Будівництво дерев'яних церков під ключ — Домінант

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Будівництво дерев'яних церков

Церкви

Дзвіниця

Дзвіниця
Загальна площа 12,1 м²
132 604 грн.

Свято-Троїцька церква

Свято-Троїцька церква
Загальна площа 52,2 м²
439 560 грн.

Церква Всіх Святих

Церква Всіх Святих
Загальна площа: 75 м²
754 584 грн.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

Церква Різдва Пресвятої Богородиці
Загальна площа 81,1 м²
679 570 грн.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці - 2

Церква Різдва Пресвятої Богородиці - 2
Загальна площа: 83,2 м²
596 497 грн.

Церква Святого Георгія Побідоносця

Церква Святого Георгія Побідоносця
Загальна площа 121,2 м²
630 454 грн.

Храм Володимира Мономаха 2

Храм Володимира Мономаха 2
Загальна площа: 127 м²
847 197 грн.

Храм Володимира Мономаха

Храм Володимира Мономаха
Загальна площа 127,7 м²
836 174 грн.

Церква Святого Архистратига Михаїла-2

Церква Святого Архистратига Михаїла-2
Загальна площа: 134,6 м²
620 444 грн.

Церква Святого Архистратига Михаїла

Церква Святого Архистратига Михаїла
Загальна площа: 134,6 м²
672 324 грн.

Церква Святителя Миколая Чудотворця

Церква Святителя Миколая Чудотворця
Загальна площа 289,5 м²
1 642 346 грн.

Церква Іоанно-Предтеченського чоловічого монастиря

Церква Іоанно-Предтеченського чоловічого монастиря
Загальна площа: 348 м²
1 384 548 грн.

Храм Благовіщення

Храм Благовіщення
Загальна площа 450,24 м²
2 371 830 грн.

Церква - це основний тип православних культових будівель. Призначення церкви полягає в проведенні літургії, головного з громадських богослужінь, під час якого здійснюється основне таїнство церкви - таїнство причащання. Прообразом православної церкви, за свідченням Євангелія, стала Сіонська світлиця, де відбулася Таємна Вечеря Ісуса Христа зі своїми учнями. Це було перше приміщення, спеціально призначене для молитовних зібрань, богоспілкування, здійснення Таїнств, що поклало початок влаштуванню земної Христової Церкви.

Коротка історична довідка про церкви з брусу

Будівництво дерев'яних церков завжди було широко поширене на території нашої країни і здійснювалося за певними правилами. Церква обов'язково має включати три основні частини: вівтар, приміщення для молільників і притвор. Вівтар завжди орієнтується на схід сонця. Церква може містити і кілька вівтарів, кожен з яких присвячується певного святому або особливій події. Будівництво дерев'яних церков може включати і зведення додаткових прибудов. Біля церкви може споруджуватися дзвіниця, яка може стояти як впритул до храму, так і окремо від нього. Нерідко приміщення церкви доповнюється приміщенням трапезній.

Стилістика та архітектурні форми церкви з брусу

Будівництво дерев'яних церков бере за основу хрестово-купольний тип храму. На основі такої структури можна створити безліч модифікацій за рахунок форми плану і його частин, будівельних матеріалів і конструкцій покриття, умов розміщення споруди. За типом об'ємно-планувальної структури є церкви хрестово-купольні, центрально-купольні, базилікальні, стовпоподібні. Здійснюючи будівництво дерев'яних церков, обов'язково потрібно брати до уваги планування прилеглої території. Ділянка навколо церкви обов'язково повинна бути впорядкована деревами і квітами, дерев'яними лавочками та альтанками. Такий садочок при церкві має символічне значення райського саду.

В наш час будівництво дерев'яних церков відбувається виходячи з сформованих протягом столітть традицій у поєднанні із застосуванням новітніх сучасних технологій, які гарантують високу якість будівлі. Дерев'яні церкви з бруса відтворюють непередавану і ні з чим незрівнянну атмосферу гармонії з природою і духовними силами. Неможливо переоцінити вишукану і в той же час просту красу, яку уособлює дерев'яна церква, відображаючи всю велич і самобутність нашого народу. Будівництво дерев'яних церков є сполучною ланкою між сформованими традиціями, підвалинами в суспільстві і духовним світом.

Ми у своїй діяльності керуємося тим, що кожен наш проект церкви повинен ототожнювати догми і канони Божественного влаштування відповідно до духовних традицій і цінностей православної культури.

Вартість обслуговування зрубу церкви

Завдяки унікальним природним властивостям деревини, дерев'яні церкви мають відмінні експлуатаційні властивості і є недорогими в обслуговуванні. За рахунок унікальних природних властивостей деревини, дерев'яні церкви відрізняються простотою експлуатації і недорогим обслуговуванням, так як не вимагають проведення масштабних опоряджувальних робіт і декорування. За допомогою фінішного оздоблювального фарбування відразу після установки зрубу продовжується термін його експлуатації. Після цього профілактичне фарбування та шліфування може знадобитися приблизно через п'ять років, не раніше. Докладніше про довговічність дерев'яного будинку можна почитати в статті.

Проведення робіт з оздоблення та обслуговування зрубу професіоналами з великим практичним досвідом компанії «Домінант», збільшує термін експлуатації церкви.

Ціни на будівництво церкви зі зрубу

Ціни на будівництво дерев'яних церков нашою виробничої компанією формуються нами як виробником без посередників, тому є найдоступнішими. Ціни на будівництво дерев'яних церков в базовій комплектації і планування внутрішніх приміщень знаходяться на сторінках з проектами церков і становлять від 2342 грн/м2 з оциліндрованих колод діаметра 160 мм до 4764 грн/м2 з оциліндрованих колод діаметра 220 мм.

Переглянуті проекти