ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Будівництво будинку з верандою з бруса, ціни і проекти

Будинки з верандою

Анна

Анна
Загальна площа 131,7 м²
526 072 грн.

Леро

Леро
Загальна площа: 24 м²
213 368 грн.

Бегонія

Бегонія
Загальна площа 121,87 м²
785 502 грн.

Демір

Демір
Загальна площа 108,74 м²
705 222 грн.

Лодміра

Лодміра
Загальна площа: 391,7 м²
2 408 380 грн.

Флейта3

Флейта3
Загальна площа: 72,7 м²
370 754 грн.

Аурдіс

Аурдіс
Загальна площа: 100,8 м²
733 194 грн.

Рейм

Рейм
Загальна площа: 130,9 м²
818 316 грн.

Ельден

Ельден
Загальна площа: 120 м²
1 007 380 грн.

Дерев'яні будинки з верандою найбільш популярні серед дачників або сімей, які бажають придбати власне житло за містом. Пояснити таку популярність можна тим, що веранда - це частина будинку або прибудова до нього з легкими перилами або скляними стінами, захищена від опадів навісом або дахом. Якщо веранду зробити повністю відкритою, то можна отримати прекрасну літню терасу, яка стане серцем будинку в теплі літні вечори, де люблять проводити час всі домочадці. За допомогою красивої веранди звичайний будинок можна зробити набагато привабливішим.

Особливості проектів будинку з верандою

Сучасна веранда, при грамотному її плануванні, може стати ефектною архітектурною деталлю, сполучним елементом внутрішніх приміщень будинку з бруса з навколишнім ландшафтом. Сучасне дерев'яне житлове будівництво дозволяє спроектувати веранду в різних варіаціях і зробити її не тільки красивим, але і функціональним приміщенням. Проект дерев'яного будинку може передбачати на веранді затишну вітальню, літній робочий кабінет, їдальню, камінний зал, альтанку з мангалом або навіть прекрасний зимовий сад. Тому вважаємо за потрібне виділити ряд особливостей, які може мати проект будинку з верандою і деякі переваги такого архітектурного рішення:

  • веранда може зробити дизайн всього будинку ефектнішим і стати його головною родзинкою;
  • веранда значно розширює функціональну площу будинку;
  • літню терасу або веранду краще розташовувати поруч з кухнею і передбачити приємний вигляд з веранди на двір;
  • на веранді можна відвести місце для каміна або мангала, тоді можна буде готувати і одночасно приймати гостей, не витрачаючи час для спілкування на біганину з кухні і назад;
  • веранду можна засклити і передбачити на ній опалення, тоді вона стане повноцінним приміщенням для цілорічного проведення часу;
  • веранду можна зробити повністю відкритою, тоді можна буде більше часу проводити на свіжому повітрі в гарну погоду.

Будівництво дерев'яного будинку з верандою

У компанії «Домінант» можна замовити будівництво дерев'яного будинку з верандою під ключ або в базовій комплектації. Послуги проектування нашими фахівцями надаються безкоштовно, замовляючи будівництво будинку з верандою, проект ви отримуєте в подарунок! Тому вибирайте відповідний проект будинку з верандою в цьому розділі нашого каталогу або пропонуйте свій варіант і телефонуйте нам за номерами: +38 063 499 91 00, +38 097 012 38 52 (Viber; WhatsApp). На сайті dominant-wood.com.ua також надається можливість замовити зворотний дзвінок або звернутися в онлайн консультант. Якщо у вас є своє уявлення про те, як повинен виглядати заміський будинок з верандою, або свої креслення, відправляйте технічне завдання на нашу електронну адресу: sales@dominant-wood.com.ua і прямо зараз починайте реалізацію дерев'яного будинку своєї мрії.

Переглянуті проекти: