ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

fsc
часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Дерев'яна двотаврова балка 75х280 мм

Дерев'яна двотаврова балка 75х280 мм

Ціна за метр погонний
426 грн.
Висота 280 мм
Переріз бруса 60х75 мм
Вага одного метра погонного 4,28 кг
Максимальне навантаження на 1 м² 300 кг
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для громадських будівель, при кроці балок 500 мм 5,5 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для житлових будівель, при кроці балок 500 мм 5,5 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для горищного перекриття, при кроці балок 500 мм 7 м

Балки двотаврові розміром 75×280 мм з дерева. Дерев’яний двотавр

Чи готові ви використовувати в будівництві нові матеріали і технології? Рекомендуємо вам звернути увагу на дерев’яні двотаврові балки в асортименті продукції «Домінант». Застосування дерев’яного двотавру розміром 75×280 мм, дає можливість значно прискорити і спростити будівництво. В першу чергу за рахунок своєї форми (всі балки мають чіткі розміри і лінії), вони створюють міцні і надійні конструкції. По-друге, якісні складові компоненти балок 75×280 мм, а саме: сосновий брус з вологістю 8%, OSB-3 товщиною 10 мм і будівельний клей марки D-4 забезпечують їх легкість і міцність.

За рахунок таких характеристик працювати з дерев’яними двотавровими балками розміром 65×280 мм, можна без використання спеціальної підйомної техніки та інструментів. Детальні характеристики двотавру дерев’яного 75×280 мм вказані вище.

За допомогою дерев’яних балок перекриття можна будувати кроквяні системи і мансардні поверхи, вони легкі при монтажі і довговічні в експлуатації. Можна облаштовувати ними цокольні і міжповерхові перекриття і не хвилюватися, що дерево покоробить або з’являться тріщини. Дерев’яні двотаврові балки 75×280 мм - екологічний, простий у використанні, надійний і довговічний будівельний матеріал.

Купити балки перекриттів 75 × 280 мм. Ціна дерев’яного двотавра

Компанія «Домінант» виробляє дерев’яні двотаврові балки високої якості. На нашому виробництві є балки різних розмірів, ми допоможемо визначитися з потрібними для вас. Купуючи балки перекриттів в нашій компанії, ви будете впевнені в їхный високій якості та надійності. Дерев’яний двутавр розміром 75×280 мм, виготовлений нашими фахівцями, можна використовувати для будівництва будь-якої складності і масштабів. Звернувшись до нас, ви отримаєте кваліфіковані відповіді на всі ваші запитання. Щоб дізнатися вартість і терміни виготовлення двотаврових балок 75×280 мм, ви може зателефонувати нам або написати на наш сайт. Наші фахівці будуть раді допомогти вам з вибором.


Переглянуті проекти: