ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Кобилка

Кобилка

Кобилка – це брусок, за рахунок якого подовжується нижня частина кроквяної ноги для облаштування карнизного звісу покрівлі.

Основні функції кобилки, як елемента покрівельної системи, складаються в подовженні кроквяної ноги. Кобилку монтують якщо довжини дощок не вистачає для виготовлення крокв і розташування на них обрешітки карніза. Кобилка виступає просто незамінним конструктивним компонентом пристрою схилу покрівлі для відводу води і запобігання намокання стін через дощ і сніг.

Монтаж кобилки здійснюється, відступивши від стіни на 40 см. За технологією ширина дошки для виготовлення кобилки береться меншого розміру ніж ширина крокви. Наприклад, якщо розмір крокв 150х50 мм, то кобилки повинні бути розміром не більше 100х50 мм. Для кращого закріплення між кобилкою і кроквяної ногою прокладається вставка у вигляді невеликого відрізка дошки. Необхідно обов'язково врахувати цю деталь, щоб не отримати в результаті слабкі на розрив конструкції. Після того, як кобилки встановлені, до них підшиваються дошки так, щоб вийшов короб з горизонтальною нижньою частиною, яку оздоблюють в загальній стилістиці будинку з врахованими побажань його власників.

Монтуючи карнізи, треба врахувати необхідність правильної вентиляції всього даху, тому їх не герметизують за допомогою силікону або монтажної піни. Тепле повітря, потрапляючи під карниз, повинен пройти крокви , обрешітку, дахове покриття і вийти назовні, тим самим гарненько просушивши дах. Така вентиляція також запобігає скупченню конденсату і продовжує термін служби всієї покрівельної конструціі. А ось при влаштуванні водостоків, вертикальні примикання до труб і стін, як правило, герметизуються, щоб уникнути високої ймовірності проникнення води під покрівлю.

Довговічність і справна служба покрівлі в великій мірі залежить від того, наскільки правильно були встановлені звіси карнізів і змонтовані кобилки.


Переглянуті проекти: