ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

fsc
часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Проекти будинків з бруса на дев'ять кімнат, ціни на будівництво

Романс

Романс
Загальна площа 446,2 м²
2 560 582 грн.

Для кого підійдуть дев'ятикімнатні будинки з бруса?

Будинок на дев'ять кімнат - це сміливе рішення для людей, які люблять розкіш та цінують справжню якість. Споглядаючи на такий особняк, в уяві спливають звані вечори, святкування у колі рідних та гостей, шумні зустрічі за барбекю з друзями. Фантазувати можна довго, але найліпшим варіантом буде втілення проекту у життя.

Варто обрати такий дім, бо він:

  • красивий — величний вигляд, незрівнянна витонченість, унікальний стиль;
  • екологічний — не варто сумніватись в чистоті матеріалів, здоров'я вас та оточуючих у повній безпеці;
  • недорогий — це бюджетний варіант у порівнянні з котеджами виготовленими з інших матеріалів;

Архітектурне рішення полягає в будівництві декількох поверхів. Проект дев'ятикімнатного будинку з бруса неодноразово обговорюється узгоджуються всі нюанси, кожний закуток не буде зведений без погодження з власником.

На першому поверсі у плануванні передбачені основні приміщення — кухня, їдальня, простора вітальня. На другому — кабінет, спальні, дитячі кімнати із санвузлами у кожній з них. Додатковим бонусом виступають — тераса, веранда, мансарда.

Вартість обслуговування та експлуатація дев'ятикімнатного будинку з бруса

Профессионально выполненная работа строителей, следование Перед початком втілення плану у реальність варто обрати найкращі матеріали. Брус обирається без щілин, хвилястої або шорохуватої поверхні, сколів тощо. Колір дерев'яного зруба натуральний (відсутній синій чи зелений колір).

Цікавим моментом є вага дерев'яного дому з бруса, що суттєво зекономить витрати на фундамент. Всю конструкцію реально встановити на відносно м'якому грунті. Якщо сировина обрана правильно, то не виникне проблем з його подальшою експлуатацією, потрібно лише час-від-часу перевіряти та обробляти спеціальними засобами від грибка, цвілі або комах.

Ціна на будівництво дев'ятикімнатного будинку з бруса

Вже побудована споруда варта тих грошей, які на неї витрачені. Ціна коливається не суттєво, все залежить від товщини брусів у діаметрі. Найбільш приємним моментом є дизайн житла. Тут фантазія має можливість проявлятись на повну. Кожен член родини приймає участь в питанні облаштування їхньої чарівної оселі. Затишок і великий простір це найкраще місце для польоту фантазії.

На сьогоднішній день мати екологічну, велику, комфортну та чисту оселю не тільки модно, а й корисно. Якщо ви вже прийняли рішення будувати саме такий дім, то будьте впевнені у виключній винятковості вашого особняка.

Переглянуті проекти: