ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Проекти будинків з бруса на сім кімнат, ціни на будівництво

Мніашта

Мніашта
Загальна площа: 479 м²
2 268 759 грн.

Гастем

Гастем
Загальна площа: 277,2 м²
1 918 162 грн.

Орей

Орей
Загальна площа 173,7 м²
1 351 450 грн.

Бегонія

Бегонія
Загальна площа 121,87 м²
785 502 грн.

Добродійка

Добродійка
Загальна площа 663 м²
2 202 942 грн.

Шахерезада

Шахерезада
Загальна площа 260 м²
1 838 763 грн.

Лотос2

Лотос2
Загальна площа 295,46 м²
1 612 845 грн.

Ідейна

Ідейна
Загальна площа: 204,9 м²
1 994 203 грн.

Мезар2

Мезар2
Загальна площа: 234,1 м²
3 194 194 грн.

Ірстон2

Ірстон2
Загальна площа: 269,2 м²
1 395 628 грн.

Мезар

Мезар
Загальна площа: 255 м²
1 542 657 грн.

Для кого підійдуть семикімнатні будинки з бруса?

Якщо ви хочете отримати щось незрівнянне, то варто обрати будинки на сім кімнат. Це найкраще рішення для родини з дітьми, яким хочеться ізолювати себе від постійного шуму та тісноти міста. Велич та затишок такої споруди нікого не залишить байдужим. Дизайн обирається для кожної кімнати окремо, провідні майстри завжди допоможуть довести план до логічного завершення.

Чому варто зупинити свою увагу на проекті семикімнатного будинку з бруса?

Такий дім:

  • гарний — зовні і всередині збережені всі естетичні аспекти, від цього буде приємно вам та гостям;
  • екологічний — деревина екологічно-чистий матеріал, можна не сумніватись в тому, що рідні та близькі люди будуть здоровими;
  • недорогий — відносно небагато витрат піде на будівництво.

Вартість обслуговування та експлуатація семикімнатного будинку з бруса

Якщо належно провести всі будівельні та профілактичні роботи, то такий котедж стане теплим,комфортним, затишним. Його мікроклімат сподобається мешканцям, від найменшого до найстаршого. Систематичний догляд за дерев'яною поверхнею зруба надасть хороший результат на багато років. Засоби для обробки поверхні доцільно купувати у спеціалізованих магазинах. Брус — це та сировина, яка служити справді довго, головне завжди вчасно за нею доглядати.

Планування побудови передбачає зведення двох поверхів та займає хорошу обширну площу. Але це не стане на заваді економії на обігріві приміщень, бо дотримані правила і зберігається правильний мікроклімат. Фундамент під спорудою настільки міцний, що можна не боятись зсувів та просідань. Все зроблено сучасними технологіями.

Ціна на будівництво семикімнатного будинку з бруса

Ціна для зведення такого особняка лояльна. По завершеню робіт ви будете вражені кінцевим результатом. Бо за прийнятні гроші ви отримаєте свою мрію. Проект дому — це виключно ваша заслуга. Спеціалісти завжди прислухаються до побажань, зауважень та прохань. Зважте на те, що міняти можливо все, від планування кімнат, до виботу розміру мансарди. Всі бажання враховуються.

Коли дім зведуть, вся родина зможе як приємно проводити вечори на терасі, у своїх спальнях, у вітальні, на кухні. Дизайнерські рішення залажать тільки від вас. В інтер'єрї приміщення втілюються різноманітні фантазії, можливо застосувати різні стилі, або залишити класику натуральності дерева, вирішувати лише вам.

Переглянуті проекти: