ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
Меблевий щит Меблевий щит

Меблевий щит — це дерев'яна заготовка для виробництва меблів з сухого, клеєного пиломатеріалу.

Іншими словами це дерев'яний напівфабрикат, який використовується для виробництва готових виробів з дерева, в основному меблів. Зовні нагадує паркет або ламінат з елементами різних відтінків і структури.

Переваги клеєного, дерев'яного щита полягають в його високих експлуатаційних характеристиках і прекрасних декоративних якостях. Це природний матеріал, виготовлений з натурального дерева, з оптимальним співвідношенням ціна /якість.

Змішування в одному елементі меблів різних кольорів і структур меблевого щита, клеєного з різних ламелей, можна визначити як недолік, але багато хто вважає це відмінною рисою і красивою «родзинкою».

За технологією виробництва розрізняють меблевий щит двох видів:

  • цільноламельний з довгих ламелей, склеєних по ширині на всю довжину щита (виглядає більш однорідним без видимих стиків);
  • зрощений з коротких ламелей, склеєних по ширині і по довжині.

Крім того, виділяють різні сорти меблевого щита залежно від наявності в його структурі сучків і синяви. Як роблять меблеві щити на виробництві «Домінант» детально розписано в меню «Продукція» на нашому сайті. Ми виробляємо сосновий щит різних розмірів і сортності та розповідаємо про технологічний процес виробництва клеєного щита з соснового пиломатеріалу. В процесі виготовлення щитів розкриваються найкращі якості деревини, усуваються сучки, збільшується міцність на вигин. В результаті завод по деревообробці «Домінант» пропонує якісний щит, зрощений на автоматичній лінії, що гарантує міцність і довговічність меблів (столів, стільців, шаф, полиць і ін.), виконаних з використанням дерев'яного щита нашого виробництва.

Ми працюємо виключно з деревиною сосни, але на ринку пропонуються меблеві щити також з дуба, бука, ясена або інших порід дерев. Вибір деревини для виготовлення напівфабрикату відштовхується від функціонального призначення вже готових виробів. Наприклад, сосна - універсальна не залежно від застосування. Дуб задіюється у виробництві меблів або сходів, які повинні виносити великі навантаження і витримувати контрасти перепадів температури і вологості. Бук добре служить в кімнатних умовах. Податливий і гнучкий ясен затребуваний для створення оздоблювальних матеріалів.

Щит для меблів, повністю виконаний з натурального дерева, завжди цінувався вище, ніж деревно-стружкові матеріали (ДСП) або деревоволокнисті плити (МДФ). Адже якщо порівняти меблевий щит з цільним дерев'яним листом або щитом з ДСП, то він вийде дешевше цільного матеріалу при такому ж ступеню надійності, а також буде довговічнішим і екологічно чистішим, ніж ДСП. За роздрібною ціною дерев'яний щит купити можна в будівельних магазинах. Але найкраща ціна без накруток посередників буде саме у виробника. Замовити меблевий щит у виробника «Домінант», означає отримати якісний продукт відповідно до обраного сорту і розміру виробів. Ми також надаємо відмінну можливість замовити меблевий щит під індивідуальний розмір.


Переглянуті проекти: