ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Дерев'яна двотаврова балка 65х240 мм

Дерев'яна двотаврова балка 65х240 мм

Ціна за метр погонний
189 грн.
Висота 240 мм
Переріз бруса 42х65 мм
Вага одного метра погонного 4,28 кг
Максимальне навантаження на 1 м² 300 кг
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для громадських будівель, при кроці балок 500 мм 5 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для житлових будівель, при кроці балок 500 мм 5 м
Максимальна довжина прольоту міжповерхового перекриття для горищного перекриття, при кроці балок 500 мм 6 м

Дерев’яна двотаврова балка 65×240 мм

Дерев’яний двутавр 65×240 мм складається з верхнього і нижнього бруса, змонтованих з OSB. Для виробництва таких балок, фахівці нашої компанії використовують сухий сосновий брус з вологістю 8% і OSB-3 10 мм. Всі елементи зрощуються клеєм D4. Тому дерев’яна двотаврова балка від українського виробника «Домінант» має високу міцність і надійність. Технічні характеристики дерев’яної балки перекриття розміром 65х240 мм вказані вище біля фото двутавра. Саме такі характеристики дають можливість отримувати високоміцні конструкції із застосуванням балки перекриття 65×240 мм.

Двотаврові дерев’яні балки 65×240 мм використовують для будівництва кроквяної системи, для облаштування мансардних поверхів, міжповерхових і цокольних перекриттів. Істотним плюсом дерев’яних двотаврових балок 65× 240мм є їх міцність і довговічність. Такі балки можна використовувати на досить великих об’єктах і не хвилюватися за усадку, зміну форми (тріщини, деформація, кручення). У порівнянні з іншими будівельними матеріалами дерев’яний двутавр має невелику вагу, що дозволить проводити будівельні роботи без додаткової підйомної техніки. Працювати з балками можна звичайними будівельними інструментами, вони легко і досить швидко монтуються.

Балки з дерева, ціна

Двотаврові дерев’яні балки - це ще один крок назустріч зручному і якісному процесу будівництва. Компанія «Домінант» готова допомогти вам у виборі і можливості купити двутавр дерев’яний різних розмірів. Ми налагодили власне виробництво великого асортименту продукції з дерева. У сфері виготовленні дерев’яних двотаврових балок можемо запропонувати вам вибір якісного товару, за який відповідаємо своїм ім’ям. Ви можете замовити і купити двутавр у нас прямо на сайті, а дізнатися його більш детальну вартість можете звернувшись до наших фахівців.


Переглянуті проекти: