ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • articles ua
    Як побудувати басейн: особливості облаштування басейну в будинку з бруса

Як побудувати басейн: особливості облаштування басейну в будинку з бруса

Літо, яскраве сонце, спека, що може бути краще за такої погоди, як не купатися в прохолодній воді? Але навіщо далеко йти на пляж, або їхати на річку, якщо можна побудувати власний басейн? Тому більшість людей, які володіють власними будинками з ділянками, мріють про будівництво цього «дива». Плавання саме по собі є дуже корисним заняттям, оскільки зміцнює безліч груп м'язів, а також покращує серцево-судинну систему людини, так що ви зможете не тільки відпочивати від сонячної спеки і спеки, але також і підтягти своє здоров'я.

Але багато хто вважає, що споруда власного басейну займає досить тривалий час, а також вимагає безліч грошових коштів. Чи так це насправді? Давайте ж подивимося на весь процес будівництва.

Особливості побудови басейну

В першу чергу необхідно визначитися з вибором типу басейну. Гарненько подумайте, для чого ви хочете його використовувати. Всі вони поділяються як по формі, так і за призначенням, а також мають ряд специфічних особливостей:

  1. Рекреаційні. Даний вид басейнів відмінно підходить для спокійного відпочинку, а також занять спортом. На вигляд це класичний басейн, який не володіє додатковими функціями.
  2. Гідромасажний басейн. Якщо ви вже знайомі з джакузі, то даний тип басейну працює за таким же принципом. На його стінках розташовані спеціальні гідромасажери, які здатні масажувати спину сильним потоком води. Недоліком такого типу басейну є велика вартість пристроїв.
тип басейну тип басейну

Також басейни поділяються за типом розташування:

  1. Відкриті. Розташовані на приватній території під відкритим повітрям. Ідеальний варіант для літа, але не підходять для цілорічного використання.
  2. Закриті. Розташовані всередині будинків або бань. Більш дороге спорудження, але можна використовувати протягом усього року.
відкритий бссейн закритий басейн

Нарешті ви визначилися з вибором майбутнього басейну, і пора починати його будівництво.

Все починається з риття котловану, який повинен в точності збігатися з розрахованими розмірами майбутнього басейну. Не забудьте провести геологічне дослідження ділянки, на якому буде розташовуватися споруда. Потрібно обов'язково дізнатися глибину підводних річок і земельні характеристики, оскільки все це може відбитися на будівництві. Після того, як завершили процес риття, необхідно зробити один шар піску і один шар щебеню, які стануть основою для цементного розчину.

Як і у всіх цементних будівельних роботах, основним етапом йде спорудження опалубки, і споруда басейну не є винятком. Необхідно прокласти арматурний каркас, а потім змайструвати опалубку, яка буде в точності повторювати контури басейну. Після цього приступаємо до заливки бетону, притому потрібно враховувати те, що заливати його необхідно одним заходом, щоб запобігти утворенню дефектів. Завершальним етапом йде обробка за допомогою штукатурки і потім обов'язкова гідроізоляційна обробка. Після цього вам залишається лише обкласти його плиткою або обтягнути плівкою. Не забувайте проводити час від часу ретельне очищення води, а потім дезінфікувати, а також перевіряйте встановлені пристрої.

Особливості пристрою басейну всередині дерев'яного будинку, а також покупка будинків з готовим басейном

Споруда басейну всередині будинку є дуже витратною, це вийде набагато дорожче, ніж на ділянці присадибної території. Оскільки для того щоб його побудувати, бажано запросити фахівців, які зможуть оцінити ваш фундамент, вибрати відповідну кімнату для розташування, або організувати прибудову, і найголовніше - проаналізувати каналізацію, організувавши злив води.

Також необхідно враховувати загальний інтер'єр будинку, оскільки басейн повинен ідеально вписуватися в нього. В іншому випадку він просто буде псувати все враження, будучи «білою вороною» в загальному дизайні будинку. Але, процес самого будівництва мало відрізняється від побудови відкритого типу басейну. Важливо тільки враховувати той факт, що приміщення, в якому буде розташовуватися закритий басейн, повинно мати ідеально гідроізоляцією, що перешкоджає попаданню вологи в інші кімнати. Не варто забувати про освітлення, тому необхідно продумати і цей варіант. Все буде залежати від вашої фантазії, а також кількості грошових коштів.

особливості облаштування басейну

Не секрет, що дерев'яні будинки користуються великою популярністю, і облаштування басейну всередині них теж є можливим. Але необхідно враховувати той факт, що приміщення з басейном володіють підвищеною вологістю, яку потрібно обов'язково усувати, оскільки дерев'яні будинки дуже чутливі до вологості. Позбутися від зайвої вологості можна за допомогою додаткових осушувачів, або встановити спеціальну систему активної вентиляції. Також не варто забувати про вологовідштовхувальні просочення, якими необхідно обробити стіни. У всякому разі процес побудови теж не особливо відрізняється, від будівлі всередині звичайного будинку, але важливо враховувати особливості дерева, з якого виготовлений сам будинок. Всі ми звикли до традиційних дерев'яних лазень, тому варіант дерев'яної баньки з басейном дуже популярний.

Проект дерев'яного будинку з басейном

тип басейну

Якщо ви не хочете витрачати свої нерви і додаткові кошти, а також отримати чудовий дерев'яний будиночок з власним басейном, або окрему дерев'яну баню на свою ділянку, то сміливо звертайтеся в нашу компанію. У нас ви знайдете безліч готових варіантів, серед яких зможете знайти найбільш підходящий. Вони не тільки будуть естетично вписуватися в навколишній інтер'єр будинку, але і не викличуть особливих проблем з експлуатацією. Готові будинки і лазні з басейном по нашим проектам прослужать вам багато років і принесуть чимало задоволення. Пропонуємо вам подивитися на кілька готових варіантів: особняк «Мніашта» з басейном , , готова лазня з бруса з басейном «Водоспад», а також двохповерховий будинок-баня «Юнона» . Всі будинки виконані по вищому класу, з дотриманням всіх будівельних норм. Крім того, ми будуємо будинки і лазні з басейном не тільки за готовими проектами, а й можемо розробити індивідуальний проект на замовлення. Отримайте готові і вигідні варіанти відразу, за допомогою послуг нашої компанії «Домінант».

Переглянуті проекти