ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Дерев'яні котеджі з брусу

Котеджі

Беатріса

Беатріса
Загальна площа 165,6 м²
975 437 грн.

Аметист

Аметист
Загальна площа 62,8 м²
418 754 грн.

Бриз

Бриз
Загальна площа 65,04 м²
321 838 грн.

Жакона

Жакона
Загальна площа: 100,64 м²
425 822 грн.

Кальміс3к

Кальміс3к
Загальна площа 155,61 м²
749 083 грн.

Бальдар

Бальдар
Загальна площа: 41,8 м²
244 944 грн.

Вермут

Вермут
Загальна площа 61,9 м²
510 448 грн.

Манвіна

Манвіна
Загальна площа: 106,4 м²
435 095 грн.

Арселіка

Арселіка
Загальна площа: 88 м²
439 907 грн.

Лейрим

Лейрим
Загальна площа: 88,2 м²
363 921 грн.

Конфрет

Конфрет
Загальна площа: 88,6 м²
359 862 грн.

Інфант2

Інфант2
Загальна площа: 41 м²
242 198 грн.

Аполон

Аполон
Загальна площа 216 м²
1 161 678 грн.

Адель

Адель
Загальна площа 99,6 м²
524 538 грн.

Багірма

Багірма
Загальна площа: 70,4 м²
394 109 грн.

Малтінс

Малтінс
Загальна площа: 161,06 м²
844 981 грн.

Танго

Танго
Загальна площа 100,9 м²
565 176 грн.

Браін

Браін
Загальна площа: 81 м²
471 963 грн.

Базилік

Базилік
Загальна площа 175,21 м²
822 782 грн.

Аторіс

Аторіс
Загальна площа: 72 м²
285 578 грн.

Котедж - це заміський будинок для сезонного або постійногопроживання, в якому може бути спроектований один або півтора поверхи з мансардою. Дерев'яні котеджі з брусу дуже поширені завдяки своїй економічності, екологічності та швидким термінами споруди. Котеджі повністю збираються з готових елементів в єдине ціле в строк до двох місяців, після чого в будинок відразу можна заселятися. Дерев'яні котеджі з бруса не тільки «дихають», але і виділяють в повітря фітонциди, корисні речовини, що позитивно впливають на здоров'я. Найкращими матеріалами для будівництва дерев'яного котеджу вважається оциліндрована колода і цілісний, сухий, профільований брус.

Будівництво дерев'яного котеджу з оцилиндрованного бруса

Дерев'яні котеджі з оциліндрованого бруса виглядають добротно і приваблюють своєю натуральною красою. Кругла колода передає неповторний дух старовини, що робить котеджі, побудовані з неї, схожими на казкові хатинки. Явна перевага, яку дає будівництво котеджу з оцилиндрованного бруса в порівнянні з іншими будівлями - це його доступна вартість. Особливістю оциліндрованого будинку є усадка, яка відбувається протягом року після закінчення будівництва.

Будівництво котеджів з профільованого бруса

Котеджі з профільованого бруса виглядають презентабельно і монолітно, не промерзають і не продуваються, стійкі до цвілі, грибків, гниття та інших шкідливих мікроорганізмів або негативних зовнішніх впливів. Котеджі з сухого профільованого бруса не вимагають усадки. Їхні експлуатаційні незручності зведені до мінімуму, чим вони нагадують будинки з клеєного бруса, але зберігають природну структуру деревини з причини відсутності клею і мають більш прийнятну ціну. Сухий профільований брус - це золота і оптимальна середина для будівництва житла високого рівня комфорту. Будівельна фірма «Домінант» - єдина виробничо-будівельна компанія в Україні, де працює унікальна технологічна лінія з виробництва сухого профільованого бруса, чим ми по праву пишаємося.

