розрахунки, які, тим не менш, допомагають розставити пріоритети при виборі одноповерхового або двоповерхового будинку зі зрубу.

Звертаємо вашу увагу ще на такий момент: підлогове покриття всіх абсолютно кімнат в одноповерховому будинку розташовано максимально близько до грунту. Це означає, що цоколь краще піднімати не менше, ніж на 50 см від ґрунту і закладати в конструкцію підлоги додатковий шар утеплювача.

Особливості дизайну одноповерхових будинків: фото будинків з бруса

В даному пункті показуємо вам фото проектів одноповерхових будинків, які привабили забудовників завдяки функціональній архітектурі і красі дизайну. Приклади вдалих планувань і фото будівель з різного виду і розміру бруса можна побачити в проектах: «Ізабелла», «Соняшник» , «Кремина», «Брилана».

Ізабелла

«Изабелла»

Соняшник

«Соняшник»

Креміна

«Креміна»

Брілана

«Брілана»

За запропонованим фото видно, як гарно виглядають дерев'яні будинки, що містять тільки один поверх, причому незалежно від технології виконання: з оциліндрованої колоди, висушений брус з профілем або подвійний брус з арболітом.

Ви також побачили, що в одноповерховому плануванні можна використовувати не тільки класичні прямокутні форми планування, а й багатокутні конструкції. Це надає оригінальні можливості вбудовування будинку в навколишній ландшафт і нескінченний простір для фантазії щодо оформлення інтер'єру. Сам матеріал виготовлення дерев'яних будинків вже надає їм самобутності і неповторного колориту. До всього іншого, використання дерева в якості будівельного матеріалу робить заміське оточення ще більш екологічним і корисним для здоров'я господарів.

Якщо ви хочете зробити дизайн одноповерхового будинку з дерева ще дивовижнішим, стандартна висота стін може бути збільшена, наприклад, як в проекті «Гранль3». З боку можна навіть сказати, що це котедж з мансардою. Але ні, це просто високі стелі в тандемі з панорамними вікнами створюють неймовірно красивий дизайн у вітальні.

Гранль3

«Гранль3»

Завдяки такій своєрідній архітектурі, тут можна поставити нарядити високу ялинку на Новий рік або повісити авторську люстру. Або навіть поставити рояль, адже акустика в приміщенні з високою стелею дозволить отримати максимум насолоди від гарної музики.

До особливостей одноповерхових проектів віднесемо ще одну цікаву деталь. Одноповерховий будинок завжди простіше добудувати, якщо дозволяє розмір присадибної ділянки. В даному випадку не доводиться перебудовувати дах, демонтуючи стелі, зводячи другий поверх, а всього лише продовжити будівництво за межами стін будинку. Таким чином, до одноповерхового будиночка, як втім, і до двоповерхового, дуже легко добудовуються тераси, навіси і веранди в одній площині. Дивіться приклад, як ми добудували веранду до будинку зі зрубу.

Рекомендації всім, хто вибирає одноповерховий проект будинку

Як правило, ціна будинку площею в межах 200 м2 буде приблизно ідентичною і для одноповерхового, і для двоповерхового проекту. Але при виборі споруди з дерева, пам'ятайте, що ціна формується виходячи з вхідної кількості матеріалу в дерев'яний комплект будинку. Тут навіть дві одноповерхові споруди можуть разюче відрізнятися за ціною. Якщо в одній споруді буде багато приміщень і міжкімнатних перегородок, то вона буде набагато дорожче коштувати, ніж дерев'яний зруб такої ж площі, але зі студійним простором усередині і мінімальною кількістю перестінків.

одноэтажный проект дома

Якщо ви вибираєте одноповерховий проект будинку, у вас з'являється маса можливостей щодо вдосконалення, розвитку та розбудови житла. Це, як ми вже визначили, досить легко зробити. Якщо ж ви мислите на перспективу, рекомендуємо відразу вибирати одноповерхові будинки з терасою, гаражем або лазнею. У каталозі «Домінант» зручна класифікація будинків виходячи з перерахованих особливостей планування. Вибирайте, що вам більше до душі, а ми, як завжди, гідно втілимо в життя ваш вибір будь-якого проекту!

Переглянуті проекти: