ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Альтанка

альтанка

Альтанка – оглядовий майданчик під накриттям, оформлений легкими бортиками або колонами, призначений для споглядання навколишньої природи.

Раніше альтанкою називали виступ бельведера у вигляді архітектурного елемента. Тобто альтанка була частиною будинку або іншої архітектурної конструкції. Але з часом такі оглядові майданчики стали встановлювати окремо від будинку в мальовничому місці саду або парку. Так як по суті альтанка є оглядовим майданчиком, її часто встановлювали на схилі перед крутим спуском або обривом. В Італії, де імовірно з’явилося поняття альтанки, її стали робити в парках епохи бароко у вигляді легкої, вишуканої конструкції. Можна сказати, що вже в наш час альтанка може розглядатися в якості різновиду бесідки . Так само як і бесідка, альтанка служить укриттям від негоди, декоративним елементом саду і просто місцем для відпочинку. Але конструкція альтанки більш відкрита, щоб виконувати функції оглядового майданчика, а в бесідках або павільйонах частіше встановлюють столи з лавками для застіль.

Матеріалом для споруди альтанки може бути:

  • бетон,
  • штучний і натуральний камінь,
  • цегла,
  • ковка,
  • дерево.

    Легкі дерев'яні альтанки, іноді в китайському або турецькому стилі, зустрічаються найчастіше. Вони використовуються в сучасних парках і садах, часто являють собою твори архітектурного мистецтва або сучасні інсталяції.

    Дерев'яна альтанка приваблива за рахунок простоти виконання, обслуговування і виглядає естетично навіть без трудомістких оздоблювальних робіт, адже дерево за своєю природою гарний матеріал. Великий вибір моделей альтанок з дерева пропонується на нашому сайті. Ми будуємо бесідки і альтанки з бруса під замовлення. Тому на кожній сторінці нашого проекту альтанки ви побачите її планування, розміри, вартість і перелік комплектації. Щоб замовити альтанку з дерев'яного бруса, потрібно звернутися за контактними номерами даними нашого офісу в розділі «Контакти».

Переглянуті проекти: