ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво кіоску з бруса

Кіоски

Коляда

Коляда
Загальна площа 4,2 м²
28 018 грн.

Мокко

Мокко
Загальна площа 2,3 м²
18 612 грн.

Кокетка

Кокетка
Загальна площа 10,9 м²
68 139 грн.

Яжел

Яжел
Загальна площа: 10,9 м²
71 176 грн.

Поляна

Поляна
Загальна площа: 60 м²
129 961 грн.

Хлада

Хлада
Загальна площа: 16 м²
53 619 грн.

Кіоск відноситься до малих архітектурних форм, які є допоміжними архітектурними спорудами з простими функціями і в комплексі доповнюють загальну архітектурну композицію забудови. Кіоск виконує функцію дрібнороздрібної торгівлі або надання послуг.

Будівництво кіоску з бруса - це найвдаліший вибір, тому що маленький дерев'яний кіоск нагадує казкову хатинку, викликаючи у покупців тільки позитивні емоції, і тим самим залучаючи їх. Маленький дерев'яний будиночок з першого погляду примтягує погляди, немов гарна іграшка!

Стилістика и архітектурні форми кіосків із дерева

Будівництво кіоску з бруса можна поєднати і з іншими будівлями, наприклад в рекреаційному комплексі відпочинку. Наша будівельна компанія пропонує комплексну забудову - із серії кіосків з бруса можна організувати ярмарків незалежно від пори року. У кіоску з бруса взимку завжди буде тепло, а влітку прохолодно. Будівництво кіоску з бруса найбільш затребуване на сьогоднішній день, так як дерев'яний кіоск ефективний, як комерційний об'єкт, і економічний в обслуговуванні, як усі дерев'яні будинки. Дешево і швидко здійснюється будівництво кіоску з бруса, потім він успішно функціонує і швидко окупається своєму власникові.

Будівництво кіоску з бруса являє собою зведення невеликої одноповерхової будови з прозорою вітриною або віконцем, яка займає площу забудови приблизно 3х3м. Усередині торгового кіоску, як правило, передбачається місце для одного продавця. Будівництво кіоску з бруса найбільш вигідним буде в місцях великого скупчення людей, на зупинках громадського транспорту, в парках, на ринках і ярмарках. Малі архітектурні форми беруть участь у створенні міського середовища, як збалансованого комплексу елементів. Тому до встановлення кіосків висуваються певні вимоги, що включають експлуатаційну довговічність, зручність і відповідність дизайну навколишньої території. Розміщення кіосків та їх оформлення, а також застосовувані будівельні матеріали можуть регулюватися законодавчо.

У цьому розділі пропонуються проекти кіосків, які були спроектовані і виготовлені нашої виробничо-будівельною компанією. Серед них можна підібрати підходящий і замовити будівництво кіоску з бруса. Наш проектний відділ також може розробити унікальний проект кіоску відповідно до ваших побажань. За багато років роботи у нас накопичився великий практичний досвід проектування і побудови таких споруд.

Вартість обслуговування кіосків з бруса

Готові проекти кіосків з бруса компанії «Домінант» відрізняються високою якістю, сучасним дизайном і невисокою ціною, яка пояснюється тим, що будівельний матеріал виробляється на власному заводі фірми. Дерев'яні кіоски характеризуються простим обслуговуванням і не дорогою за вартістю експлуатацією. Фінішне обробне фарбування, відразу після установки, покращує експлуатаційні характеристики кіоску і продовжує термін його служби. Профілактичне фарбування і шліфовка може проводитися приблизно через п'ять років у разі виникнення необхідності. Рекомендуємо прочитати нашу статтю про довговічність дерев'яного будинку і способи її продовження.

Професійно виконані фінішні лакофарбові роботи фахівцями "Домінант", що володіють великим практичним досвідом, збільшують термін експлуатації кіоску з бруса!

Ціни на будівництво кіоску із брусу

Ціни базової комплектації і планування внутрішніх приміщень кіосків вказані на кожному запропонованому проекті, мінімальна вартість від 2166 грн/м2.

Переглянуті проекти: