ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

fsc
часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Проект триповерхового будинку з бруса, ціни на будівництво

Триповерхові будинки

Свобода

Свобода
Загальна площа 183,2 м²
1 119 012 грн.

Авілан

Авілан
Загальна площа 198,2 м²
1 324 619 грн.

Каравелла

Каравелла
Загальна площа 432,3 м²
1 885 067 грн.

Гардеос

Гардеос
Загальна площа:670,4
3 070 364 грн.

Двоповерховий будинок з бруса являє собою ексклюзивний варіант заміського житла, що зазвичай вибирають люди з широкими фінансовими можливостями, які вміють правильно ними розпорядитися. Адже триповерховий будинок є чимось набагато більшим, ніж постійне житло або вілла для сезонного проживання, він створює всі умови для самовираження і самореалізації. Такі масштабні проекти можуть включати розкішні фасади з величезними вікнами другого світла і балконами, різнорівневі дахи і тераси, які, розбурхуючи уяву, захоплюють всіх своєю красою. Триповерховий будинок з бруса вибирає той, хто любить широкий розмах і багато простору. Тож не дивно, що триповерхові будинки з бруса мають ряд особливостей не властивих іншим будівлям.

Особливості проектів триповерхових будинків і котеджів

Головною особливістю проектів триповерхових будинків і котеджів, є їхня зовнішня і внутрішня масштабність. Як правило, такі будови містять не тільки стандартні приміщення, призначені для того, щоб проживати з комфортом. Третій поверх в будинку дозволяє спланувати приміщення для цікавого дозвілля (більярдна, бібліотека), оздоровлення (фітнес зал, парилка, басейн, джакузі), духовного і творчого розвитку (зимовий сад, майстерня). Третій поверх в будинку відкриває нескінченний простір для самореалізації, натхнення і наповнення кожного моменту свого життя різними емоціями. Вибираючи проект триповерхового будинку, ви створюєте неповторний, свій власний стиль і уклад життя, тому при виборі відповідного проекту, обов'язково зверніть увагу на широту можливостей і переваг, які відкривають сучасні проекти триповерхових будинків і котеджів:

  • комфортні умови для проживання великої родини, багатодітної сім’ї або навіть декількох сімей;
  • економія площі земельної ділянки;
  • великий простір для реалізації ідей зовнішнього оформлення;
  • великий простір по організації внутрішнього планування і зонування;
  • можливість спланувати додаткові приміщення для цікавого дозвілля, оздоровлення, творчого і духовного розвитку.

Будівництво триповерхового будинку з бруса

Замовити будівництво триповерхового дерев'яного будинку під ключ або в базовій комплектації можна в компанії «Домінант», звернувшись за контактами або за допомогою замовлення зворотного дзвінка на сайті. Ви можете вибрати готовий проект з даного розділу каталогу, або замовити індивідуальний проект триповерхового особняка, який ми розробимо безкоштовно за умови замовлення будівництва будинку. Вибирайте ексклюзивні, розкішні триповерхові дерев'яні зруби з плануванням підвищеної комфортності.

Переглянуті проекти: