ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво дуплекса з бруса

Дуплекси

Дзеркало

Дзеркало
Загальна площа 308,4 м²
928 422 грн.

Затишок2

Затишок2
Загальна площа: 113,8 м²
370 468 грн.

Бригантина

Бригантина
Загальна площа 114 м²
458 286 грн.

Затишок

Затишок
Загальна площа 60 м²
236 496 грн.

Лучезар

Лучезар
Загальна площа 202,6 м²
703 958 грн.

Манго

Манго
Загальна площа 271,6 м²
951 179 грн.

Гортенс

Гортенс
Загальна площа:160,1
542 793 грн.

Махаон

Махаон
Загальна площа 186 м²
710 685 грн.

Тійджа

Тійджа
Загальна площа: 75,8 м²
386 853 грн.

Регата

Регата
Загальна площа 130,7 м²
464 850 грн.

Егріса

Егріса
Загальна площа: 82 м²
328 259 грн.

Мейдін2

Мейдін2
Загальна площа: 336,4 м²
3 325 698 грн.

Сефіна

Сефіна
Загальна площа: 65,4 м²
429 237 грн.

Южана

Южана
Загальна площа: 55,1 м²
252 994 грн.

Сінга

Сінга
Загальна площа: 253 м²
1 252 967 грн.

Совелен

Совелен
Загальна площа: 123,6 м²
475 125 грн.

Дуплекс - це житловий котедж, в якому передбачено проживання двох сімей повністю автономно по відношенню один до одного. Тобто, можна сказати, що дуплекс це подвійний будинок, або два будинки, об'єднані дахом і фундаментом, де передбачено два окремі входи для кожної родини або один спільний вхід в передпокій, звідки йде розгалуження на дві квартири. Дуплекс ще можна назвати таунхаусом для двох сімей. Будівництво дуплекса з бруса економічно, екологічно, здійснюється в короткі терміни і відмінно підходить для тих, хто шукає більш комфортний аналог квартири, заміський будинок в оточенні природи за доступною ціною.

Особливості конструціі і функціонал дуплекса з брусу

Конструктивно дуплекс являє собою два індивідуальних будинки з однією спільною стіною, кожен будинок може розташовуватися на своїй, окремій ділянці. Як правило, в дуплексі домоволодіння симетричні щодо один одного, але бувають і асиметричні варіанти. У більшості випадків дуплекси зводять у два поверхи. Будівництво дуплекса з бруса відрізняється особливою популярністю на курорті, в місті і передмісті, адже основною ідеєю такого будинку є максимально раціональне використання невеликої земельної ділянки. За рахунок розташування домоволодіння прямо по межі ділянки, кожен його квадратний метр використовується з користю. Будівництво дуплекса з бруса може передбачати з'єднання двох домоволодінь по бічній або задній стіні, від чого залежить ступінь взаємодії з сусідами. У дуплексі із загальною задньою стінкою таку взаємодію зведено до мінімуму, а найактивніші і галасливі зони в двох домоволодіннях, такі як вітальня і кухня, знаходяться в протилежних частинах дуплексу. При будівництві дуплексу з бруса із загальною боковою стіною можна раціонально з'єднати паркувальні зони двох сімейств. Комунікації в такій споруді можна підвести теж різними способами - окремо для кожного домоволодіння або із загальною трубою, кабелем і електрощитом.

Коротка історія дуплексів зі зруба

Дуплекси зобов'язані своїм виникненням Великобританії, де в 19 столітті з'явився звичай пристроювати до фамільного маєтку додатковий особняк для нового покоління. Потім дуплекси поширилися в Європі, США і Канаді. Цікаво, що в кожній країні існує своє визначення дуплексу. В Іспанії дуплексом називають звичайний двоповерховий будинок. У США дуплекси визначаються по-різному залежно від міста. Наприклад, для жителів Філадельфії дуплекс - це будинок, в якому проживають дві сім'ї. Дуплекси Чикаго і Детройта називаються «двоквартирники». Канадський дуплекс - це будинок з двома входами.

Експлуатація та обслуговування дерев'яного дуплексу

Будівництво дуплекса з бруса передбачає економію на вводі в будинок інженерних комунікацій і істотному зниженні енерговитрат за рахунок загальної стіни, яка також дозволяє економити на будматеріалах. Тому відносно котеджів будівництво дуплексу з бруса значно вигідніше. Крім того, щомісячні комунальні та експлуатаційні платежі за обслуговування дуплексу мінімум в два рази менше, ніж в котеджі. Дерев'яний будівельний матеріал дає спорудженню високу міцність, забезпечує природний повітро-і вологообмін, чудову тепло- і звукоізоляцію, зовнішню естетичність, не вимагає додаткової обробки. Після фінішної шліфовки і фарбування, яке продовжує термін служби і покращує експлуатаційні характеристики споруди, протягом п'яти років не буде потрібно ремонтних і профілактичних робіт. Про обслуговування срубових будинків і довговічність дерев'яного будинку прочитайте докладніше в нашій спеціальній статті.

Професійні фінішні, лакофарбові роботи, що проводяться кваліфікованими фахівцями будівельної фірми «Домінант», збільшують термін експлуатації дуплексу з бруса.

Ціни на будівництво дуплексу з брусу

Ми пропонуємо будівництво дуплексу з бруса за ціною, сформованою нами як виробником без посередників, що є найбільш оптимальним вибором кожного замовника. Вартість споруди дуплекса з оциліндрованого бруса діаметром 220 мм, який рекомендується саме для побудови постійного житла, приблизно складе 4764 грн/м2 на прикладі нашого проекту «Лучезар».Мінімальна вартість споруди дуплексу становить 3010 грн/м2.

Переглянуті проекти: