ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Проекти будинків з зимовим садом, ціни на будівництво

Будинки з зимовим садом

Мніашта

Мніашта
Загальна площа: 479 м²
2 268 759 грн.

Матісс

Матісс
Загальна площа 192,4 м²
1 141 535 грн.

Лодміра

Лодміра
Загальна площа: 391,7 м²
2 408 380 грн.

Домашній куточок природи додасть позитивні емоції, порадує погляд і відволіче від щоденних проблем у будь-який час року. Приємну, літню атмосферу квітучого саду можна зберегти в будинку цілий рік, обравши проект будинку з зимовим садом. У дерев'яному будинку можна передбачити різний підхід до облаштування зимового саду і зробити його у вигляді переходу між приміщеннями, житлової зони відпочинку, їдальні, творчої майстерні, закритої веранди, мансарди, оранжереї або навіть теплиці. Дуже багато цікавих рішень по облаштуванню зимового саду можна придумати в проекті будинку з бруса.

Особливості проектів будинку з зимовим садом

Зимовий сад не тільки освіжає інтер’єр будинку, але і покращує якість життя всіх домочадців, адже в оточенні квітучої природи життя стає тільки яскравішим і приємнішим. Зупинимося на головних перевагах облаштування зимового саду в будинку, які роблять проект будинку з зимовим садом гідним вашого вибору:

  • в будинку з зимовим садом повітря завжди насичене киснем і озоном;
  • в зимовому саду завжди має бути багато світла, яке так потрібно рослинам для активного росту, а велика кількість світла позитивно впливає на життєдіяльність, підвищуючи життєвий тонус людини;
  • засклене спорудження зимового саду можна використовувати в якості акумулятора сонячної енергії. Проникаючи крізь великі вікна, сонячне світло накопичується і нагріває повітря всередині приміщення;
  • за рахунок облаштування зимового саду значно можна розширити функціональну площу будинку;
  • зимовий сад надає шарму, затишку і солідності всій будові.

Дуже зручним моментом в облаштуванні зимового саду є те, що для нього не обов'язково будувати окреме приміщення зі складним технічним оснащенням. За допомогою елементів декору і фітодизайну, будь-яке, навіть найменше приміщення, можна перетворити в куточок вічного літа.

Будівництво дерев'яного будинку із зимовим садом

Будівництво дерев'яного будинку із зимовим садом можна здійснити за готовим проектом котеджу або за своїми індивідуальними ескізами. Ми з радістю втілимо в життя ваш індивідуальний проект, оплату послуг проектування ми включимо в загальну вартість споруди, тому, замовляючи будівництво будинку з зимовим садом, додатково проект купувати не знадобиться! Ми знаємо як зробити ваш дерев'яний будинок унікальним і особливим - телефонуйте нам за номерами: +38 063 499 91 00, +38 097 012 38 52 (Viber; WhatsApp), замовляйте зворотний дзвінок або звертайтеся до онлайн консультанта на сайті. Вибирайте найцікавіші проекти і найнадійніші будинки від справжніх професіоналів своєї справи «Домінант».

Переглянуті проекти: