ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Дерев'яна двотаврова балка 65х200 мм

Дерев'яна двотаврова балка 65х200 мм

Ціна за метр погонний
179 грн.
Висота 200 мм
Переріз бруса 42х65 мм
Вага одного метра погонного 4,04 кг
Максимальне навантаження на 1 м² 300 кг
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для громадських будівель, при кроці балок 500 мм 4 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для житлових будівель, при кроці балок 500 мм 4 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для горищного перекриття, при кроці балок 500 мм 5,5 м

Двотаврові балки з дерева 65 × 200мм

Поява на ринку будівельних матеріалів двотаврових дерев’яних балок - 65 × 200 мм дало можливість істотно спростити і полегшити процес будівництва. Міцність дерев’яних балок забезпечується правильністю і точністю їх виготовлення. Компанія «Домінант» використовує тільки якісний матеріал: сосновий брус з вологістю 8%, наповнювач OSB-3, товщиною 10 мм і клей D-4, який з’єднує ці елементи. Саме такі компоненти двутавра, гарантують вам високу міцність і довговічність виготовлених з них конструкцій. Дерев’яний двутавр розміром 65×200 мм, можна використовувати на об’єктах різних розмірів. Легкість укладання і простота обробки двутавра, робить його все більш популярним для використання в цокольних і міжповерхових перекриттях, а також установці кроквяних систем.

Завдяки своїй конструкції, дерев’яні двотаврові балки розміром 65×200 мм, не схильні до деформації. Устеляючи двотаврові перекриття, можна не хвилюватися за зміни форми конструкції і поява тріщин.

Невелика вага конструкцій, що складаються з дерев’яного двутавру набагато полегшить і спростить процес усадки будови.

Купити двотаврові балки з дерева 65 × 200 мм. Ціна

Вибір якісних двотаврових балок 65×200 мм дуже відповідальний, адже хороший двутавр для будівництва, допоможе істотно заощадити ваш час і сили. Доповненням до цього ви будете впевнені в міцності і довговічності будови. Українська компанія «Домінант» пропонує своїм клієнтам вибір двотаврових балок з дерева розміром 65×200 мм, і не тільки. Ми самостійно займаємося їх виробництвом, пропонуємо подивитися наше виробництво в режимі онлайн. Кожна балка проходить суворий контроль і перевірку нашими фахівцями. Для виготовлення дерев’яних двотаврових балок в наших цехах, використовується сировина тільки вищої якості. Співробітники «Домінант» з радістю допоможуть підібрати для вас потрібні розміри і кількість балок для вашого об’єкта. Дізнатися детальну інформацію щодо вартості та видах нашого двутавра, ви можете на нашому сайті або зателефонувавши до нас в офіс.


Переглянуті проекти: