ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Оциліндрована колода

Оцилиндрованное бревно

Оциліндрована колода – будівельний пиломатеріал, який в процесі механічної обробки отримує круглий перетин.

Виробничий процес по виготовленню оциліндрованих колод підрозділяється на кілька етапів:

  • сортування за розміром перетину;
  • оцилиндровка на деревообробному верстаті;
  • антисептування матеріалу;
  • розпил та маркування оциліндрованих колод згідно проекту будови на окремі елементи домокомплекту;
  • попередня збірка;
  • формування домокомплекту і складування його на палети.

В результаті такого технологічного процесу виходить якісний будівельний матеріал для зведення зрубів.

Найбільш поширене дерево для виробництва оциліндрованих колод - це сосна, саме вона володіє необхідними фізико-технологічними властивостями для отримання якісних і міцних споруд та ще й з цілющими природними властивостями. Справа в тому, що деревина сосни виділяє в повітря корисні речовини - фітонциди, забезпечуючи інгаляційний антисептичний ефект, що благотворно впливає на організм, зміцнюючи його в цілому і попереджаючи захворювання дихальних шляхів. Важливо те, що в процесі механічної обробки природні властивості і структура деревини максимально зберігаються, внаслідок чого дерево пропускає всередину приміщень очищений і насичений киснем повітря.

Оциліндровані колоди на нашому підприємстві виробляються на високоточній деревообробній лінії у власному лісопильному цеху. Завдяки якісній механічній обробці, оциліндрована колода нашого виробництво виходить ідеально рівною, однаковою по діаметру. Ми випускаємо колоди розміром 160мм, 180мм, 200мм і 220 мм в діаметрі, використовуючи технологію «місячний паз». Виробнича потужність реалізації споруд з оциліндрованих колод виробничо-будівельної компанії «Домінант» становить 300 м3/місяць.

Саме соснова оциліндрована колода відрізняється найприємнішою для очей кольоровою гамою, а округла форма будівель з оциліндрованих колод надає їм особливої краси і вишуканості.

Переглянуті проекти: