Проекти будинків з каміном з бруса, ціни на дерев'яні будинки з каміном - Домінант

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Проекти будинків з каміном з бруса, ціни на будівництво

Будинки з каміном

Ріджен

Ріджен
Загальна площа: 144,7м²
1 052 804 грн.

Тенлінд

Тенлінд
Загальна площа: 150,1 м²
579 496 грн.

Беатріса

Беатріса
Загальна площа 165,6 м²
664 753 грн.

Лангаран

Лангаран
Загальна площа 187,7 м²
1 020 244 грн.

Теада

Теада
Загальна площа: 228,2 м²
1 268 255 грн.

Іногріда

Іногріда
Загальна площа: 248,8 м²
629 510 грн.

Мніашта

Мніашта
Загальна площа: 479 м²
1 266 582 грн.

Можна нескінченно спостерігати за вогниками, що грають полум'ям в каміні, цей процес дійсно заворожує. Тільки сидячи вдома біля каміна, відчувається справжнє тепло, комфорт і спокій, з'являється впевненість у собі і в завтрашньому дні. Серце і вогнище будинку, камін, являє собою домінуючий елемент житла, який складається з топки, димовідводу і димаря, які здійснюють певне навантаження на фундамент. Переміщувати будь-який з перерахованих елементів стаціонарної камінної конструкції неприпустимо. Через це камін повинен передбачатися на початковій стадії розробки проекту дерев'яного будинку, і ми виділили проекти дерев'яних будинків з каміном в окремий розділ каталогу.

Особливості проектів будинків з каміном

У будинку з бруса камін можна спроектувати по-різному. Проекти будинків з каміном можуть містити кутовий, фронтальний або окремий камін. Класичний варіант проекту будинку з каміном, як правило, включає кутовий або фронтальний камін, при якому зайнято мінімум корисної площі будинку. Оригінальною особливістю проекту будинку з каміном може стати окремо розташований камін. Основними функціями каміна в будинку є:

  • декоративна функція (камін є справжньою окрасою інтер'єру, створюючи атмосферу тепла і затишку в домі);
  • опалювальна функція (камін може стати ефективним джерелом тепла, якщо його грамотно спроектувати і оснастити необхідними деталями).

За своєю суттю традиційний камін зовсім не є ефективним джерелом тепла. У приміщенні залишається всього 20% тепла від горіння дров, інші 80% тепла йдуть з дому в димохід. Якщо ви бажаєте спроектувати камінну конструкцію таким чином, щоб організувати хороший обігрів будинку за допомогою каміна, вам буде корисно прочитати нашу статтю: «Як в дерев'яний будинок вибрати камін і зробити його максимально ефективним?»

Будівництво дерев'яного будинку з каміном

Виробничо-будівельна компанія «Домінант» здійснить будівництво будинку з каміном під ключ або в базовій комплектації. Замовляючи у нас будівництва будинку з каміном, ви зовсім безкоштовно отримуєте готовий або індивідуальний проект, вам не треба буде додатково платити за послуги проектування. Тому ціна будівництва дерев'яного будинку вас дійсно порадує. Вибравши з каталогу проект будинку з каміном, звертайтеся в нашу компанію за номерами: +38 063 499 91 00, +38 097 012 38 52 (Viber; WhatsApp) замовляйте зворотний дзвінок на сайті або напишіть онлайн консультанту. Якщо у вас вже є свій проект будинку з каміном або чітке уявлення про те, яким він повинен бути, відправте нам технічне завдання на електронну пошту: sales@dominant-wood.com.ua і в короткі терміни ви будете насолоджуватися теплом каміна в своєму власному дерев'яному будинку з бруса.

Переглянуті проекти