Будівництво гаражів з бруса, ціни на дерев'яні гаражі — Домінант

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Будівництво гаражів з бруса

Гаражі

Грейф

Грейф
Загальна площа: 13,4м²
55 630 грн.

Грейф2

Грейф2
Загальна площа: 13,4м²
86 146 грн.

Файріна

Файріна
Загальна площа: 49 м²
94 475 грн.

Оріон

Оріон
Загальна площа 32,23 м²
96 834 грн.

Прайда

Прайда
Загальна площа: 56,9 м²
152 676 грн.

Стейдж

Стейдж
Загальна площа 55,1 м²
201 221 грн.

Натас

Натас
Загальна площа: 80,9 м²
226 007 грн.

Аура

Аура
Загальна площа 121,27 м²
279 650 грн.

Гараж є необхідним атрибутом комфортного життя для всіх, хто живе за містом або приїжджає відпочити туди на власному автомобілі. Гараж слугує приміщенням для стоянки, а іноді й ремонту автомобіля. Гаражі з бруса зводяться як за індивідуальними, так і за типовими проектами.

Стилістика и архітектурні форми гаражів з брусу

Ми пропонуємо будівництво гаражів з бруса, які проектувалися нашими фахівцями, виходячи зі стандартних розмірів автомобіля 1,7-2м на 3-4м. При цьому наші готові гаражі з бруса передбачають додатковий простір для спорудження полиць, щоб зручно було зберігати різний автомобільний інструмент та аксесуари, колеса, запчастини, каністри. Гараж може бути частиною житлового будинку або самостійною будівлею. Перший варіант являє відмінний вибір для тих, хто, вибираючи заміський будинок, воліє бачити гаражне приміщення в плануванні першого поверху. Такі проекти абсолютно виправдано користуються великою популярністю, так як гараж всередині будинку зручний тим, що його можна включити в систему опалення та машина завжди буде теплою, вихід до машини виключає необхідність виходити на вулицю в погану погоду, а загальний з будинком фундамент істотно знижує вартість споруди в цілому.

Нашою будівельною фірмою пропонуються як проекти будинку з гаражем, так і відокремлене будівництво гаражів з бруса, які відрізняються прийнятною ціною, невеликими розмірами забудови, що дозволяють помістити їх на компактній території присадибної ділянки. Готові гаражі з бруса від виробничо-будівельної компанії «Домінант» виконані з природного, екологічного матеріалу, швидко і якісно виготовляються та встановлюються. Після побудови готові гаражі з бруса не потребують масштабних оздоблювальних робіт, і можуть відразу експлуатуватися. Подальше обслуговування та експлуатація гаража є економічними і простими. Для цього будівництво гаражів з бруса здійснюється з дотриманням деяких правил. Окремо розташовані гаражі з бруса, як правило, встановлюються не ближче ніж 4-5 м від в'їзних воріт для легкого їх відкривання і для того, щоб була можливість поставити автомобіль, не заїжджаючи в гараж. Від будинку до гаража має бути відстань можливості не більше 5-7 метрів, для того щоб в погану погоду можна було швидко дістатися до машини. Гараж не повинен перебувати в низині ділянки, для виключення попадання в нього дощових вод та накопичення вогкості.

Вартість обслуговування гаражу з бруса

Готові гаражі з бруса шліфуються і покриваються лакофарбовими матеріалами. Такі фінішні оздоблювальні роботи по закінченню будівлі гаража продовжують терміни і покращують якісні характеристики експлуатації зрубів. Профілактичні заходи по шліфовці і фарбуванню здійснюються приблизно через п'ять років при потребі. Про обслуговування зрубу і його довговічність читайте докладніше у статті довговічність дерев'яного будинку.

Проведення оздоблювальних робіт фахівцями компанії «Домінант», що володіють великим практичним досвідом, збільшує термін експлуатації гаража.

Ціни на будівництво гаражу з брусу

Замовляйте будівництво гаражів з бруса в компанії «Домінант», і вони стануть відмінним доповненням до основного житлового приміщення з будь-якого матеріалу, адже будівлі з бруса завжди добре виглядають в будь-якому природному ландшафті. Будівництво гаражів з бруса здійснюється нами якісно, недорого та з чітким дотриманням строків. Ціни на будівництво гаражів з бруса встановлюються нами без посередників. Наша компанія є виробником, тому наші ціни на будівництво гаражів з бруса є найпривабливішими. Ціни на готові гаражі з бруса в базовій комплектації і планування внутрішніх приміщень дивіться на кожному проекті гаража. Вартість будівлі гаража з бруса 5,5 на 6 м з навісом за проектом «Оріон» складає 1955 грн/м2, а ціна споруди дерев'яного гаража 6 на 9 з приміщенням «Стейдж» дорівнює 2270 грн/м2.

Переглянуті проекти