ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • articles ua

Екстер'єр

Починаючи ще з етапу проектування важливо продумати екстер'єр будинку. Тому створюючи наші проекти будинків, ми завжди беремо до уваги головну особливість споруд із брусу - їх неповторну фактуру, яка і визначає форму внутрішніх приміщень. Виходячи з цього, всю конструкцію необхідно підбирати таким чином, щоб домогтися гармонії між внутрішнім і зовнішнім оформленням. Замислюючи екстер'єр будинку, необхідно пам'ятати в першу чергу про те, що його зовнішній вигляд створює перше враження про власника. Так само має бути врахований той факт, що наскільки б оригінальним не був екстер'єр будинку, він повинен відповідати сучасним стандартам і всім необхідним нормативам проектування та будівництва, за якими зводяться дерев’яні будинки. Тому всі наші проекти будинків розробляються за основним правилом - екстер'єр будинку завжди поєднує оригінальність і якість виконання монтажу та зовнішніх оздоблювальних робіт.

ekster2Коли розробляються проекти будинків і планується їхній екстер'єр, обов'язково береться до уваги оздоблення фасаду, можливість використання різноманітних навісів, як дизайнерських рішень. Екстер'єр будинку може бути значним чином доповнений за рахунок різних огороджень, арок, бесідок, альтанок та інших малих архітектурних форм. Проекти будинків спочатку обов’язково повинні передбачати деталі загального ландшафтного дизайну, особливості місцевості, в якій розташовується будова. Правильно використовуючи перераховані моменти, можна прикрасити і суттєво доповнити екстер'єр будинку.

ekster3Екстер'єр будинку багато в чому залежить від того як виконана облицювання дерев'яним сайдингом - спеціальним негорючим матеріалом, який виконує захисну функцію від зовнішніх впливів: дощу, вітру, снігу, сонця, і естетичну функцію декорування фасаду будинку. Щоб поліпшити експлуатаційні та естетичні властивості такого покриття використовується фарба. Все це можна грамотно використовувати для втілення дизайнерських рішень при проектуванні екстер'єру будинку.

 

ekster4Опишемо кілька поширених стилів в дерев'яному будівництві, в яких можуть бути спроектовані дерев’яні будинки. Проекти будинків в стилі кантрі відображають найбільш традиційний варіант екстер'єру будинку з брусу. Варіацій в стилі кантрі може бути безліч, адже кожна з них індивідуально показує національні особливості якоїсь країни. Проекти будинків, виконані в такому стилі часто нагадують акуратні англійські котеджі або ранчо в американській стилістиці. Дерев’яні будинки російського етнічного стилю схожі на купецькі хороми з великою кількістю фронтонів на других поверхах, ажурними віконницями, що найбільш точно характеризує такі проекти будинків.

ekster5Проекти будинків фінського стилю в основному стандартні, їх характерною рисою є наявність громіздкої даху і всього одного поверху. А ось проекти будинків у швейцарському стилі більш раціонально сплановані. Кілька маленьких балкончиков або одна простора тераса досить часто доповнюють швейцарські дерев’яні будинки. Особливістю такого стилю є мінімальна обробка колод, що візуально нагадує дикий зруб. Такий екстер'єр будинку найбільш гармонійно вписується в альпійський гірський пейзаж. Якщо грубуватий екстер'єр будинку швейцарського стилю виглядає занадто специфічним, бликучим виходом із ситуації стане профільований брус. Швейцарський будиночок, виконаний з профільованого брусу, зовні стане більш акуратним, але вже не так характерно відображатиме альпійську стилістику.

ekster6Проекти будинків в стилістиці «модерн» представляють собою багатогранні фантазійні композиції, в яких увага акцентована на окремих деталях. Ці проекти будинків можуть включати, наприклад, спуски і підйоми, абсолютно різні вікна квадратної, круглої форми великих і маленьких розмірів.
Розвиток сучасних технологій, безліч стилістичних варіантів, індивідуальні побажання і фантазія дають можливість розробити і втілити навіть найбільш нестандартні проекти будинків. Ми пропонуємо власну широку базу реалізованих об'єктів, яка включає проекти будинків з брусу, розроблених і побудованих нашою будівельною компанією «Домінант». Ви можете вибрати відповідний проект з вподобаним екстер'єром, або ж запропонувати свій унікальний проект, який ми із задоволенням втілимо у життя.

 

Переглянуті проекти