ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • articles ua

Страхування майна абсолютно не популярно серед українців, і це зовсім не дивно. Якщо старовинне китайське прокляття говорить: «Жити тобі в епоху змін!», то для українця життя в епоху змін - стан буденний з усіма відповідними наслідками у вигляді недовіри до держави, уряду, страховим та іншим фінансовим установам. Проте, вже вкотре до нас звертаються з питанням про страхування дерев'яних будинків. З огляду на те, що дерев'яне житлове будівництво - головна сфера діяльності «Домінант», ми вирішили розібратися, як господар нашої споруди з дерева може її застрахувати.

Для будівництва лазні найкраще підходить сосновий брус. Деревина сосни славиться гарною теплоізоляцією, завдяки чому приміщення в сосновій будові швидко нагріваються і добре утримують тепло. Крім того, сосна здатна «дихати», насичуючи будівлю киснем з корисними деревними фітонцидами і підтримуючи природний вологообмін. А ось який матеріал вибрати для оздоблення парної? Це ж головне приміщення в лазні і його обшивку слід вибирати з особливою увагою, щоб парні процедури проходили комфортно, безпечно і здійснювали цілющий ефект. Вибору деревини для обшивки приміщення парної присвячуємо дану публікацію.

Ми завжди готові до обопільно вигідної співпраці з реалізації проектів дерев'яних будинків виробництва «Домінант» і відкриті для конструктивного діалогу. За роки діяльності підприємства ми налагодили певний процес своєї роботи в Україні і за кордоном. Активна зовнішньоекономічна діяльність компанії дозволила відкривати все нові ринки і країни, в яких зводяться наші дерев'яні зруби. Представництва нашої компанії успішно функціонують за кордоном і все більше стає охочих працювати з нами. Тому ми вирішили розповісти вам, як з нами можна вигідно, зручно і надійно співпрацювати.

Самоізоляція і дистанційне спілкування поступово стають нормою існування в сучасному світі. Замкнені в своїх квартирах люди стали більше цінувати природу і всіма силами прагнуть облаштувати у будинку її частинку, будь то палісадник на балконі або зимовий сад, якщо дозволяє квадратура житла. Природні мотиви в інтер'єрах і живе спілкування з домашніми вихованцями набувають по істині терапевтичне значення. Тому сьогодні обговорюємо наявність акваріума, як одного з головних предметів прикраси інтер'єру будинку з бруса і місця проживання домашніх рибок.

Біля будинку завжди повинен бути сад. «Якщо у тебе є сад і бібліотека, то у тебе є все, що тобі потрібно» - говорив давньоримський діяч Цицерон. Довіримося мудрості цієї видатної людини, і поговоримо про облаштування саду. Сподіваємося наші поради надихнуть вас на створення гарного саду або оригінального куточка у власному дворику!

Більше статей...

Переглянуті проекти: