ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
  • articles ua

Коли ви задумаєте будівництво власного будинку з дерева, вам обов’язково знадобиться звернутися до архітектора, щоб грамотно спроектувати будівництво і потім до дизайнера, щоб гарно оформити житло. Послуги декоратора вам можуть стати в нагоді з часом, щоб освіжити домашню обстановку. Щоб ви не плуталися, який фахівець вам потрібен і на якому етапі будівництва житла, ми вирішили допомогти вам розібратися у специфіці роботи кожного з них.


Швидкі рішення та мобільні конструкції сьогодні актуальні як ніколи. Тому ми почали виробництво модульних будинків, і вже презентували новий проект, як швидке рішення для індивідуального житла внутрішньо переміщених осіб Але застосування модульних технологій не обмежується будівництвом житла, вони дозволяють у стислі терміни зводити цілі міста з різними видами будівель. У цій публікації пишемо про сферу застосування модульних будівель та їхні переваги.


Наскільки дерев'яні будинки теплі, і чи можна будувати будинок із бруса для постійного проживання - це часті питання, з якими звертаються до нас клієнти. Чи потрібно утеплювати такі споруди після завершення будівництва і якими матеріалами? Сьогодні ми поговоримо про варіанти утеплення дерев'яних будівель та розберемося яка технологія будівництва дозволяє отримати найтепліший дерев'яний будинок.


У будинку з дерева не обов'язково все має бути дерев'яним. Можна гарно доповнити дерев'яний інтер'єр іншими матеріалами. Це легко зробити за допомогою облаштування каркасних міжкімнатних перегородок. Вони набагато дешевші, ніж перестінки з масиву дерева, та й їхнє оформлення можна вибрати на свій смак. Про каркасні перегородки та варіанти їх обшивки ви дізнаєтеся в цій публікації.


Бажаючи отримати зручний та економний будинок, багато хто цікавиться котеджами на 100 м2. Це найпрактичніший розмір будівництва житла. У такій будівлі дотримується оптимальне співвідношення ціна/якість, тому що не потрібно переплачувати за надмірну площу кімнат, якими майже ніколи не користуєшся. У цій публікації ми хочемо показати затребувані проекти дерев'яних котеджів з площею до ста квадратів.

Більше статей...

Переглянуті проекти: