Статті будівельної компанії з натурального дерева «Домінант»

ru

           
    
  • articles ua

У сьогоднішній статті ми хочемо відповісти на питання, яке дуже часто надходить до нас. Наші замовники часто звертаються з питанням про ціну під ключ. Тому ми вирішили детально розписати, в якому вигляді здаємо готові вироби, і яка комплектація будинку з бруса пропонується нашим підприємством «Домінант».

Всі батьки хочуть зробити для своєї дитини найкрасивішу і найзатишнішу кімнату. А в дерев'яному будинку оформлення дитячої кімнати визначається особливим стилем дерев'яного зрубу. Всередині житлових приміщень будинку з бруса завжди є особлива атмосфера тепла і затишку, яка створюється завдяки справжньому, «дихаючому» дереву. Щоб при дизайні дитячої кімнати, в ній було все найкраще і найкорисніше для комфорту і розвитку дитини, ми підготували кілька порад і прикладів оформлення інтер'єру.

Якщо ви зайняті будівництвом дерев'яного будинку і плануєте зводити його на кілька поверхів, ця стаття буде для вас дуже корисною. Адже ми розглянемо всі особливості монтажу та облаштування сходів, розберемо яких етапів догляду та експлуатації необхідно дотримуватися, і як можна пофарбувати сходи, щоб зробити їх цікавішими.

Дачний сезон вже відкрито і всі, хто заздалегідь підготувався до нього, можуть комфортно проводити свої вихідні за містом. Грамотно побудована дача, запорука вашого доброго відпочинку на весь сезон. Ви зможете насолоджуватися природою, і ні про що не дбати. Якщо ви ще не встигли облаштувати свою дачну ділянку і думаєте над цим питанням - в своїй статті сьогодні ми хочемо надати інформацію про найбільш популярні проекти дачних будиночків серед асортименту проектів компанії «Домінант», і допоможемо вам зробити правильний вибір.

Роботи виробничо-будівельної компанії «Домінант» вже давно завоювали першість на українському ринку. Ми пишаємося нашими проектами дерев'яних будинків, процесом підготовки та обробки деревини, ми єдині в Україні використовуємо прес-вакуумну сушку профільованого бруса, налагодили виробництво екологічно чистого утеплювача — арболіта, запустили виробництво двотаврових балок з дерева різних розмірів. Крім України, роботи компанії «Домінант» широко відомі і за її межами. Так як безліч замовлень надходить до нас з-за кордону, ми вирішили підготувати детальну інформацію для іноземних замовників про те, як замовити будівництво будинку з бруса за кордон.

Ми активно співпрацюємо з такими країнами як: Угорщина, Чехія, Словаччина, Грузія, Німеччина, Іспанія, Франція, Бельгія, Болгарія, Ізраїль та ін. Наша мережа закордонних представництв значно спрощує співробітництво і скорочує дистанцію між нами і нашими зарубіжними клієнтами. Замовники з різних країн світу, гідно оцінили якість представлених нами послуг і активно цікавляться новинками в асортименті компанії.

Процес замовлення проектів компанії «Домінант» для клієнтів з інших країн має свої особливості, і сьогодні ми подібно їх розглянемо.

Більше статей...

Переглянуті проекти