ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    
  • articles ua

Щоб на нашому сайті ви не тільки змогли вибрати відповідний проект дерев'яного будинку, а й отримали цікаві ідеї по його оформленню, сьогодні пропонуємо вам матеріал з огляду модного інтер'єру вітальні на 2020 рік.

Наважуючись будувати заміський будинок або купуючи вже готовий будинок за містом, потрібно враховувати всі деталі і особливості його планування. Як правило, при виборі проекту клієнти цікавляться тільки житловими приміщеннями та їх розмірами. Кожен хоче, щоб корисної площі в будинку було більше. І практично ніхто не цікавиться розмірами і наявністю так званих «буферних» приміщень (комора, тамбур). Якщо всі розуміють, для чого потрібна комора, то про пряме призначення тамбура знають не всі. У своїй сьогоднішній статті, ми розберемося, для чого потрібен тамбур, які бувають види тамбурів, і як зробити тамбур стильною частиною будинку.

Двотаврові балки з дерева являють собою профільні, конструктивні елементи «Н»-образного перетину. Такий перетин робить їх в десятки разів жорсткішими і міцнішими, ніж балки простого квадратного профілю, але з аналогічною площею перетину. За час багаторічної роботи в будівельній сфері нам вдалося впровадити найбільш ефективні технології виробництва, і ми гарантуємо високу якість наших виробів. Тому ми налагодили виробництво двотаврових балок з дерева в цехах нашого підприємства, як найбільш затребуваного матеріалу для зведення різних конструкцій. Давайте розглянемо особливості застосування та переваги дерев'яних двотаврів.

Хочете розширити корисний простір вашого будинку, але не маєте достатньо капіталу для добудови, чи місця на ділянці? Ми допоможемо вирішити цю проблему. Поговоримо сьогодні про можливість перебудови горища в житлове приміщення. Уточнимо всі нюанси такої роботи, оцінимо наскільки це вигідно і правильно.

Як правило, горище в приватному будинку це місце для зберігання речей з категорії «шкода викинути». Такий мотлох може збиратися роками і до нього ніхто, як правило, не повертається. Саме тому, ми хочемо вам розповісти, що ваше горище може перетворитися в відмінну житлову кімнату з особливим дизайном.

Постійний розвиток сфери дерев'яного домобудівництва спонукає нас застосовувати в своїй роботі нові, вдосконалені методи обробки деревини, нові способи укладання бруса і утеплення, створювати нові проекти дерев'яних будинків різного функціонального призначення . Ми співпрацюємо із замовниками по всьому світу і пишаємося, що наші проекти обирають клієнти з високим статусом і гарним смаком. Для зручності всіх замовників ми розподіляємо наші проекти за видами залежно від тих чи інших характеристик. Отже, які ж типи і види будинків ми будуємо і пропонуємо в каталозі на нашому сайті, читайте далі.

Ещё статьи...

Переглянуті проекти: