ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво дерев'яних синагог

Синагоги

Маршима

Маршима
Загальна площа; 389,4 м²
1 681 341 грн.

Будівництво такої сакральної споруди, як синагога, вимагає рахуватися з історією та традиціями єврейського народу, щоб будова повною мірою виправдала свій культовий сенс. Дерев'яне будівництво щонайкраще здатне передати особливу атмосферу і духовність культового об'єкту, адже дерево - це живий матеріал, який дихає, насичує приміщення киснем, має свою позитивну, теплу ауру.Зводячи безліч дерев'яних споруд, включаючи культові об'єкти, ми постійно спостерігаємо, як гармонійно дерев'яний брус втілює різні традиції, стилі, дає можливість експериментувати з архітектурними формами. Тому будівництво дерев'яної синагоги з бруса дозволяє відтворити атмосферу гармонії з природою і духовними силами, долучаючи людей до прекрасного.

Архітектура та проектування синагоги

Так як для синагоги не встановлено спеціальних архітектурних форм, вона може бути побудована у вигляді скромного будиночка або розкішної будівлі будь-якого архітектурного стилю. Але все ж, є певні звичаї, які слід врахувати при зведенні синагоги. У синагозі обов'язково повинні бути вікна, щоб під час молитви люди бачили небо. Увійшовши до будівлі, людина повинна пройти вестибюль, залишивши в ньому помисли і метушню матеріального світу, налаштовуючись на молитву.

При установці синагоги, її будівля має бути орієнтована на Єрусалим. У самому Єрусалимі синагоги орієнтують на Храмову гору. Крім того, синагога повинна бути встановлена на найвищому місці в місті. Не завжди вдається виконати таку умову, тому іноді на даху синагоги встановлюють шпиль, щоб формально вона була вищою за інші споруди. Головною відмітною особливістю синагоги є те, що вона не становить собою храм, як, наприклад, православна церква.

Синагога - це общинне місце, тому її функції дуже широкі. У ній моляться, проводять релігійні обряди, влаштовують школу або бібліотеку. Наша виробничо-будівельна компанія володіє практичним досвідом будівництва синагоги з бруса, тому замовляйте проект синагоги будь-якої складності у фірмі «Домінант» і ми якісно реалізуємо його будівництво.

Історія виникнення і розвитку синагоги

Синагога в перекладі з івриту та грецького позначає «Будинок зборів». На думку більшості істориків, синагоги з'явилися 25 століть тому у Вавилоні, після того як був зруйнований Храм Соломона в Єрусалимі, а більшість городян були вбиті або взяті в полон і відправлені в Вавилон. Там вони збиралися, щоб разом молитися і вивчати Тору, а потім почали зводити спеціальні будівлі для цих цілей - перші синагоги. З тих пір синагога набула величезного значення у житті євреїв.

Вартість обслуговування та експлуатації синагоги з бруса

Будівництво синагоги з бруса забезпечує будівлі високу міцність, довговічність, зовнішню естетичність. Відшліфований брус ідеальної форми не вимагає додаткової обробки, регулює вологість природним чином, відрізняється чудовою тепло- і звукоізоляцією, низькою теплопровідністю, яка дає економію на опаленні. Все це наділяє дерев'яні зруби хорошими експлуатаційними властивостями і невисокою вартістю обслуговування. Після завершення монтажу синагоги лише необхідно провести фінішну лакофарбову обробку, щоб продовжити термін її експлуатації. Наступне профілактичне фарбування та шліфування знадобляться тільки через п'ять років.

Проведення фінішних, оздоблювальних робіт досвідченими фахівцями «Домінант»,
збільшують термін експлуатації дерев'яної синагоги з бруса.

Ціни на будівництво дерев'яної синагоги

У порівнянні з будовою, виконаною з іншого матеріалу, будівництво дерев'яної синагоги обійдеться дешевше, а от переваг у синагоги з бруса буде у багато разів більше. Адже здійснюючи дерев'яне будівництво, можна істотно заощадити на фундаменті, який не потрібно закладати занадто глибоко, тому, що дерево є порівняно легким будівельним матеріалом. Крім того, деревина відрізняється природною красою, і проводити масштабні оздоблювальні роботи в синагозі з бруса не потрібно. Ми будуємо синагоги з бруса за ціною, яку формуємо як фірма-виробник без посередників. Будівництво дерев'яної синагоги з бруса нашими фахівцями буде коштувати 4318 грн/м2.

Переглянуті проекти: