ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • articles ua

Що може бути краще, ніж провести вихідні або зупинитися в дорозі у мальовничому куточку природи на свіжому повітрі і з відмінною кухнею? Хіба що поселитися в елітному дерев’яному готелі на березі моря, а краще океану, з меню «все включено»! Люди цінують своє здоров’я, свій спокій і вибирають дерев’яні будиночки для того, щоб провести відпустку з користю і наповнитися силами. Для тих, хто бажає вигідно розпорядитися своїм капіталом і вкласти його в будівництво дерев’яного готелю, компанія «Домінант» розробила каталог готельних комплексів , котеджів і баз відпочинку для зручного і легкого вибору підходящого проекту. Наше завдання сьогодні - стати вашим навігатором серед безлічі цікавих варіантів будівель.

Для того щоб виготовлені для будівництва будинку колоди дійшли до моменту його установки в якісному стані, необхідно їх захистити від деяких руйнуючих факторів. Ми приділяємо дуже велику увагу обробці зрубу антисептиками , про що детально розповідаємо в попередніх публікаціях. У цій статті розглянемо ще один важливий аспект захисту деревини від деформації - обробку торців.

Арка всередині дерев’яного зрубу дозволить створити оригінальний дизайн інтер’єру, візуально збільшити площу приміщень, приховати недоліки організації внутрішнього простору, заощадити на придбанні дверей, об’єднати кілька кімнат. Поговоримо про те, як можна вирізати арочний отвір в будинку зі зрубу і на що варто звернути увагу в першу чергу.

Дерев’яні будинки протягом століть не втрачають популярність завдяки своїй натуральній красі і відмінним технічним характеристикам. А нові ефективні технології зведення зрубів (оциліндрована колода, сухий профільований брус, подвійний брус з утепленням) роблять дерев’яні споруди ще більш міцними, якісними і довговічними. Раніше ми вже публікували інформацію про вибір будівельного матеріалуабо про вибір бруса для будівництва . Але в зв’язку із постійним впровадженням нових технологій на підприємстві «Домінант» питання про те, який брус кращий для будинку, залишається актуальним. Про відмінності технології дерев’яного будівництва і який дерев'яний брус краще вибрати для будівлі - ми поговоримо далі.

Всі ми знаємо, що для комфортного проживання за містом одного лише житлового будинку буде недостатньо. Сучасні господарі хочуть мати на ділянці різні споруди для відпочинку (лазні, альтанки), а також господарські споруди для зберігання інвентарю. Ми вирішили розібратися, які будови можуть стати в нагоді господарям заміських будинків і зробити прибудинкову територію красивою і функціональною.

Більше статей...

Переглянуті проекти