ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
Бесідка зі зрубу Бесідка зі зрубу

Бесідка - накрита, садова споруда для відпочинку і бесід.

Батьківщиною бесідок вважаються південні країни, де за допомогою таких накриттів стали захищатися від сонячної спеки. Зараз бесідки (або ще їх називають альтанки) активно використовуються для дозвілля на свіжому повітрі, свят, бенкетів як в приватних будівлях, готельних комплексах, так і паркових зонах для організації громадського простору. Можна сказати, що альтанка - це найпоширеніший елемент ландшафтного дизайну на будь-якій прибудинкової території або в рекреаційній зоні. Альтанку можна розташувати прямо біля будинку, у вигляді його продовження, або поставити в глибині саду, щоб отримати затишне місце для усамітнення і відпочинку від домашньої метушні.

Бесідки можуть виконуватися в найрізноманітнішій формі: чотирикутній, багатогранній або круглій. Їх роблять у вигляді відкритих майданчиків під навісом або у вигляді закритих маленьких будиночків.

Є кілька термінів, які розподіляють альтанки на різновиди залежно від форми і призначення:

Ротонда (від лат. Rotondus - круглий) - кругла альтанка. Характерна риса ротонди - наявність колон.

Павільйон - садова споруда, призначена для розваг і застіль.

Бельведер (від італ. Belvedere - «чудовий вид») - майданчик під накриттям на піднесеному місці, що дозволяє оглядати околиці.

Це загальноприйнята класифікація альтанок. Але на нашому сайті ми ще виділяємо шатрову альтанку ( проект «Теремок»). Характерною рисою шатрової альтанки виробництва «Домінант» виступає широкий двосхилий дах і наявність в конструкції столу з двома лавками по боках. Ми можемо запропонувати різну довжину столу і лавок, залежно від того, на скільки людей ви розраховуєте. Купити альтанку з бруса можна в готовому вигляді і доставити на місце установки.

Рекомендуємо подивитися фотографії альтанок в нашій фото галереї, де можна побачити багато варіантів їх виконання.

Переглянуті проекти: