ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • articles ua

Дерев'яні будинки та їх оздоблення

Коли установку дерев'яного будинку з брусу закінчено і прокладені комунікації, настає час починати оздоблювальні роботи. Оздоблювальні роботи необхідні не тільки для того, щоб поліпшити загальні експлуатаційні характеристики будинку, але і для створення цікавих дизайнерських рішень в його оформленні. Дерев’яні будинки, в яких було грамотно здійснено всі оздоблювальні роботи, володіють дійсно індивідуальною і неповторною атмосферою. Вдосконалюючи і моделюючи інтер'єр або екстер'єр, оздоблювальні роботи виконують також і дуже важливу з практичного боку функцію - вони підвищують ступінь захисту від негативного впливу навколишнього середовища, якого постійно зазнають дерев’яні будинки. Оздоблювальні роботи виконуються в залежності від бажання власника будинку і загальних дизайнерських рішень.

otdel rab3Зазначимо основні оздоблювальні роботи, яких можуть потребувати дерев’яні будинки:
Облаштування вагонкою;
Фарбування;
Обшивка гіпсокартоном.

 

Вагонка застосовується в обробці стель, стін і фасадів, а також лоджій. У нас виробляється вагонка із сосни. Вагонка з цієї деревини має свої характерні особливості, вона зазвичай має блідий жовтий колір. Буває, що вагонка із сосни виходить цікавого жовтого кольору з теплим червонуватим відтінком, це можна пояснити природними колірними властивостями сосни. Вагонка із соснового матеріалу має високу міцність. Це не тільки дуже красивий матеріал, але й водночас практичний і натуральний.

Дерев’яні будинки фарбуються, коли виникає необхідність втілити цікаві рішення в оформленні інтер'єру. Додатковим плюсом фарбування поверхні є підвищення ступеня захисту від виникнення таких небажаних явищ як цвіль або грибок. Поверхня різних фарб зазвичай буває глянсовою, напівглянсовою або матовою. Це теж треба обов'язково враховувати, продумуючи колірні рішення. Щоб зберегти природну унікальність малюнка деревини, для фарбування стін із брусу, в дерев'яному будинку доцільно застосувати прозорий лак, це дозволяє не проводити інші трудомісткі оздоблювальні роботи.
Дерев’яні будинки всередині можуть включати ще обшивку гіпсокартоном, після чого до поверхні можна кріпити плитку або шпалери. Обшивка гіпсокартоном найчастіше проводиться у ванних кімнатах, санвузлах і на кухонних поверхнях, які постійно піддаються впливу вологи.

otdel rab2Для обшивання стель можна теж використовуватися гіпсокартон або фанеру.
Дерев’яні будинки можуть мати:
рейкові стелі;
стельові панелі
натяжні стелі.

Сучасні виробники пропонують широкий вибір рішень для оздоблення стель.

Таким чином, дерев'яні будинки відрізняються легкістю в своїй експлуатації, що є ще одною значною перевагою будинку з брусу. Дерев'яні будинки не потребують особливо трудомістких оздоблювальних робіт. Дерев'яні будинки самі по собі колоритні і неповторні завдяки природній красі матеріалу, з якого вони побудовані - дерев'яного брусу, тому їх не потрібно багато додатково прикрашати або оздоблювати. Дерево завжди залишається природною прикрасою і одним з найбільш привабливих сучасних будівельних матеріалів.
Оздоблювальні роботи в дерев'яному будинку - це ще один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми постійно прагнемо до того, щоб наші клієнти були завжди раді співпраці з нами і отримували максимально широкий перелік послуг в процесі будівництва та експлуатації дерев'яного будинку.

Переглянуті проекти