ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Проекти будинків з бруса на вісім кімнат, ціни на будівництво

Дзеркало

Дзеркало
Загальна площа 308,4 м²
1 554 620 грн.

Гардеос

Гардеос
Загальна площа:670,4
3 070 364 грн.

Для кого підійдуть восьмикімнатні будинки з бруса?

Будинки на вісім кімнат - це варіант, який підійде великим родинам — батька, дорослим дітям та онукам, людям які справді цінують якість та комфорт. Планування може бути найрізноманітніше — один, два, три поверхи, декілька віталень, спалень, їдальня та велика кухня. Можливо втілити у проект все, чого забажає душа.

Такий котедж:

  • красивий — нема і сумніву, що такий проект восьмикімнатного будинку з бруса виглядатиме бездоганно;
  • екологічний — через властивості дерева споруда немов дихає, пропускаючи повітря, не викликає алергічних реакцій;.
  • недорогий — дешевий дерев'яний брус дасть можливість економно та вигідно втілити у реальність даний грандіозний задум.

Зовнішній вигляд завжди привертатиме увагу, бо таке архітектурне рішення — це індивідуальність та характер його власників. Гості будуть із задоволенням відвідувати господарів такого особняка. Велика тераса з радістю надасть можливість провести зустріч за чаєм та приємною бесідою.

Вартість обслуговування та експлуатація восьмикімнатного будинку з бруса

Технологічний, довговічний зруб дозволить суттєво зменшити витрати на обслуговування та експлуатацію. Класична деревина заощадить витрати для обігріву, бо добре зберігає тепло, не залежно від загальної площі. Цікавим рішенням є встановлення пічного опалення.

Та не слід забувати піклуватись та уважно доглядати деревину. Варто, не менше одного разу на рік, проводити профілактичні робити. Це не складно, потрібно придбати спеціальні засоби. Якщо вчасно проводити такі заходи, то не варто перейматись через шкідників та потемніння.

Ціна на будівництво восьмикімнатного будинку з бруса

Завдяки економії на матеріалах для будівництва можна розраховувати на гарну ціну. За планом будівля має достатньо кімнат. Тому дизайн інтер'єру обирається на будь-який смак — втілюються в реальність сміливі дизайнерські ідеї, або залишається стримана класика. Кожен мешканець зможе самостійно вирішити, який настрій матиме його кімната.

Терміни зведення дійсно короткі, що приємно тішить, бо заселитись реально вже за кілька місяців. Підлога та стіни матимуть надзвичайний вигляд, якщо залишаться у класичному виконані, їх не потрібно покривати фарбою для кращого вигляду. Якщо такий проект ви захотіли реалізувати у насправді, то можете не сумніватись в кінцевому результаті.

Переглянуті проекти: