ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
Арболит Арболит

Арболіт (древобетон) – - бетон з додаванням деревної тирси і вапна.

Сфера застосування арболіта: будівництво малоповерхових будівель до 3-х поверхів житлового, господарського та виробничого призначення.

Арболіт виготовляється у вигляді блоків або плит для зведення стін або перегородок усередині будівель, а також використовується в якості матеріалу для теплоізоляції і звукоізоляції в різних будівельних конструкціях.

У будівлях з арболіта відсутній укладальний шов і відповідно немає містків холоду та продування. Древобетон дозволяє зводити стіни будь-якого розміру і конфігурації. Такі переваги арболіта роблять його популярним будівельним матеріалом. Багаторічна практика роботи з арболітом по зведенню будинків в нашій країні і за кордоном показує надійність і довговічність цього матеріалу в процесі реалізації та експлуатації будівель.

Високі теплоізоляційні показники арболіту дозволяють використовувати його в якості гарного утеплювача, чому сприяє його пористість і «повітряні містки». Компанія «Домінант» використовує арболіт як утеплювач в технології будівництва будинків з подвійного бруса. За рахунок присутності арболіта всередині системи з двох рядів бруса стіна дерев'яного будинку становить потрійний захист від холоду і дозволяє економити на опаленні. За даною технологією зводяться енергоефективні будинки.

Крім того, арболіт позиціонується як екологічний матеріал, до складу якого завжди входять деревна тирса або інший органічний елемент. Наприклад, це може бути солома рису, льону або бавовни. Але найкраще при виготовленні арболіта використовувати тирсу хвойних дерев, як це роблять на нашому підприємстві. За основу для виробництва арболіту ми беремо соснову тирсу, так як дерев'яний брус для будівництва будинків виготовляється на нашому виробництві саме з соснового дерева, і працюємо ми виключно з сосною. До тирси доливається вода і вапно, які перемішуються з цементом. Вапно виконує роль антисептика в складі арболіту, прибираючи глюкозу з деревної тирси. Це сприяє тому, що дерево втрачає свій смак і привабливість для гризунів і комах. За рахунок цього в арболіт не створюються сприятливі умови для появи шкідників.

Правильно приготований арболіт служить відмінним утеплювачем з безліччю переваг: міцність, еластичність, легка вага, екологічність, низький коефіцієнт теплопровідності 0,11 Вт / (м•K), морозостійкість.

 

Переглянуті проекти: