ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Дерев'яна двотаврова балка 55х150 мм

Дерев'яна двотаврова балка 55х150 мм

Ціна за метр погонний
169 грн.
Висота 150 мм
Переріз бруса 42х55 мм
Вага одного метра погонного 3,5 кг
Максимальне навантаження на 1 м² 300 кг
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для громадських будівель, при кроці балок 500 мм 3,5 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для житлових будівель, при кроці балок 500 мм 3,5 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для горищного перекриття, при кроці балок 500 мм 5 м

Дерев’яні балки перекриттів розміром 55 × 150 мм. Двотавр дерев’яний

Відмінною заміною металевим двотавровим балкам стали такі ж конструкції з дерева. Виробництво дерев’яних балок перекриття досить складне і вимагає високої точності і підготовки. Дерев’яний двотавр компанії «Домінант» складається з якісних і перевірених матеріалів. Ми використовуємо правильно висушену колоду хвойних дерев (сосни) з вологістю 8%, між брусами укладається OSB-3, товщиною 10 мм. Зчеплення цих складових забезпечує професійний клей марки D-4.

Саме такі компоненти дерев’яних двотаврових балок будуть гарантією міцності і довговічності.

Працювати з балками перекриттів 55 × 150 мм легко, не потрібна спеціальна техніка або інструменти. Легка вага конструкцій з двотаврових балок дасть можливість заощадити на фундаменті і спростить процес усадки будови. Правильний і грамотний підрахунок з плануванням дасть можливість без зайвих витрат побудувати надійну кроквяну систему, яка стане міцною підставою для покрівельного покриття. При укладанні підлоги, міжповерхових і цокольних перекриттів дерев’яний двотавр 55 × 150 мм стане справжньою знахідкою. Адже дерев’яні балки легкі, міцні, не тріскаються і не втрачають початкової форми. Більш докладні характеристики двотавру розміром 55 × 150 мм, представлені на фото вище.

Вартість дерев’яних балок перекриття 55 × 150 мм. Купити двотавр

Українська компанія «Домінант» представлена на ринку великим вибором будівельних матеріалів і готових проектів дерев’яних будинків.

Ми налагодили виробництво якісного двотавру різних параметрів. Наші дерев’яні двотаврові балки 55×150 мм можна використовувати як для приватного будівництва, так і для масштабних проектів. Купуючи двотавр у нас, ви можете бути твердо впевнені в якості. Більш детальну інформацію про покупку і характеристиках двотаврових балок з дерева ви можете уточнити у наших фахівців. Ми допоможемо визначитися з розмірами і потрібною кількістю. Телефонуйте або пишіть нам на наш сайт, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.


Переглянуті проекти: