ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • articles ua

Що таке брус, різновиди бруса

Дерево, як будівельний матеріал, особливо дерево хвойних порід, відомо своїми природними властивостями, які дозволяють йому своєрідно взаємодіяти із зовнішнім середовищем. Такі фізичні властивості деревини як теплоємність, стійкість, довговічність, повітропроникність, легка вага, відносна дешевизна і природна краса, роблять цей будівельний матеріал унікальним і просто незамінним.

Для будівництва дерев`яного будинку найчастіше застосовують саме брус. Задумуючи будівництво будинку, одним з перших питань, які хвилюють замовника, є питання що таке брус? Тим, кому сподобався дерев`яний будиночок, потрібно знати, що брус являє собою пиломатеріал, одержуваний обпилюванням дерев'яних колод з однієї або декількох сторін, що означає ряд позитивних моментів під час процесу установки будинку. Брус отримує однаковий перетин по всій довжині колоди, що синхронізує і робить простіше установку і обробку будинку. Будь-який брус обов`язково антисептується і просочується спеціальними розчинами для придбання вогнестійкості і стійкості до виникнення грибка або осередків гниття. Після надання необхідної форми брус проходить камерну сушку або залишається природної вологості. Брус камерної сушки вигідно відрізняється своїми відмінними експлуатаційними властивостями від аналога природної вологості. Такому будинку не потрібен час для усадки, експлуатаційні незручності зводяться до мінімуму.

Розглянемо що таке брус, виготовлений за різними технологіями.

Що таке брус оциліндрований?

Що таке брус, різновиди бруса

Це брус, якому на спеціальному обладнанні надається круглий перетин. Після цього всі колоди підганяються за розмірами, маркуються, антисептуються і доставляються на установку, де залишається тільки зібрати готовий будинок в певному порядку. Наша будівельна компанія виробляє оциліндрований брус у власному лісопильному цеху, де завдяки високоточній деревообробній лінії виходить ідеально рівний, однаковий по діаметру оциліндрований брус. Ми виробляємо оциліндрований брус діаметром 160, 180, 200 і 220 мм, використовуючи технологію «місячний паз». Така технологія забезпечує найбільш щільне прилягання бруса при будівництві будинку. З усіх дерев`яних будівельних матеріалів тільки оцилиндрованному брусу притаманна найприємніша і насичена колірна гамма, а його округлі форми надають спорудженню особливу витонченість і красу.

Що таке брус профільований?

Що таке брус, різновиди бруса

Це брус, який виготовляється методом спеціальної механічної обробки на деревообробному обладнанні, при якій на колодах випилюються певні пази і шипи для максимально щільного їх прилягання. Наш профільований брус виробляється за технологією «паз-гребінь» заввишки 150 мм, перетином 60 мм, 150мм і 200мм. Будівлі з сухого профільованого бруса монолітні, презентабельні і стійкі до деформації.

Що таке брус клеєний?

Що таке брус, різновиди бруса

Це брус, що являє собою продукт склеювання і пресування дощок, які були заздалегідь висушені і оброблені. Завдяки цій технології можна отримати брус набагато більшої довжини і скоротити усадку споруди, хоча при виробництві даного будівельного матеріалу повністю руйнується природна деревна структура колоди.

 

Такі питання як що таке брус? і з якого бруса краще побудувати будинок? все більше стали хвилювати наших замовників, адже в сучасному техногенному світі люди все більше стали прагнути до здорового способу життя, до природних витоків. Жити в дерев`яному будинку сьогодні - це не тільки престижно, це запорука здоров`я та довголіття. У дерев`яних будинках з бруса мешканці менш схильні до різних вірусних і простудних захворювань, стресів, алергії, в такому будинку відмінно працюється і відпочивається, дерев`яні стіни надають життєвої енергії і сил. У таких будинках регулюється природним шляхом оптимальна для людини вологість повітря. Такі будинки служать своїм господарям не тільки десятки, а й сотні років, переходячи з покоління в покоління. Тому універсальною відповіддю на питання що таке брус, однозначно буде твердження, що це найкращий і затребуваний будівельний матеріал.

Переглянуті проекти