Зателефонуйте мені

Неймовірна кількість інформації про переваги і недоліки дерев'яних будинків ми вже надали на сайті для своїх клієнтів. І точно знаємо, що переваги таких будинків незаперечні, що можуть підтвердити наші замовники, які отримали в своє розпорядження шикарні будинки, дачі, кафе, готелі або альтанки. Жоден інший будівельний матеріал не подарує вам таку атмосферу і особливу енергетику. Саме тому українська виробничо-будівельна компанія «Домінант» працює виключно з деревом. Наші проекти, а їх близько тисячі, можуть бути побудовані для вас з будь-якого виду дерев'яного матеріалу - будь то колода, сухий брус або брус з утепленням.

Сьогодні ми хочемо розібратися в особливостях будівництва проектів з подвійного брусу з утепленням. Такий матеріал використовується в нашій країні досить недавно. Спочатку він був придуманий і отримав популярність в Фінляндії. На практиці було доведено, що конструкція з подвійного брусу з утепленням має високий відсоток енергозбереження. Відповідно будинки з такого матеріалу будуть вигідними для будівництва в наших широтах. Так як наша компанія пропонує своїм клієнтам тільки найкраще, ми вивчили всі технічні характеристики подвійного брусу з утепленням і впровадили його в своє виробництво.

Особливості конструкції подвійного брусу з утепленням

Система утепленого брусу складається з двох, паралельних один одному, сухих профільованих брусів перетином 60х150 мм, між ними є вільний простір розміром 180 мм. Туди і закладається утеплювач. Таким чином, конструкція має три шари: дерево, утеплювач, дерево. Сухий брус проводиться і висушується фахівцями компанії «Домінант» в наших цехах. Спочатку для його виробництва готується дерев'яний брус. Для цього дерево очищається від кори і гілок, нарізається на необхідні розміри і висушується. Ми використовуємо унікальний в Україні процес прес-вакуумної сушки. Завдяки цьому, наша деревина має вологість 16%, по всій товщині дерева. Така вологість позбавить дерево від розтріскування і усадки. Після сушіння на брусах нарізають необхідні замки. Зчіплюються між собою бруси по системі «шип в паз», замок – непродувана чаша зі зміщенням.

Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №1

Наступною складовою такої конструкції буде шар утеплювача.

Для будівництва проектів компанії «Домінант» раніше ми використовували утеплювач URSA (Pure One) 150 мм, це абсолютно безпечний для людини, екологічно чистий утеплювач. Має високі теплоізоляційні характеристики, не горючий. На сьогоднішній день в технологію виробництва подвійного брусу з утепленням наші фахівці внесли корективи. Серед різних видів утеплювача, пропонованих на ринку, ми вибрали Knauf Insulation «ТЕПЛОрулон 040». Це продукція на основі скляного штапельного волокна. Воно не дає утеплювачe розшаровуватися, характеризується високими паропропускними показниками.

Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №2

Крім мінеральної вати, як утеплювач в середині стіни з сухого брусу ми використовуємо арболіт або «деревобетон». Арболіт складається з органічного наповнювача (деревна тирса, рисова або лляна солома) плюс цемент. На нашому виробництві арболіт готується з соснової тирси (ми працюємо тільки з сосною) і цементу марки 400 або 500. До даної суміші додається вода і вапно. Вапно має певну функцію, воно повністю прибирає глюкозу з дерев'яних трісок, таким чином, вони стають не привабливими для комах і гризунів.

Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №3 Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №4

Правильно замішаний і приготований арболіт стане відмінним утеплювачем. Велика кількість повітряних містків в готовому арболіті гарантують його гарну теплоізоляцію. При цьому він не дає усадку, абсолютно безпечний для людини, екологічно чистий, не схильний до поширення цвілі і гнилі, легкий (не потрібно посилений фундамент), має високий рівень шумоізоляції, стійкий до перепадів температури і процесів розморожування і заморожування. Має низький поріг горючості (не дає розповсюджуватися вогню). Крім цього, арболіт як і дерево «дихає», так що максимально природний мікроклімат вашого будинку буде збережений.

Особливості будівництва будинків з подвійного, утепленого профільованого брусу

В першу чергу хочеться відзначити, що всі конструкції з подвійного профільованого брусу мають не велику питому вагу. Завдяки цьому, вам не потрібно заливати посилений фундамент. Такий будинок можна побудувати на полегшеному стрічковому фундаменті і навіть на пальовій основі.

Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №5

Будівництво можна проводити навіть на нестійкому, пухкому ґрунті.

Процес установки будинку з утепленого брусу не вимагає особливих навичок, інструментів або техніки. Дерев'яні бруси мають точну нарізку і легко і герметично з'єднуються між собою в систему «шип в паз», крім цього зовнішні і внутрішні бруси між собою з'єднуються подвійним герметичним замком.

Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №6

Разом з брусами потрібно укладати і утеплювач. Для цього теж не потрібні спеціальні навички.

Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №7

Головна умова, утеплювач повинен бути рівномірно розподілений (потрібно залишити невелику повітряний прошарок між стінами) і не піддаватися прямому попаданню води.

Для будівництва будинку з подвійного брусу з утеплювачем не потрібні цвяхи або шурупи. Будинок складається по типу конструктора, має герметичні замки зчеплення (їх часом неможливо розібрати), збирається досить швидко.

Будинок з подвійного брусу з утепленням: особливості будівництва №8

Переваги будівель з подвійного брусу з утепленням

  • Як ми вже відзначали раніше, головна функція таких будівель - енергозбереження. Будинки, побудовані з утепленого брусу, неймовірно теплі і дають можливість добре економити на опаленні в холодну пору року.
  • Конструкція подвійного брусу з утепленням забезпечує високий рівень звукоізоляції.
  • З огляду на те, що в конструкції використовується колода невеликого розміру 60х150 мм, такі проекти мають невисоку вартість.
  • Завдяки подвійному з'єднанню брусу, такі будинки стійкі і надійні. Витримують землетруси до 6 балів.
  • Особливість конструкції дозволяє будувати будинок без використання клею та інших хімічних речовин. Такий будинок абсолютно екологічний і безпечний для людини.
  • Невелика вага будинку дозволяє економити на фундаменті.
  • Проекти з подвійного утепленого брусу збираються дуже швидко і не схильні до усадки.
  • Завдяки ідеально рівному профілю брусу, будова не потребує додаткової обробки. Досить поверхню покрити безбарвним воском або фарбою на водній основі.
  • Можна заощадити за допомогою комбінування матеріалів. Наприклад, для міжкімнатних перегородок можна використовувати одинарний сухий профільований брус 60х150 мм.

Звичайно, ми, як завжди об'єктивні і крім переваг, ми розглядаємо недоліки.

Недоліки проектів з подвійного утепленого брусу

  • Всі проекти з подвійного брусу з утепленням виконані за правилом рівних ліній і мають ідеальну геометрію стін. Тому, якщо ви любите більш округлі обриси, такий матеріал не для вас.
  • Як і будь-який інший дерев'яний будинок, будинок з подвійного утепленого брусу вимагає догляду. Потрібно своєчасно обробляти дерев'яні стіни антисептиком, покривати їх воском або фарбою.

З наведеної вище інформації, можна легко зробити висновок, що будинок з подвійного брусу з утепленням стане надійним, теплим, затишним і сімейним на довгі роки. Неймовірна атмосфера дерев'яної будови, відмінна теплоізоляція, краса натурального дерева, легкість в догляді і досить невисока собівартість робить проекти з подвійного утепленого брусу все більш популярними серед наших клієнтів!

Коментарі

Товар додано для порівняння.