ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво крамниць з дерева

Крамниці

Лісовичок

Лісовичок
Загальна площа 27,9 м²
98 603 грн.

Мілларі

Мілларі
Загальна площа: 170 м²
435 762 грн.

Монастирська Трапезна

Монастирська Трапезна
Загальна площа: 127,6 м²
315 919 грн.

Тельда

Тельда
Загальна площа: 590 м²
1 798 316 грн.

Магазин з дерева - оригінальне і свіже рішення для бізнесу. Такий цікавий проект прикрасить будь-яку місцевість і приверне увагу покупців одним своїм виглядом. Традиційні вітрини та стелажі сьогодні нікого не дивують. Вони не здатні створити необхідну атмосферу, яка буде залучати покупців і продавати. Будівництво магазину з дерева - це відмінна ідея розумної економії для власника, коли не потрібно багато витрачати на трудомісткі оздоблювальні роботи, адже дерево саме по собі є прикрасою будь-якого інтер'єру. Тому якщо є намір знайти оптимально конструктивне рішення по реалізації комерційного об'єкта, виберіть у якості матеріалу для будівництва магазину оциліндрований або профільований брус.

Стилістика и архітектурні форми крамниці из дерева

Грамотне проектування магазину є запорукою майбутньої прибутковості торгового об'єкта. Перш ніж почати будівництво магазину з дерева, необхідно знати, що вдале розміщення об'єкта, правильне планування внутрішніх приміщень, розстановка торгового обладнання та хороша організація потоків покупців значно збільшує виручку магазину. Тому проектуючи крамниці з дерева, необхідно звертатися до професіоналів.

Досвідчені фахівці нашого проектного відділу детально розробляють планування магазину, схему розстановки торгового обладнання і стелажів, оптимальні напрями потоків покупців і розташування касових зон, максимально використовуючи можливості приміщення. Будівництво магазину з дерева може включати додаткові прибудови у вигляді відкритої тераси та літнього павільйону, де покупці зможуть відпочити і випити чашечку кави.

Стиль споруди і внутрішнього оформлення магазину з дерева залежить від безлічі факторів, у тому числі і від типу товару, що продається. Магазин з дерева, традиційно виконаний з оциліндрованих або профільованого бруса щонайкраще втілює еко стиль в дизайні екстер'єру та інтер'єру, що має на увазі використання природних відтінків і простих архітектурних форм. Великі скляні вітрини магазину відмінно виглядають з дерев'яним брусом. Дерево являє собою дуже гнучкий, універсальний будівельний матеріал, який дозволить створити будь-які бажані форми і втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

Вартість обслуговування магазина из бруса

Вартість експлуатації магазину з дерева не є високою, а обслуговування дерев'яної будівлі не доставляє зайвих клопотів. Фінішне обробне фарбування відразу після установки магазину продовжує термін його експлуатації. При необхідності, профілактичне фарбування і шліфовку можна буде виконати приблизно через п'ять років, не раніше. Докладніше про довговічність дерев'яного будинку прочитайте в статті.

Проведення лакофарбових фінішних робіт фахівцями компанії «Домінант», що володіють великим практичним досвідом, збільшує термін експлуатації магазину з дерева.

Ціни на будівництво крамниці з бруса

В результаті багаторічної продуктивної роботи наша виробничо-будівельна компанія бездоганно розробляє та реалізує кожен проект, що вже оцінили безліч наших замовників. Замовте будівництво магазину з дерева у виробничо-будівельної компанії «Домінант». Ціна на магазини з дерева встановлюється безпосередньо нашою компанією, як виробником, без участі посередників, а тому є привабливою для всіх замовників. Мінімальна ціна споруди крамниці складає від 3048 грн/м2. Дивіться ціни базової комплектації і планування внутрішніх приміщень на кожному проекті.

Переглянуті проекти: