Будівництво трапезної з бруса під ключ, ціна на дерев'яні трапезні — Домінант

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Будівництво трапезної з бруса

Трапезні

Поляна

Поляна
Загальна площа: 60 м²
123 719 грн.

Монастирська Трапезна

Монастирська Трапезна
Загальна площа: 127,6 м²
301 248 грн.

Кирило-Мефодіївська Трапезна

Кирило-Мефодіївська Трапезна
Загальна площа 76,8 м²
383 724 грн.

Мілларі

Мілларі
Загальна площа: 170 м²
415 158 грн.

Трапезна - це спеціальне церковне приміщення, призначене для суспільних потреб, зборів парафіян, богослужінь, але в першу чергу трапезна служить для спільних прийомів їжі. Трапезна може бути частиною храму або служити в якості прибудови, розташованої в його західній частині. Таке приміщення трапезної служить для богослужінь в зимовий час, зборів парафіян, розміщення церковно-парафіяльної школи при невеликій кількості дітей. Трапезна може включати передпокій, зал, вівтар. Окремо розташовані трапезні з бруса можуть включати приміщення трапезної церкви та підсобні приміщення куховарні чи комори.

Коротка історична довідка про трапезні з брусу

Трапезні з бруса являють собою прості форми дерев'яного храмового будівництва. У них поєднується швидкість і зручність зведення з надійністю і довговічністю споруди.

Дерев'яне храмове будівництво отримало швидкий розвиток з поширенням християнства. Дерев'яні храми завжди відрізнялися особливою монументальністю і досконалістю. Згідно найдавнішим літописними джерелами, дерев'яні храми будували ще до Хрещення Русі. Дерев'яні трапезні з бруса набули поширення в храмовій архітектурі протягом XVII-XIX століть. Трапезні зводилися з великими одностовпною, двостовпною або безстовпною залами. Біля входу розміщували відкриту терасу або ганок.

Стилістика та архітектурні форми трапезної з бруса

Трапезні з бруса нерідко відрізнялися скромним інтер'єром, але багатим декоративним оздобленням зовнішніх фасадів.

Трапезні з бруса, як правило, зводяться в класичній стилістиці дерев'яного зодчества. Їх планування укладається у відомі традиційні архітектурні схеми. Головні архітектурні рішення дерев'яного храмового будівництва мало змінилися з давніх часів. Але, разом з тим, сучасні трапезні з бруса виконуються за новітніми технологіями дерев'яного будівництва тільки з високоякісного матеріалу, тому вони відрізняються акуратністю форми і зручністю експлуатації.

Вартість обслуговування зруба трапезної

Завдяки унікальним природним властивостям деревини, трапезні з бруса відрізняються хорошими експлуатаційними властивостями і невисокою вартістю обслуговування. Розсудіть самі, невелика вага, простота обробки і монтажу, відсутність необхідності декоративної обробки - все це знижує вартість обслуговування дерев'яної споруди. Найбільшим достоїнством колод є низька теплопровідність. Стіна з бруса товщиною всього двадцять сантиметрів здатна утримувати стільки ж тепла в приміщенні, як і метрова цегляна стіна.

Фінішна лако-фарбова обробка, відразу після монтажу зрубу, збільшує термін його експлуатації. Якщо виникає необхідність, профілактичне фарбування, шліфування - можна виконувати приблизно через п'ять років, не раніше. Докладніше про довговічність дерев'яного будинку можна почитати в статті.

Проведення робіт фахівцями компанії «Домінант», які мають великий практичний досвід, збільшує термін експлуатації трапезної.

Ціни на будівництво трапезных зі зрубу

Ціни на будівництво трапезних з бруса формуються нашою виробничою компанією без посередників, тому є найдоступнішими для наших замовників. Ціни на трапезні з бруса в базовій комплектації і планування приміщень дивіться на сторінках з проектами трапезних.

На прикладі нашої Кирило-Мефодіївської Трапезної ціна побудови складе 2488,7 грн/м2 з оциліндрованної колоді розміром 160 мм.

Переглянуті проекти