Проекти дерев'яних будинків і котеджів

На нашому сайті надається чудовий вибір між теплом і практичністю сухого профільованого бруса і неповторною красою оциліндрованих колод. Проекти дерев'яних будинків і котеджів розробляють наші кваліфіковані фахівці. Планування готових ескізів дає загальне уявлення того, як можуть бути оформлені внутрішні приміщення. Ми можемо вносити зміни в розташування кімнат, обраного проекту, міняти загальне планування і повністю адаптуємо кожен наш проект під вимоги замовника. Індивідуальний проект розробляється під конкретні побажання особисто для клієнта в єдиному екземплярі. Типовий проект реалізується багаторазово і не прив'язується до конкретних умов будівництва. Вибираючи нашу компанію, будьте твердо впевнені в якісній реалізації кожного проекту котеджу з бруса. Із запропонованих на сайті варіантів ви неодмінно знайдете ідеальний дерев'яний котедж для власної заміської ділянки.

Архітектурні форми, стилістика і функціонал котеджів з брусу

Будівництво дерев'яного котеджу може бути розраховане для постійного проживання або для сезонного відпочинку. Якщо планується використовувати котедж тільки в літній час, то для його споруди достатнім буде використання оциліндрованих колод з діаметром 160мм або профільованого бруса 150 * 60мм. Котеджі житлової групи зводяться з більш масивного матеріалу. Рекомендований розмір оцилиндрованного бруса в цьому випадку 200-220мм, профільованого - 150 * 200мм. Стандартне планування котеджу з бруса в більшості випадків включає перший поверх і мансарду, де на першому поверсі розташовуються вітальня, кухня, санвузол, котельня, а на мансардному спальня. Нерідко котедж вміщує гараж для легкового автомобіля. Неодмінна приналежність котеджу в англійському стилі-камін. Дерево, як універсальний будівельний матеріал, дає можливість для реалізації безлічі стилів і архітектурних форм. У будівництві дерев'яних котеджів можна втілювати стилі кантрі, шале, фінський, швейцарський, американський, хай-тек, модерн, фьюжн і т.д.

Коротка історія котеджів зі зруба

Котедж (від англ. Сottage) вперше з'явився у Великобританії, де спочатку це був будинок селянина і звідки отримав своє поширення повсюдно, служачи символом середнього класу. Котеджі в ті часи теж відрізнялися незвичайною архітектурною різноманітністю. Котедж міг бути звичайною халупою, критою соломою, а міг являти собою багатий особняк. Головним будівельним матеріалом у той час був піщаник, глинобитнацегла. В якості покрівлі служила солома, черепиця, шифер і т.д. Котеджі можна було купувати за ціною до 500 англійських фунтів. Сьогодні котеджі з бруса являють собою найпоширеніший вид житлової та сезонної нерухомості, з них зводяться цілі котеджні селища.

Вартість обслуговування та експлуатації дерев'яного котеджу

Повністю автоматизована технологія виробництва бруса забезпечує ідеальну геометрію колод, між якими в процесі монтажу не виникає проміжків. Крім того деревина має низьку теплопровідність, тому дерев'яні котеджі не потребують додаткового утеплення, що дає суттєву економію на опаленні. Природна краса деревини не вимагає зовнішньої обробки. Фінішні лакофарбові роботи і шліфовка відразу після установки котеджу дають можливість протягом наступних п'яти років не проводити в ньому ремонту і профілактичних робіт. Прочитайте нашу статтю про обслуговування зрубів і довговічність дерев'яного будинку.

Професійні фінішні, оздоблювальні роботи досвідчених фахівців «Домінант», збільшують термін експлуатації дерев'яного котеджу з бруса.

Ціни на будівництво котеджів з брусу

Ціна котеджу зі зрубу приємно дивує. Вона в кілька разів менше, ніж вартість цегельних або бетонних аналогів. Плюс, чимало заощадити можна і на обробних роботах, адже проводити їх майже не потрібно. Ми будуємо котеджі з бруса за ціною, яку встановлюємо самостійно як фірма-виробник. Тому у нас немає ніяких додаткових націнок посередників. Подивіться ще, від чого залежить ціна котеджа з брусу, це багато факторів. Плануючи замовити будівництво дерев'яного котеджу з бруса у нас, приблизно орієнтуйтеся на суму від 4911 грн/м².

Переглянуті проекти: