ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво дерев'яних каплиць

Каплиці

Каплиця Пресвятої Трійці

Каплиця Пресвятої Трійці
Загальна площа 7 м²
118 222 грн.

Каплиця Святого Василія Великого

Каплиця Святого Василія Великого
Загальна площа 8,1 м²
80 678 грн.

Каплиця Воскресіння Господнього

Каплиця Воскресіння Господнього
Загальна площа: 38,8 м²
265 086 грн.

Каплиця Ікони Божої Матері

Каплиця Ікони Божої Матері
Загальна площа: 35,7 м²
231 158 грн.

Каплиця Спасіння Богородиці

Каплиця Спасіння Богородиці
Загальна площа: 16,8 м²
231 348 грн.

Молитовний будинок Нового Завіту

Молитовний будинок Нового Завіту
Загальна площа: 90,5 м²
320 449 грн.

Каплиця - це церковна будівля невеликого розміру для богослужінь і молитов добового кола. У каплиці не облаштовують вівтар, тому в ній не проводиться літургія.

Коротка історична довідка про каплиці з брусу

Дерев'яні каплиці повсюдно зводилися нашим народом з давніх часів. Будівництво дерев'яної каплиці було традиційним і найпоширенішим в сакральних місцях, де необхідним вважалося осінити себе хресним знаменням. Для спорудження каплиць вибирали місця битв, набуття ікон, зруйнованих храмів, перехрестя доріг. І донині будівництво дерев'яної каплиці доцільно планувати там, де виникає потреба у скоєнні молитви в особливих випадках.

Стилістика та архітектурні форми каплиці з брусу

Дерев'яна каплиця може бути окремою будівлею, прибудованим або вбудованим приміщенням, що входить до храмового комплексу. Дерев'яну каплицю можна зробити як закритою з опаленням, так і відкритою. Будівля каплиці зазвичай проектується в один поверх і буває прямокутної, восьмикутної і круглої форми, але можна вибирати й іншу конфігурацію споруди. Форма даху може бути купольною, шатровою або скатною. Форма плану в поєднанні з видом покрівлі дає велику різноманітність композиційних рішень. Дерев'яна каплиця, як і храм, повинна бути увінчана главою з Хрестом.

Сучасне будівництво дерев'яних каплиць передбачає всі особливості культової споруди і стандартні розміри споруди. Стеля в каплиці повинна бути висотою не менше трьох метрів. Будівництво дерев'яної каплиці площею до 10 м2, місткістю до 10 осіб передбачає зведення одного приміщення. Будівництво дерев'яної каплиці більшої площі і місткості може включати споруду допоміжних приміщень. Всі каплиці підрозділяються на водосвятні, погребальні, меморіальні та богослужбові.

Водосвятні каплиці з брусу зводяться над джерелом води – колодязем або природним водоймищем у вигляді навісу або закритого споруди. Площа забудови може дорівнювати від 4 до 30 м2. Меморіальні дерев'яні каплиці споруджуються на значущих і пам'ятних для Церкви місцях. За умови відсутності храму на певній території, встановлюють богослужбові дерев'яні каплиці. Їх місткість може становити від 5 до 50 осіб.

Вартість обслуговування зрубу каплиці

Дерев'яна каплиця з оциліндрованих колод або профільованого бруса виглядає гармонійно і цілком відповідає православним традиціям. Будівництво дерев'яної каплиці не вимагає значних фінансових капіталовкладень і здійснюється нашою виробничо-будівельною компанією в мінімальні терміни недорого.

Природні властивості деревини забезпечують дерев'яну каплицю відмінними експлуатаційними властивостями і простотою обслуговування. Стіни зрубу не потребують масштабних робіт по оздобленню і декоруванню. Термін експлуатації каплиці збільшується за рахунок фінішного шліфування, покриття лаком або фарбування відразу після її зведення, після чого профілактичні роботи знадобляться не раніше ніж через п’ять років. Рекомендуємо прочитати про довговічність дерев'яного будинку і про способи її продовження докладно в статті.

Роботи з оздоблення та обслуговування дерев’яної каплиці, здійснювані професіональними фахівцями компанії «Домінант», збільшують термін експлуатації каплиці!

Ціни на будівництво каплиці зі зрубу

Вартість будівництва дерев'яної каплиці формується нашої будівельною компанією, як виробником, без посередників, тому є найвигіднішою. Ціни на будівництво дерев'яної каплиці в базовій комплектації і планування вказані на сторінках з проектами каплиць з бруса, від 6832 грн/м2 з оциліндрованого брусу.

Переглянуті проекти: