ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    
  • articles ua

Давно маєте свій заміський будинок, але періодично виникає бажання щось в ньому змінити або перепланувати? Тоді спробуйте добудувати веранду або терасу. Ми впевнені, таке доповнення зможе змінити не тільки зовнішній вигляд будівлі, але й істотно поліпшить ваше дозвілля. Звичайно, наважуючись на такі кроки, варто все добре обдумати і як слід підготуватися. Слід підготувати проектну документацію, вирішити з якого матеріалу, яких розмірів і форми буде веранда. Потрібно знати, яку функцію вона буде виконувати. Буде вона закритою або з відкритими стінами у вигляді альтанки або навісу ? В процесі добудови веранди до дерев'яного будинку може виникнути багато питань, з якими ми допоможемо вам розібратися в цій статті.

Усім відомий вислів: «Нове - це добре забуте старе», і воно має безпосереднє відношення до сьогоднішньої статті, яку присвячуємо озелененню дахів. Покрівля з листя і гілок, характерна для старих будівель, з часом модернізувалася в прогресивну, екологічну технологію покриття будинків. У публікації ми піднімемо питання, що таке зелений дах, який принцип її пристрою, які види зелених дахів бувають, і чи має такий дах перевагу перед звичайним покрівельним покриттям.

Перш, ніж почати роботи над внутрішнім дизайном будинку, слід заздалегідь продумати всі деталі. Потрібно визначитися, в якому стилі і колірній гамі повинен бути оформлений будинок. Необхідно продумати, як будуть поєднуватися між собою елементи декору. А краще уявити себе в цій обстановці, намагаючись зрозуміти, наскільки комфортно і затишно ви себе відчуваєте, чи зможете ви довго перебувати в такій атмосфері. Ми підкажемо вам, як модно і стильно оформити стелі, адже це свого роду «домашнє небо», і хочеться, щоб воно було гарним, а не нависало чорною хмарою.

Почнемо з того, що неймовірна швидкість розвитку технологій захоплює і одночасно лякає. Всього 50 років тому люди не могли уявити собі предмети, без яких сьогодні вони не можуть обійтися ні дня. На жаль, крім користі, технічний прогрес завдає і великої шкоди екосистемі нашої планети. В першу чергу, це руйнування озонового шару через інтенсивні викиди вуглекислого газу в атмосферу в процесі будівництві з заліза і бетону. Під час будівництва одного будинку з металу і бетону в атмосферу виділяється більше 2000 метричних тонн вуглекислого газу! Складно уявити кількість газу, що виділяється при активному будівництві в мегаполісах.

При будівництві на своїй ділянці дерев'яного будинку, розумному і відповідальному господарю необхідно знати, що такій будові потрібен догляд. Чим системнішим і якіснішим буде догляд за вашим будинком або іншими дерев'яними будівлями у дворі, тим довше вони будуть вам служити. Грамотний догляд за дерев'яним будинком означає розуміння причин, які можуть призвести до пошкоджень, і як їх можна усунути. Потрібно знати, як правильно і ефективно можна захистити будинок, і як часто потрібно проводити огляд будови. Саме в цих питаннях ми допоможемо вам розібратися в сьогоднішній статті.

Ещё статьи...

Переглянуті проекти: