ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
венец дома венец дома

Венец — це ряд колод, покладених горизонтально і скріплених в кутах зрубу.

Поняття вінця в будинку з дерева включає в себе всі горизонтальні ряди колод, які формують несучі стіни і внутрішні перегородки. У вінцях колоди з'єднуються кутовою врубкою, яка може виконуватися в різний спосіб. Види з'єднань бруса і колод в зрубі, тобто способи з'єднання вінців дерев'яного будинку детально розписані в розділі нашого сайту «Статті».

Вінці дерев'яного зрубу можуть по-різному називатися залежно від їх місця розташування.

  • Перший ряд колод - окладний вінець.
  • Другий ряд колод - нижня обв'язка.
  • Ряди до початку вікна - підвіконні вінці.
  • Віконний ряд укорочених колод (коротишів) - віконні вінці.
  • Горизонтальні ряди колод над вікнами - надвіконні вінці.
  • Процес складання будинку з бруса повинен якісно виконуватися професіоналами для дотримання технології та забезпечення надійності стін. Як правило, зруб складається з окремих вінців на землі. На території нашого виробництва це називається попередня збірка будинку. Вінці викладаються один на інший, утворюючи частину стіни зручної висоти для того, щоб працівники могли підігнати за розміром як слід всі вінці і чаші колод в дерев'яній будові. Після попереднього складання зруб розбирається і транспортується до місця установки, де вже повинен бути готовий фундамент, на який після укладання гідроізоляції будуть встановлюватися дерев'яні стіни будинку вінець за вінцем. Починають з установки окладного вінця, який часто виробляють з дуба, так як він найбільш стійкий перед впливом вологи. Установка окладного вінця вважається найбільш відповідальним моментом у процесі спорудження будинку з дерева. Останній вінець в будинку з колод виступає опорою для кроквяної системи та основою для стельового перекриття, тому до його установки теж потрібно поставитися особливо уважно.

    В процесі будівництва зрубу, між вінцями прокладається утеплювач. Ми прокладаємо між вінцями синтепон. Верхній і нижній вінці скріплюються нагелями. Міжвінцеві шви по завершенню будівництва закладаються герметиком, який закриває щілини і запобігає утворенню містків холоду, надаючи дерев'яним стінам естетичного вигляду.


    Переглянуті проекти: