Зателефонуйте мені

Ніхто з вами не сперечатиметься, якщо для будівництва будинку ви виберете дерево (колоду або брус). Адже характеристики дерев'яного будинку відомі всім. У ньому завжди ідеальний мікроклімат, комфортна температура і високий рівень теплоізоляції. І щоб такі характеристики дерев'яного будинку залишилися незмінними, потрібно подбати про вибір хорошого міжвінцевого утеплювача, який будівельники укладають між кожним колодою в дерев'яному будинку. Адже поганий утеплювач може істотно нівелювати характеристики дерев'яного будинку, створюючи вам проблеми і поступово руйнуючи будинок.

При замовленні будівництва дерев'яного будинку, багато хто питає у нас, який міжвінцевий ущільнювач використовуємо ми в своїй роботі. Щоб ви були в курсі нашої комплектації будинку з брусу і знали про різні види інших щілинних утеплювачів, ми підготували про це статтю.

Всі міжвінцеві утеплювачі можна розділити на два види: штучні і натуральні.

Натуральні міжвінцеві утеплювачі

Мох. Для утеплення стін використовується мох виду "Сфагнум", або "Зозулін льон", тому що ці види моху швидко висихають після попадання вологи.

Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №1 Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №2

Крім цього, мох не гниє, і його не люблять комахи. Після усадки будинку конопатку мохом потрібно перевірити і оновити, де це буде потрібно. Погано, що в процесі експлуатації мох скоро висихає і стає трухою. Крім цього, він пожежонебезпечний (швидко запалюється). Не зручно застосовувати його для масового будівництва, важко рівномірно укласти.

Клоччя (пакля). Отримують її в результаті переробки льону та інших культур разом із волокнистою структурою. Клоччя має цікаву властивість добре вбирати вологу, але, при цьому практично відразу висихати. З неї можна робити мотузки різної довжини.

Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №3 Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №4

Це не алергенний матеріал, абсолютно безпечний для людини. Але є і недоліки: через рік після усадки будинку, як і у випадку з мохом, потрібна повторна конопатка. Клоччя можуть витягати зі стін птиці (для гнізд).

Джутове волокно. Вважається одним з кращих варіантів натуральних утеплювачів. На будівельному ринку пропонується у вигляді бобін різної товщини. Від 2 до 100 см. Вибравши відповідний розмір, утеплювач досить розподілити по колоді і закріпити його за допомогою степлера. З натуральних утеплювачів саме джутове волокно найзручніше використовувати між вінців будинку з бруса.

Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №5 Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №6

Джутовий утеплювач має ряд переваг: має гарну гігроскопічність, швидко сохне; його легко рівномірно розкласти; не піддається впливу погоди; не потрібно повторна конопатка; абсолютно екологічний, не алергенний; довговічний у використанні.

Крім натуральних, є великий вибір синтетичних утеплювачів. Давайте також розглянемо їхні переваги і недоліки.

Синтетичні міжвінцеві утеплювачі

Найпоширеніший вид синтетичного утеплювача - це синтепон, що складається з поліефірних волокон віскози або лавсану. Синтепон - відмінний міжвінцевий утеплювач, що володіє рядом переваг, які підтверджують цей факт.

Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №7

Синтепон має високу щільність і однорідність полотна. Його легко рівномірно укласти по колоді без застосування спеціальної техніки. Пружний, легко відновлюєте форму і володіє водовідштовхувальними властивостями. Стійкий перед контрастними температурами і не піддається деформації. Абсолютно не цікавий гризунам і комахам. Не піддається впливу і поширення гнилі і цвілі. За рахунок високих теплоізоляційних якостей застосовується як відмінний утеплювач (не дарма він використовується повсюдно в зимовій верхньому одязі). Висока паропроникна здатність синтепону запобігає утворенню конденсату при його використанні в якості міжвінцевого ущільнювача; стіни, прокладені синтепоном, дихають, мікроклімат в будинку підтримується на оптимальному рівні. Синтепон має хороші звукоізолюючі показники. Що теж є безумовним плюсом. Також синтепон стійкий до швидкого займання. Це абсолютно пожежобезпечний утеплювач, краще якого для дерев'яного будинку і не підбереш. Має високі експлуатаційні характеристики, не змінює своїх властивостей більше 50 років використання.

Холлофайбер і політерм – це сучасні інтерпретації синтепону.

Ці аналоги мають такі ж характеристики, але можуть відрізнятися формою випуску. Наприклад, холлофайбер може виготовлятися у вигляді пласта або полотна. Політерм у вигляді липкої стрічки різної ширини і товщини. Синтепон і його аналоги використовуються для утеплення стін, стелі та підлоги, для посилення звукоізоляції двері і стін. Ними можна навіть ізолювати труби.

Для будівництва своїх проектів компанія «Домінант» в якості міжвінцевого утеплювача використовує синтепон. З огляду на особливості будівництва в наших широтах і зміни температур, саме синтепон показує себе максимально продуктивно як міжвінцевий утеплювач. Крім цього, синтепон абсолютно нешкідливий для здоров'я людини, не викликає алергії, доступний за ціною і простий у використанні матеріал. З огляду на той факт, що дерев'яні будинки довговічні і будуються не на одне десятиліття, синтепон в якості міжвінцевого утеплювача відмінно підходить і по терміну експлуатації.

Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №8
Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №9 Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного зрубу №10

Синтепон вже кілька десятків років вважається найкращим і затребуваним міжвінцевим утеплювачем при будівництві дерев'яних будинків, який вибирають досвідчені майстри дерев'яного домобудівництва. Тому замовляючи будівництво в нашій будівельній фірмі, можете бути впевнені, що в результаті ви станете власником теплого, надійного, красивого дерев'яного будинку, в якому всі комплектуючі підібрані бездоганно!

Коментарі

Товар додано для порівняння.