Дитячі ігрові майданчики

ru

           
    

Дитячі ігрові майданчики

Дитячі ігрові майданчики

Бебі Парк

Бебі Парк
111 840 грн.

Дрімка

Дрімка
46 080 грн.

Смарагдове місто

Смарагдове місто
260 736 грн.

Капітошка

Капітошка
11 020 грн.

Немо

Немо
45 574 грн.

Піраміда

Піраміда
31 700 грн.

Пітер Пен

Пітер Пен
106 611 грн.

Веселка

Веселка
14 910 грн.

Тигреня

Тигреня
149 369 грн.

Умка

Умка
62 419 грн.

Золота рибка

Золота рибка
38 218 грн.

Садові гойдалки на затишному подвір’ячку заміського будинку однаково подобаються як дітям, так і дорослим. Поки перші зайняті веселими розвагами на гойдалках, іншим тільки і потрібно просто відпочити на свіжому повітрі, прилягти з пледом і книжкою, або просто поспати.

На невеликій території біля будинку можна розмістити не тільки садові гойдалки, можна побудувати цілу дитячу площадку. У нашому каталозі пропонується найрізноманітніший вибір гірок і гойдалок: колір, матеріал, форми – на будь який смак. Фахівці компанії «Домінант» розробили проекти дитячих майданчиків, які сподобаються будь-якому малюкові і його батькам!

Будівництво дитячого майданчика з бруса

Ми пропонуємо будівництво дерев'яного ігрового майданчика. Чому саме дерево? Воно приємне до тіла, не перегрівається і не переохолоджується.

Знаючи, як часто діти отримують травми під час гри на майданчику через помилки проектувальників, ми поставилися до цієї справи з усією належною відповідальністю. Дитяча гірка з бруса безпечна і комфортна, її поверхня перешкоджає появі різного роду ушкоджень.

Дитячі дерев'яні гойдалки можуть мати різну конструкцію, яка в першу чергу буде залежати від їхнього призначення. Найголовніше в них - надійний механізм кріплення, завдяки якому ви можете не переживати про безпеку вашої дитини.

Дерев'яні гірки і гойдалки виробляються з міцної соснової деревини, за рахунок чого вони відрізняються не тільки оригінальним дизайном, але також міцністю і надійністю.

Ігровий майданчик з дерева буде оброблятися для того, щоб на матеріал не впливала волога, перепади температур і сонячні промені.

Вартість обслуговування і експлуатація дитячого дерев'яного майданчика

Дерево - екологічно чистий матеріал, який має не тільки переваги, а й недоліки. Брус буде піддаватися негативному впливу атмосферних опадів, сонячного світла, мікроорганізмів і перепадів температури. Однак сучасні антисептичні засоби і простий навіс повністю компенсують їх. Оздоблювальні роботи, що проводяться нашими фахівцями, збільшать термін експлуатації гойдалок і гірок. При цьому ігровий майданчик з бруса впишеться в будь-який ландшафт і не зашкодить здоров'ю дітей, він буде виглядати дуже красиво, оригінально, тим самим вигідно відрізняючись від інших можливих варіантів виконання з іншого матеріалу.

Ціни на будівництво дерев'яної ігрового майданчика

Ми пропонуємо вашій увазі проекти гірок і гойдалок з бруса, кожен з яких має свою родзинку. Ми орієнтувалися на надійність конструкцій і вподобання дітей, тому всі проекти вийшли яскравими і барвистими, що ви можете побачити на представлених фото дитячих ігрових майданчиків.

Ціни на дитячі гірки та гойдалки більш ніж доступні, їх ви можете побачити на сайті компанії «Домінант». Ви можете як купити садові гойдалки за готовим проектом, так і замовити будівництво ігрового майданчика індивідуально. В цьому випадку ви можете втілити всі свої ідеї та бажання дітей, а наші фахівці допоможуть і розкажуть, як зробити ігровий майданчик безпечним, якісним і довговічним.

Ігровий майданчик з дерева подарує вашому чаду безліч позитивних емоцій, а вам не доведеться турбуватися про проведення часу ваших дітей!

Переглянуті проекти