ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

fsc
часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • articles ua

Вибір майбутнього житла дуже нелегкий і відповідальний. І якщо ви вибрали будинок з бруса, то від того наскільки якісно він побудований, залежить чи будете ви задоволені життям в такому будинку. Володіючи великим практичним досвідом в сфері дерев'яного будівництва, ми розуміємо всі потреби клієнтів та знаємо їх складності і сумніви при виборі якісної споруди з дерева. Сьогодні ми розповімо про те, на які деталі варто звернути увагу, щоб зрозуміти, що будинок з дерева побудований якісно.


Людей незмінно притягує природа і унікальний шанс жити якомога ближче до землі, лісу, свіжого повітря без міського смогу. Найкращий спосіб наблизитися до природи - це побудувати власне житло з натурального дерева, що ми і пропонуємо, як компанія по дерев'яному житловому будівництву . Але в цій публікації вас чекає щось зовсім незвичайне. Тільки уявіть, що будинок не просто складається з дерева, а всередині нього зростає справжнє, могутнє дерево, здорове і сповнююче енергією усіх мешканців? Зростаючі всередині житла дерева - не просто оригінальний дизайнерський хід, і навіть не смілива ідея, це щось більше. Це можливість не вирубувати ліс дочиста, а жити з деревами в мирі та злагоді. Дивіться, як це буваєт.

У кожному окремо взятому проекті дерев'яного будинку можна знайти як переваги, так і недоліки. Тому, можна сказати, що повністю ідеального проекту будинку не буває, втім, як і людини. Адже немає ідеальних людей, а є підходящі. Тому, щоб зрозуміти, яким повинен бути будинок, який підходить саме вам, слід подумати, що ви бажаєте в ньому бачити? Житло, в якому все буде відповідати вашим запитам по комфорту, естетиці та практичності, стане ідеальним вибором. Багато замовників, звертаючись до нас, не визначились у своїх бажаннях і радяться щодо вибору планування будинку і технології будівництва. Тому в даній статті публікуємо ключові моменти, на які варто звернути увагу при виборі проекту будинку, щоб він став ідеальним саме для вас!

Саме завдяки електриці сучасний світ такий динамічний, енергійний і прогресивний. Майже вся сучасна техніка працює на електриці. У той же час, це створює високу небезпеку ураження електричним струмом. Заземлення в дерев'яному будинку - це обов'язковий елемент протипожежного захисту, втім, як і обробка дерев'яних стін вогнезахисним засобом. Заземлення забезпечує безпеку в будинку при появі витоку струму через пошкодження електроізоляції шляхом спрацьовування пристрою захисного відключення. Крім того, заземлення захищає домашню побутову техніку від накопичення статичного заряду і вирівнює потенціал електроприладів, розташованих в будівлі, до одного рівня. Як зробити заземлення в дерев'яному будинку, постараємося доступно і просто розповісти в цій публікації.


Дерев'яний будинок збудований з натурального, живого матеріалу, який дихає і змінює форму залежно від рівня вологості навколишнього середовища. Два роки після завершення будівництва будинок з брусу поступово зменшується в об'ємі через втрату вологи і ущільнення деревних волокон. Ми вказали в минулій публікації «Помилки в догляді за дерев'яним будинком, які впливають на його довговічність», що буде серйозною помилкою не враховувати розмір усадки дерев'яної будови в його обробці. Як правило, дерев'яна споруда втрачає 5% своєї висоти в процесі усадки. І якщо зробити облицювання плиткою кухні або ванної кімнати без урахування особливостей усадки, то це може привести до сумних наслідків у вигляді пошкодження плитки, деформації та повної заміни матеріалу.

Більше статей...

Переглянуті проекти: