ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво таунхауса з бруса

Таунхауси

Манарда

Манарда
Загальна площа 125,8 м²
362 270 грн.

Дзеркало

Дзеркало
Загальна площа 308,4 м²
928 422 грн.

Затишок2

Затишок2
Загальна площа: 113,8 м²
370 468 грн.

Бригантина

Бригантина
Загальна площа 114 м²
458 286 грн.

Лучезар

Лучезар
Загальна площа 202,6 м²
703 958 грн.

Манго

Манго
Загальна площа 271,6 м²
951 179 грн.

Стейдан

Стейдан
Загальна площа: 108 м²
329 499 грн.

Махаон

Махаон
Загальна площа 186 м²
710 685 грн.

Тійджа

Тійджа
Загальна площа: 75,8 м²
386 853 грн.

Мейдін2

Мейдін2
Загальна площа: 336,4 м²
3 325 698 грн.

Сефіна

Сефіна
Загальна площа: 65,4 м²
429 237 грн.

Совелен

Совелен
Загальна площа: 123,6 м²
475 125 грн.

Таунхаус - це будинок, що поєднує кілька квартир в одній будівлі. У перекладі з англійської мови таунхаус (townhouse) визначається як малоповерхове житло з декількома багаторівневими квартирами з ізольованими входами. Таунхаус, як вид нерухомості, поширений в європейських містах і передмістях на території забудови середньої щільності і об'єднує риси заміського будинку і міської квартири. Будівництво таунхауса з бруса - економічний вибір всіх бажаючих підвищити комфорт свого міського житла.

Особливості конструціі і функціонал таунхаусів з брусу

Будівництво таунхаусів з бруса в основному здійснюється по стандартному плануванню, яке включає один або два поверхи. На першому поверсі плануються господарські приміщення, наприклад кухня або комора, і загальні кімнати для прийому гостей, наприклад, вітальня. Другий поверх відводиться під індивідуальне простір і відпочинок господарів. Тут плануються спальні, кабінет, гардероб. Іноді таунхаус із бруса включає цокольний поверх, де можна облаштувати сауну або майстерню. Цікавою відмінністю таунхауса від інших видів нерухомості є можливість його розташування в центрі міста або котеджного містечка. Адже сама назва, буквально перекладається з англійської як міський будинок. Будівництво таунхауса з бруса зазвичай розраховане на дві і більше квартири-домоволодіння.

Коротка історія таунхаусів зі зруба

Як окремий вид нерухомості, таунхаус з'явився порівняно недавно. Його батьківщиною в XIX столітті стала Великобританія, де таунхаусом визначали міську резиденцію представника аристократії. Архітектурно він становив будівлю, яка утворювала ряд примикаючих один до одного будинків. У минулому сторіччі таунхауси поширилися не тільки в Європі, але і в Америці, де вони стали звичним типом житла. З'явилася тенденція об'єднувати таунхауси в цілі котеджні містечка.

Експлуатація та обслуговування дерев'яного таунхауса

З точки зору експлуатації та обслуговування, будівництво таунхаусів з бруса є дуже привабливим варіантом. За своєю суттю таунхаус дозволяє об'єднати затишне проживання на своїй земельній ділянці з активним міським життям. Будівництво таунхауса з бруса дозволяє економити витрати на будівельний матеріал за рахунок загальних стін домоволодінь, а також на інженерні комунікації, які підводяться відразу до декількох зблокованих в таунхаусі приміщень. Зниженими будуть і витрати на експлуатацію, що пояснює висока міцність, природний повітро-і вологообмін, гарна тепло- і звукоізоляція, зовнішня краса, відсутність необхідності в дорогої обробці дерев'яних стін із бруса. Фінішні лакофарбові роботи і шліфовка продовжують термін служби таунхаусу з бруса і покращують його експлуатаційні характеристики, після чого протягом п'яти років не буде потрібно проводити ніякого ремонту і профілактики. Читайте статті про довговічність дерев'яного будинку.

Фінішні, лакофарбові роботи, що професійно здійснюють фахівці «Домінант», збільшують термін експлуатації таунхаусу з бруса.

Ціни на будівництво таунхаусу з брусу

Ми пропонуємо будівництво таунхауса з бруса за ціною, яку самостійно без участі посередників формуємо як виробник, що, безумовно, вигідно для клієнтів. Будівництво таунхауса з бруса нашою фірмою буде коштувати приблизно від 3010 грн/м2, залежно від площі забудови, виду і розміру бруса.

Переглянуті проекти: