ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • articles ua

Простота і економічність давно в тренді дерев'яного домобудівництва. Раціональна, сучасна людина розуміє, що чим більше і складніше будинок, тим він більше вимагає ресурсів на своє утримання. Більшість зайнятих людей з активним робочим графіком мало часу проводять удома, і тому не навантажують себе турботами про громіздкий маєток і господарство. Вибір більшості таких людей - будинок економкласу. Якраз такі проекти дерев'яних зрубів «Домінант» пропонуємо розглянути далі.

Завдяки досягненням технічного прогресу постійно з'являються нові, досконаліші речовини і матеріали в промисловості та будівництві. Незважаючи на розвиток екологічних технологій, деякі з сучасних матеріалів будівельної сфери негативно впливають на здоров'я. Через їх застосування будинок або квартира стають просто небезпечними для здоров'я і проживання. У цій статті ми розповімо вам про такі матеріали, з якими потрібно бути дуже обережними, а краще взагалі не використовувати в будівництві та домашньому господарстві.

Наявність ліфта в приватному будинку - це насправді дивина. Адже ми звикли, що ліфт виступає атрибутом тільки міських висоток. У заміських особняках і котеджах, як правило, встановлюються сходи, і ми не раз публікували цікаві статті про вибір і дизайн гарних сходів. А що як в дерев'яний котедж встановити ліфт? Це буде зручний і практичний пристрій, що зберігає сили і час домашніх мешканців, і просто незамінний елемент будинку, в якому є люди похилого або маломобільні люди. Після подальшого знайомства з сучасними особливостями домашнього ліфта в нашій публікації, ви погодитеся, що це не примха, а цілком доступний засіб поліпшення домашнього комфорту.

Внутрішня атмосфера будинку здатна впливати на стан людини набагато більше, ніж враження від зовнішнього дизайну. В одному будинку хочеться залишатися якнайдовше, а з іншого хочеться якомога швидше піти. На ці відчуття впливає не тільки обстановка в середині будинку та інтер'єр, придуманий господарями, а й фізичні показники температури, вологості повітря і його чистоти. Ці показники формують домашній мікроклімат. Для того щоб він був приємним і корисним для здоров'я, його потрібно підтримувати на оптимальному рівні.

Вибір дерева - важливий аспект при будівництві зрубу. Обов'язково потрібно знати, з якого дерева буде побудований будинок, щоб розуміти, які характеристики будуть властиві житлу. Ми будуємо будинки з бруса сосни звичайної (Pínus sylvéstris). У сьогоднішній публікації розповідаємо про особливості саме соснових зрубів, а також показуємо їх відмінності від будинків з інших порід дерева.

Більше статей...

Переглянуті проекти: