ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Дерев’яна двотаврова балка 55х100 мм

Дерев’яна двотаврова балка 55х100 мм

Ціна за метр погонний
149 грн.
Висота 100 мм
Переріз бруса 42х55 мм
Вага одного метра погонного 3,22 кг
Максимальне навантаження на 1 м² 300 кг
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для громадських будівель, при кроці балок 500 мм 3 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для житлових будівель, при кроці балок 500 мм 3 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для горищного перекриття, при кроці балок 500 мм 4,5 м

Двотаврові балки - це новий етап розвитку каркасного будівництва.

Склад двотавру - це OSB-3 товщиною 10 мм, і правильно заготовлений сосновий брус з вологістю 8%. Зрощуються ці елементи за допомогою клею D4. Саме такі складові компоненти дерев’яної двотаврової балки 55×100 мм, гарантують її високі технічні характеристики. Всі вони вказані вище в описі.

Гарантуємо вам, що дерев’яний двутавр компанії «Домінант», буде якісним будівельним матеріалом для укладання підлоги і перекриття цокольного поверху. Перекриття між верхніми поверхами і кроквяні системи побудовані за допомогою дерев’яного двутавра 55×100 мм, допоможуть істотно заощадити час будівництва і фінансові витрати. Адже двотаврові балки з дерева легкі, прості в укладанні, не вимагають використання підйомних механізмів і спеціальних інструментів. Крім цього, вони не схильні до викривлення. Тому можна не хвилюватися про зміну форми балки (дерево не покрутиться) і появи небажаних тріщин. Досить низька питома вага балок, істотно полегшує і прискорює процес усадки будови. Використання дерев’яного двутавра 55×100 мм можливе як для промислового, так і для домашнього будівництва. Наявність таких балок у вашій будові гарантує міцність і довговічність конструкції.

Купити дерев’яний двутавр 55×100 мм, вартість

Українська компанія «Домінант» не перший рік займає провідні позиції на ринку будівельних послуг і матеріалів. Двотаврові балки різних розмірів, виготовлені в наших цехах, відповідають всім необхідним характеристикам. Ми маємо сертифікати якості на всі складові матеріали. Наші фахівці з радістю проконсультують вас з усіх виникаючих питань і допоможуть підібрати двутавр потрібних розмірів. Дізнатися вартість дерев’яного двутавра 55×100 мм, ви можете зателефонувавши до нас, або відправивши запит на сайт компанії «Домінант». Дерев’яні двотаврові балки нашої компанії - запорука вашого швидкого і якісного будівництва.


Переглянуті проекти: