ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
Двотавр Двотавр

Двотавр – це «Н» - подібний профіль металевої або дерев'яної балки.

«Н» - оподібний профіль робить балку всемеро більш міцною і в тридцять разів більш жорсткою, ніж простий квадратний профіль.

Назву двотавру запозичили від латинського слова taurus (бик), що означає двотавровий, «дворогий» вид балки по обидва боки. Зарубіжні замовники, як правило, називають двотаврову балку I-beam або H-beam, в Польщі і Німеччині можна почути назву double-T. У США під двотавром мається на увазі балка wide-flange (WF) shape, яка відрізняється широкою основою.

Сталеві двотаври в будівництві використовуються для підсилення конструкцій, так як вони надають спорудам запас гнучкості. Двотавр зі сталі забезпечує високий опір будови навантаженням навіть за умови значних механічних впливів. Це незамінний елемент в автомобільній промисловості і вагонобудуванні. За рахунок таких особливостей металевий двотавр закладають при монтажі перекриттів і мостів. Сталевими двотаврами часто армують шахтні стовбури. Двотаври служать опорами мостів і тунелів, приватних і комерційних забудов. Двотавр виконує функцію надійного стрижня в будь-якій конструкції, завдяки якому збільшується міцність і довговічність будівлі. Сталевий двотавр виробляють із сталевої заготовки методом гарячої прокатки, тому його називають гарячекатаною балкою.

Розміри сталевої двотаврової балки можуть бути наступними:

  • довжина: 4 - 12 м
  • висота: 100 - 1000 мм

Дерев'яний двотавр застосовується в каркасному житловому будівництві, а також в якості балок міжповерхових перекриттів. Переваги і технологію виробництва двотаврів з дерева ми докладно представляємо на нашому сайті, так як є виробниками двотаврових балок з дерева і продаємо їх за вигідною ціною без посередників.

Рекомендуємо купувати високоякісний двотавр нашого виробництва, який сприяє:

  • скороченню витрат на влаштування фундаментів;
  • скорочення терміну будівництва;
  • зменшення ваги споруди.

Двотаврові балки українського виробництва «Домінант» замість звичайних балок без «Н» - подібного перетину допоможуть посилити будь-яку споруду, і при цьому уникнути деформації або тріщин внаслідок усадки або усушки.

 

Переглянуті проекти: