ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • articles ua

Заміський будинок під ключ - купити або побудувати?

Задумуючи побудувати власний заміський будинок під ключ, будьте впевнені, що такий будинок буде повністю підходити саме до ваших смакiв і вимог. Самостійно здійснюючи весь процес будівництваі контроль над ним, є можливість уникнути цілого ряду неприємностей. Купівля готового заміського житла на перший погляд здається навіть більш простим варіантом, ніж будівництво.Давайте все ж розберемося, що краще і дешевше: придбати готовий заміський будинок під ключ або зайнятися будівництвом? Розглянемо уважно і позитивні, і негативні сторони кожного з варіантів.

Заміський будинок під ключ: будівництво або купівля?

Будівництво (заміський будинок під ключ) Купівля (заміський будинок під ключ)
Самостійний вибір місцевості під забудову, виключення неприємного сусідства. На розробку проекту, вибір матеріалів і хорошого підрядника, витрачається багато часу і зусиль. Купуючи заміський будинок під ключ, виключаються всі труднощі, пов'язані з його будівництвом. Заміський будинок під ключ, який повністю підходить вашим запитам, нелегко підібрати і знайти швидко.
Можливість самостійної розробки проекту і внесення коректив у проект будинку, виходячи з власних побажань. Немає можливості здійснити самостійно деякі будівельні роботи, при цьому є можливість недобросовісної роботи будівельників. Виключається необхідність паперової тяганини, яка передбачає оформлення дозволу на будівництво та інших документів. Купуючи вже готовий заміський будинок під ключ, ви не можете з точною упевненістю сказати, що при будівництві будинку дотримувалися всі норми і стандарти, і що будинок побудований з якісних матеріалів.
Можливість здійснити деякі будівельні роботи своїми силами, економлячи власні кошти.   Можна відразу в`їжджати в заміський будинок під ключ, не чекаючи закінчення будівельних та оздоблювальних робіт. Купуючи готовий заміський будинок під ключ, ви переплатите в будь-якому випадку.
Будуючи заміський будинок під ключ, здійснювати фінансування можна поетапно в процесі побудови.     Можливість отримати неприємних сусідів.
Побудований повністю за своїми вимогам і смакам заміський будинок під ключ не зажадає подальшої переробки або ремонту незабаром.      
Можливість вибрати матеріал для споруди. Заміський будинок під ключ з бруса зводиться 2 - 6 місяців, а кам'яний 1 - 2 роки і більше.      

 

zamiskyj-budynok-pid-klyuch-budivnyctvoЗважуючи всі перераховані «за» і «проти», можна зробити певні висновки про те, що заміський будинок під ключ краще, звичайно, будувати, якщо хочете отримати вигоду особисто для себе.
А угода купівлі будинку принесе вигоду в першу чергу ріелторам.

Далі роздумуючи над питаннями придбання або будівництва будинку, варто враховувати ще велику кількість різних нюансів. Наприклад, задумуючи побудувати свій власний заміський будинок під ключ, необхідно орієнтуватися в розподілі витрат на його споруду. Як правило, це відбувається таким чином: фундамент - 30% загальної вартості, дах - 30%, коробка - 30%, комунікації - 10%. Враховуючи переваги споруди дерев`яного будинку, а саме, його порівняно легку вагу по відношенню до аналогічних будівель з іншого матеріалу, на фундаменті можна заощадити до 30% в цілому. Загальна собівартість будівництва будинку з цегли площею 100 м2 складе 588 000 грн. Дерев`яний будинок обійдеться замовнику набагато дешевше. А в разі здійснення купівлі, покупець за заміський будинок під ключ переплатить ріелтору вдвічі більше. Виходить, що у фінансовому плані будувати заміський будинок під ключ вигідніше на 50%. За словами, наприклад, киян, в цьому випадку квадрат споруди вийде за вартістю близько п'ятисот доларів, а при покупці готового будинку в тому ж районі вартість складе тисячу доларів як мінімум.

Заміський будинок під ключ площею 150-200 м2 є найвигіднішим і популярним у наших замовників, адже величезні особняки набагато клопітні в процесі експлуатації. Прибирання в таких будинках не можливе без допомоги домашнього персоналу, та й опалювати такі будинки зараз занадто дорого. Цим можна пояснити той момент, що чим більше площа, тим дешевше вартість квадратного метра будинку.

Перебуваючи перед складним вибором: купити чи все ж побудувати заміський будинок під ключ, обов`язково прислухайтеся до наступних рекомендацій:

  • Перед придбанням будинку запитайте - а чому він, власне, виставлений на продаж? Чи немає в ньому будь-яких вад? Не полінуйтеся з граничною ретельністю досліджувати будинок і його історію перед покупкою, якщо бажаєте без проблем щасливо проживати в ньому довгі роки. Адже якщо продавець «забуде» оповістити вас про неприємні моменти, пов'язані з будинком, то ви не зможете уникнути таких складнощів, які надалі потребуватимуть додаткових інвестицій для їх усунення, як показує безліч практичних прикладів при купівлі будинку.
  • Купуючи земельну ділянку під забудову, приділіть пильну увагу грунті, на якому плануєте побудувати заміський будинок під ключ, перевірте висоту протікання ґрунтових вод щоб не помилитися з фундаментом.
  • Вибираючи матеріал, з якого плануєте побудувати заміський будинок під ключ, необхідно знати, що будинки з дерев'яного брусу краще за всіх зберігають тепло, в них тепло взимку і свіжо влітку. Завдяки теплопровідним властивостям деревини, ви значно заощадите на опаленні.
  • Зверніть увагу на будівельні матеріали та інструменти вітчизняного виробництва, ціни на які нижчі імпортних на 20% при порівнянному рівні якості. Це резонно, адже нашим виробникам не потрібно платити мито. А робоча сила і все виробництво в цілому в Україні набагато дешевше, ніж за кордоном.

Ми дуже сподіваємося, що наша стаття буде корисною вам і допоможе визначитися з важливим вибором - купити або побудувати заміський будинок під ключ! На це багатогранне питання, неможливо відповісти однозначно. Ви самі бачите, як багато чинників впливає на процес будівництва або на покупку будинку. Який з варіантів ви не оберете - все одно будь-який з них вимагає значного вкладення фінансів і зусиль, але фундаментальна радість від того, що ви будете мати свій власний заміський будинок під ключ, дійсно варта всіх цих зусиль.

Переглянуті проекти