Будівництво офісів з бруса, ціни на дерев'яні офіси — Домінант

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Будівництво офісів з бруса

Офіси

Грімм

Грімм
Загальна площа: 22,5 м²
67 692 грн.

Ларс

Ларс
Загальна площа 30 м²
126 014 грн.

Сольвай

Сольвай
Загальна площа: 30,3 м²
107 035 грн.

Шарлез

Шарлез
Загальна площа: 35 м²
127 451 грн.

Чареш

Чареш
Загальна площа: 35,1 м²
115 419 грн.

Бостон

Бостон
Загальна площа 36,2 м²
337 537 грн.

Баді

Баді
Загальна площа: 40 м²
106 691 грн.

Авеню

Авеню
Загальна площа 51,5 м²
240 961 грн.

Яльмар

Яльмар
Загальна площа: 71, 8 м²
245 508 грн.

Талітес

Талітес
Загальна площа: 108,8 м²
418 575 грн.

Ноуваль

Ноуваль
Загальна площа: 173 м²
546 646 грн.

Тельда

Тельда
Загальна площа: 590 м²
1 712 464 грн.

Офіс з бруса - це екологічно чисте, гарне і комфортне місце, звідки співробітникам не хочеться йти. Сучасні будівельні технології дозволяють зводити з дерева офіси, офісні центри, багатоповерхові будівлі. Сьогодні можна побудувати високотехнологічний, енергоефективний офіс, який буде повністю виконаний з дерева - навіть шахта ліфта. Люди все більше прагнуть до життя і роботи в екологічно чистих умовах, тому мати свій дерев'яний будинок або офіс стає не просто престижно, а необхідно.

Стилістика и архітектурні форми дерев'яних офісів

Робочий офіс для багатьох, по суті, являє собою другий дім, де людина перебуває велику кількість часу. Тому тут було б ідеально мати найсприятливішу робочу атмосферу і стіни з натуральних матеріалів, корисних для здоров'я. Чудово, що такий ідеал можливий в реальному житті. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто розглядати будівництво офісів з бруса як варіант, знайте, що за твердженням австралійської організації з охорони навколишнього середовища «Planet Ark», постійне споглядання дерева і роздивляння його природного малюнка покращує зір і творчі здібності! Що є дуже корисним для співробітників, що працюють в дерев'яному офісі з бруса. Крім того, завдяки дереву створюється тепле відчуття дому, і робоча обстановка в офісі завжди буде затишною і доброзичливою.

Оциліндрований і профільований брус дозволяють здійснювати будівництво офісів з бруса у великій різноманітності стильових рішень: від класичного для дерев'яного будинку стилю кантрі, до дивного модерну, що може бути втілений за допомогою прямокутного профільованого бруса. У розділі «Будівництво офісів з бруса» зібрані проекти з оциліндрованих колод і профільованого бруса з різними плануваннями. Ми пропонуємо будівництво офісів з бруса з двосхилими, традиційними дахами, мінімальним набором середніх за розмірами приміщень, стандартними невеликими вікнами. Головними перевагами наших офісів з бруса - це прийнятна ціна, невеликі розміри забудови, що дозволяють помістити їх на компактній території, використання природного, екологічного матеріалу, швидке і якісне виробництво і монтаж.

Вартість обслуговування офісу із брусу

Після побудови офісу з бруса, дерев'яні стіни не зажадають масштабних оздоблювальних, фінішних робіт, і будівлю можна відразу експлуатувати. Природна здатність деревини зберігати тепло дасть можливість надалі економити на опаленні. Ось чому будівництво офісів з бруса, а також їх подальше обслуговування та експлуатація є економічними і простими. Щоб продовжити довговічність зрубу і поліпшити експлуатаційні якості, досить його якісно пошліфувати, покрити лаком або пофарбувати відразу після будівлі. Профілактична шліфовка або фарбування знадобиться не раніше, ніж через п'ять років. Про довговічність дерев'яного будинку і способи її продовження читайте у статті.

Роботи з оздоблення та обслуговування будівлі офісу з бруса, що проводяться професійно фахівцями компанії «Домінант», збільшують термін експлуатації офісу!

Ціни на будівництво рабочего офісу з бруса

Багаторічний практичний досвід проектування і будівництва офісів з бруса фірми «Домінант» є запорукою впевненості замовників у високій якості, точному дотриманні встановлених термінів та оптимальної вартості споруди. Ціни на будівництво офісів з бруса ми встановлюємо без посередників, наша компанія є виробником, тому наші ціни найдоступніші та знаходяться в межах 2036 грн/м2 і вище. Ціни на будівництво офісів з бруса в базовій комплектації і планування внутрішніх приміщень дивіться на кожному проекті дерев'яного офісу.

Переглянуті проекти