ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Біг-Бег (big-bag)

Біг-Бег Біг-Бег

Биг-бэг (big-bag) – це м'який контейнер з великою вантажопідйомністю (великий мішок) для складування та перевезення насипних вантажів, оснащений спеціальними клапанами, стропами і петлями, які полегшують процес вивантаження.

Дослівно в перекладі з англ. «big-bag» означає «велика сумка». Це стандартизований вид упаковки, прийнятої в міжнародній практиці, який має ще однe скороченe назвe FIBC - Flexible Intermediate Bulk Container.

Матеріал для виготовлення біг-бегів, як правило, в своїй основі містить поліпропілен або поліамід (капрон). Щоб краще захистити мішки від вологи, поліпропіленові біг-беги ламінують або додають в них поліетиленовий вкладиш. Контейнери виготовляють за стандартними розмірами 90х90 см. Висота мішка становить 90-200 см, місткість - 1000 кг. Іноді застосовують мішки більшого розміру з вантажопідйомністю до трьох тисяч кілограмів.

Біг-беги призначені для зберігання, складування і транспортування сухих, насипних вантажів, наприклад, цементу, піску, різних сухих сумішей, добрив, паливних пелет.

Можна використовувати м'які контейнери для того, щоб зберігати в них вторинну сировину, також за допомогою біг-бегів легко вивозиться сміття з великих промислових територій.

Розрізняють такі типи біг-бегів залежно від транспортованих в них вантажів:

  • електростатичні контейнери типу B, C, D, виготовлені з електроізоляційних матеріалів;
  • спеціально виготовлені контейнери, регламентовані Організацією Об'єднаних Націй, для безпечної доставки небезпечних вантажів;
  • харчові та фармацевтичні, відповідають вимогам FDA, Директиви 2002/72 / EC, ISO 9000: 2000, HACCP.

Біг-беги дуже популярні і застосовуються повсюдно в усьому світі. За рахунок своїх параметрів і легкої адаптації під будь-яку вантажно-розвантажувальну техніку м'які контейнери являють собою оптимальний варіант упаковки. Мішки можна переміщати, встановлюючи на піддони або утримуючи за стропи. Вміст з мішків легко висипається за допомогою розв'язування нижнього клапана. Використання біг-бегів дозволяє зменшити витрати на транспортування вантажів і вберегти продукцію від вологи під час тривалих перевезень.


Переглянуті проекти: