ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    
  • articles ua

Презентуємо нові, яскраві і сучасні проекти котеджів з сухого профільованого бруса. Приділяємо особливу увагу саме даній технології, так як вона дозволяє позбутися від недоліків дерева, як природного матеріалу, і проявити всі його переваги. Справа в тому, що профільований брус на підприємстві «Домінант» висушується в спеціальних прес-вакуумних камерах. Під впливом екстремально високих температур брус антисептується та стабілізується до однакової вологості 14% по всій товщині колоди. Таким чином, ми отримуємо цілісний, висушений, високоякісний брус, з якого будуємо надійні, гарні та довговічні будинки. Наш архітектор постійно наповнює каталог будинків з брусу новими, високотехнологічними моделями з плануванням підвищеної комфортабельності. І зараз ми зробимо огляд декількох новинок з сухого, профільованого бруса, які заслуговують на вашу увагу.

Хто з нас не мріяв у дитинстві про власний маленький будиночок? Всі ми хотіли отримати свій куточок для ігор, в якому може вміститися цілий казковий світ! Сьогодні ми пропонуємо вам зануритися в атмосферу дитинства і розповімо про те, як можна порадувати свою дитину, подарувавши їй ігровий будиночок з дерева. Як завжди, ви знайдете у нас не тільки картинки і поради, але і приклади реалізованих фірмою «Домінант» проектів, які вам точно захочеться замовити для дитини!

Будь-які будівельні та оздоблювальні роботи дуже рідко обходяться без дерева. Деревина виступає незамінним матеріалом за рахунок зовнішньої привабливості, екологічної чистоти і високих експлуатаційних характеристик. Але з огляду на той факт, що дерево все-таки природний матеріал, він схильний до впливу факторів зовнішнього середовища. Тому деревину обов'язково слід обробляти антисептичними і протипожежними засобами, а потім покривати фарбуючими складами. Давайте розберемося, що це за матеріали, і які кошти краще вибрати для обробки і фарбування дерева.

Так як наше підприємство займається деревообробкою та виробляє профільні вироби: вагонку, блок хаус и фальш брус з деревини сосни, ми вирішили зробити огляд різних облицювальних матеріалів. Таким чином, ми зможемо виявити переваги дерев'яних виробів в порівнянні з безліччю інших матеріалів для облицювання споруд, а ви отримаєте інформацію для вибору.

Погодьтеся, що в наш час цифрових технологій, бажаючих шарудіти справжніми книжковими сторінками стає все менше. Та й звичні ряди книг, що заповнюють полиці шаф, вже виглядають нудно. Але ж є способи зробити книжкові полиці таким цікавим доповненням інтер'єру, щоб читати і купувати нові книги хотілося все більше! Способів того, як можна організувати зберігання книг і тим самим відобразити свій характер і настрій, безліч. Сьогодні показуємо ідеї книжкових полиць в інтер'єрі, які нікого не залишать байдужим!

Ещё статьи...

Переглянуті проекти: