ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • articles ua

Проект будинку на дві сім’ї - один з найпопулярніших запитів від тих, хто бажає жити поблизу з рідними і заощадити на бюджеті будівництва. Погодьтеся, що це дуже практичне рішення - будувати будинок всією родиною, а не нести всі витрати комусь одному. Крім того, проекти будинків на дві сім’ї активно затребувані для котеджних містечок , які так популярні зараз в якості відмінного місця для житла. Тому давайте розглянемо специфіку будівництва дуплекса з бруса і вибору підходящого проекту.

Дерев’яний будинок вашої мрії вже готовий і ви зі своєю сім’єю збираєтеся прожити там дружно і щасливо не одне десятиліття? Тоді наша стаття для вас. Адже для того, що б ваш будинок з бруса був довговічною фортецею, йому необхідна увага і турбота. Поспішаємо познайомити вас з корисними порадами по догляду за дерев’яним будинком , які допоможуть насолоджуватися його красою і затишком протягом довгих років.

Ви давно замислюєтеся над створенням справи свого життя, але не знаєте, що це може бути? В такому випадку необхідно добре проаналізувати ринок пропонованих послуг і вивчити новомодні тенденції. Повальне захоплення ЗСЖ (здоровим способом життя) і регулярними банними процедурами дає можливість розгулятися фантазії. Сьогодні пропонуємо розглянути безпрограшний варіант для початку і розвитку своєї справи - будівництво дерев’яної лазні під бізнес.

Будинок мрії ви вже побудували, а з дахом не визначились? Це дуже відповідальний крок. Дах для будинку, як капелюх - якщо не підходить, то може зіпсувати будь-який образ. Тому, щоб ви могли зробити правильний вибір, необхідно вивчити види і характеристики покрівельних матеріалів . Є листові покрівельні покриття, вони досить довговічні і при цьому прості в укладанні, але з огляду на нинішню моду на різнорівневі будови, таке покриття використовується все рідше, так як його досить складно покласти на різні башточки. Раніше ми вже демонстрували основні етапи монтажу металочерепиці на дерев’яний будинок . А сьогодні хочемо більш детально познайомити вас з особливостями монтажу м’якої покрівлі (гонт) або бітумної черепиці.

Осінь вже впевнено вступає в свої права. Хоч погода поки ще тепла, але зграї птахів, які збираються на південь, і пожовкле листя на деревах, нагадують що холоди все ближче і ближче. Добігає кінця і збір врожаю. А це означає, що скоро закінчиться дачний сезон, а свої дачні ділянки багато господарів залишать, до весни. І для того, щоб дачне господарство, не піднесло неприємного сюрпризу навесні, потрібно гарненько подбати про нього, до початку холодів. Адже правильна підготовка дачного котеджу і трохи прикладених зусиль перед початком зимового сезону, позбавлять вас від небажаних проблем і турбот, а можливо навіть і від капітального ремонту.

Більше статей...

Переглянуті проекти